FORUM EZOTERYCZNO WRÓŻBIARSKIE WRÓŻBY ONLINE

1 pytanie gratis na portalu (WRÓŻBA)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Witam na forum Wróżby Online Jest to była strona wrozby.mojeforum.net

#1 2013-12-28 18:04:03

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Modlitwa Uwalniająca od Medytacji Wymiany

Autor Łukasz Tuchacz, Marek Białach, 12.05.2010


Zgodnie z obietnicą umieszczamy Modlitwę uwalniającą od Medytacji Wymiany, o której pisaliśmy tydzień temu. Warto odciąć się na chwilę i pozwolić sobie na przeczytanie tego do samego siebie.

Niech się dokona we mnie uwolnienie od wszelkich wzorców lęków, poczucia winy i niegodności, na których opiera się wzorzec medytacji wymiany.

Niech się dokona we mnie uwolnienie od zachłanności na medytację wymiany oraz od wszelkich przymusów i zobowiązań podtrzymywania tej praktyki.

Niech się dokona otrzeźwienie, oprzytomnienie i oczyszczenie mojej podświadomości. Jestem gotowy i otwarty, by uwolnić się od medytacji wymiany, od zobowiązań i przymusów jej podtrzymywania.

Niech się dokona uwolnienie mnie od inicjacji w medytację wymiany i od wyuczonych mechanizmów ciągłego przejmowania na siebie cudzych cierpień, chorób i niskich wibracji.

Niech się dokona uwolnienie mnie od przyczyn podjęcia wykonywania tych praktyk. Niech się dokona we mnie uświadomienie sobie prawdziwych intencji ludzi, którym w ten sposób pomagałem i uzdrawiałem.

Niech się dokona uświadomienie sobie i uwolnienie mnie od wszystkich skutków inicjacji w medytację wymiany i jej praktykowania.

Niech się dokona we mnie uwolnienie od wszelkich moich intencji, wzorców i mechanizmów dotyczących medytacji wymiany. Jestem gotowy i otwarty, by uwolnić się od wszelkich intencji, wzorców i mechanizmów dotyczących medytacji wymiany.

Niech się dokona we mnie uwolnienie od wszelkich moich intencji, wzorców i mechanizmów brania na siebie syfów energetycznych, emocjonalnych i mentalnych. Jestem gotowy i otwarty, by uwolnić się od wszelkich moich intencji, wzorców i mechanizmów brania na siebie syfów energetycznych, emocjonalnych i mentalnych.

Offline

 

#2 2013-12-28 18:04:21

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: Modlitwa Uwalniająca od Medytacji Wymiany

Niech się dokona we mnie uwolnienie od intencji, wzorców i mechanizmów przyciągania do siebie niskich energii i wszelkich nieczystości.

Niech się dokona we mnie uwolnienie od intencji, wzorców i mechanizmów szkodzenia sobie w jakikolwiek sposób.

Niech się dokona we mnie uwolnienie od wszelkich wzorców lęków, poczucia winy i niegodności, na których opiera się wzorzec szkodzenia sobie. Jestem gotowy i otwarty, by uwolnić się od intencji, wzorców i mechanizmów szkodzenia sobie w jakikolwiek sposób.

Niech się dokona we mnie uwolnienie od intencji, wzorców i mechanizmów upadku duchowego i energetycznego.

Niech się dokona we mnie uwolnienie od intencji, wzorców i mechanizmów przyciągania do siebie wszystkiego, co najgorsze. Jestem gotowy i otwarty, by uwolnić się od intencji, wzorców i mechanizmów przyciągania do siebie wszystkiego, co najgorsze.

Niech się dokona oczyszczenie i uzdrowienie wszystkich moich intencji, nastawień dotyczących SIEBIE.

Niech się dokona oczyszczenie i uzdrowienie wszystkich moich intencji dotyczących pomagania innym.

Niech się dokona oczyszczenie i uzdrowienie wszystkich moich intencji dotyczących odpowiedzialności. Jestem gotowy i otwarty na zmianę jaka się dokona we mnie, moim postrzeganiu, jak i w moim otoczeniu po tej modlitwie. Wyrażam pełną zgodę na dokonanie się zmian związanych z uwolnieniem od medytacji wymiany. Niech się dokona!

Offline

 

#3 2013-12-28 18:04:41

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: Modlitwa Uwalniająca od Medytacji Wymiany

Dekret wspomagający uwalnianie:

Przebaczam sobie, że brałem na siebie syfy energetyczne, emocjonalne i mentalne, i że wierzyłem, że to jest dla mnie korzystne i doprowadzi mnie do oświecenia.

Przebaczam wszystkim istotom, które biorą na siebie syfy energetyczne, emocjonalne, mentalne i wierzą, że to jest korzystne dla nich i dla innych.

Przebaczam wszystkim, którzy uczyli mnie, że branie syfów energetycznych, emocjonalnych i mentalnych będzie dla mnie korzystne i doprowadzi mnie do oświecenia.

Przebaczam sobie, że praktykowałem medytację wymiany i w rezultacie upadłem duchowo i zaniżyłem swoje wibracje. Przebaczam wszystkim, którzy mnie do tego doprowadzili.

Przebaczam sobie, że szkodziłem sobie na różne sposoby. Przebaczam sobie, że uwierzyłem w to, że zasługuję tylko na to, co najgorsze. Przebaczam wszystkim, którzy mi to wmawiali. Już wiem, że zasługuję i jestem godny wszystkiego, co najlepsze, wszystkiego, co jest najwyższej jakości.

Zasługuję na przyjemności najwyższej jakości. Otwieram się na to, by żyć w zdrowiu, lekko, wygodnie i przyjemnie.

Otwieram się na to, by żyć bez jakiegokolwiek wysiłku. Otwieram się na wszystko, co dla mnie najkorzystniejsze. Otwieram się na wszystko, co zapewnia mi czystość mojej energii i świadomości.

Offline

 
Tutaj możesz wpisać treść, która ma sie ukazać w stopce forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.havana.pun.pl www.grabskiego.pun.pl www.powerrangersgranet.pun.pl www.nakacu.pun.pl www.5imt2.pun.pl