FORUM EZOTERYCZNO WRÓŻBIARSKIE WRÓŻBY ONLINE

1 pytanie gratis na portalu (WRÓŻBA)

Ogłoszenie

Witam na forum Wróżby Online Jest to była strona wrozby.mojeforum.net

#31 2013-12-28 19:12:58

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

Desideria napisał:

katedra, imie (wołać kogoś ), dach, schody

Offline

 

#32 2013-12-28 19:13:12

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

Ange3 napisał:

jak słyszę o tornadzie to zawsze mam jedną odpowiedz ,zmiana w życiu [ transformacja ] totalna , jak również zapowiedz ciąży i to jest już sprawdzone

Offline

 

#33 2013-12-28 19:13:28

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

Annnia napisał:

Śniłam dziś w nocy,że jadę w pociągu,jestem sama lub z osobami,których nie znam,przewijają się gdzieś w tle,ale generalnie jestem w nim sama i w popłochu biegam z kabiny do kabiny, by zamknąć wszelkie okna i drzwi,by nikt nie wszedł...to chyba znaczy o tym,że się izoluję...sama już nie wiem...

Offline

 

#34 2013-12-28 19:13:48

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

penelope napisał:

Witam wszystkich!

Czy moglby mi ktos odpowiedziec na pytanie: co oznacza sen o zdradzajacym mezu?
:?
Nie widzalam "konkretow", tylko dowiedzialam sie o tym od niego (w snie).
Nie moge niczego znalezc na ten temat w sennikach.

Offline

 

#35 2013-12-28 19:14:05

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

inka83 napisał:

Wklejam tutaj,bo do interpretowalni chyba juz nikt nie zagląda:)

sniło mi się dzisiaj,że tańczyłam tango z moim mężem,z tym że było to raczej tango na wesoło,bo ja praktycznie na nim wisiałam,a tańczył,tyle że nie do rytmu,a potem stałam w mojej rodzinnej miejscowości przy kościele,patrzyłam wokól i wszędzie kwitły piekne białe,rózowe i liliowe kwiatki,a ja biegłam do domu,skakałam jak mała dziewczynka i krzyczałam:Wiosna idzie:D a jak wpadłam do domu,to zobaczyłam,że mama zrobiła przemeblowanie...które mi się podobało:)ogólnie byłam podczas tego snu szczęśliwa!

Czy ten sen ma jakieś znaczenie czy to tylko jeszcze jeden z moich zwariowanych snów 

aha,ja już nie mieszkam z rodzicami:)

Offline

 

#36 2013-12-28 19:14:21

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

Ange3 napisał:

Dzisiaj miałam sen  :roll:  :roll: a mianowicie śniło mi się ,iż wszędzie rosną mi włosy takie gęste nawet na całej twarzy  :roll:  :roll:  :roll:  :shock: co to ma być zamieniam się w goryla czy co :shock:

Offline

 

#37 2013-12-28 19:14:35

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

jania napisał:

Bede wdzieczna jesli,Ktos pomoze mi w interpretacji tego snu.Moze nie byloby to dla m,nie zaskoczeniem,gdyby nie fakt,ze przez kolejne noce snilam ze jestem w ciazy,ze ktos jest w ciazy,i do tego ostatni sen,w ktorym rodze szczesliwie dziecko.Bardzo mnie to zaskoczylo,bo to tak zupelnie jakby jeden sen podzielony na etapy,ktore kolejno snilam.Zupelnie jak film,serial,ktory ogladamy w odcinkach,kazdego kolejnego dnia.Oczywiscie przeszukalam senniki internetowe,duzo tu wszystkiego,tylko te informacje troche roznia sie od siebie,a to dezorientuje. Pozdrawiam Jadwiga

Offline

 

#38 2013-12-28 19:15:09

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

paula7 napisał:

krosta wrzód ropiejący  wyciskanie go

Offline

 

#39 2013-12-28 19:15:17

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

Ange3 napisał:

marianna11 napisał:

krosta wrzód ropiejący  wyciskanie go

mieć na nogach: niepowodzenie

na plecach: zwycięstwo

na rękach: żałoba

ropiejący : jeśli szybko nie rozwiążesz dręczącego Cię problemu sytuacja pogorszy się jeszcze bardziej.
krosta
Znaczny majątek; Na twarzy - Ostrzeżenie przed ludźmi zazdrosnymi; Na ciele - kłopoty pieniężne; Inni mają - kłopoty ze zdrowiem; Dla kobiety - krytyka ze strony przyjaciół i znajomych.
Symbolika snu o krostach
mieć na ciele - kłopoty pieniężne
duża ilość - zmartwienia z powodu drobiazgów
inne osoby - zapowiedź kłopotów ze zdrowiem
dla kobiety - ostrzeżenie

Offline

 

#40 2013-12-28 19:15:33

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

ewa55ewa napisał:

Skrzyżowane dwie szable: jedna lekko zakrzywiona, a druga podwójnie wygięta, jakby w kształcie płomienia, ozdobna.  Ponad nimi girlanda z zielonych liści, spływająca z dwóch stron i tworząca jakby ramę, której grórę stanowią te skrzyżowane szable. poniżej tych szabel mam stać i pozować do obrazu. Na razie stoję obok i obserwuję przygotoawania tej "instalacji". Tą ozdobną szablę zawiesza tam mój kolega [mąz mojej koleżnki] , trochę mu żal bo jest taka piękna, ale ostatecznie to prezent dla mnie więc wiesza ją z uśmiechem. Ja jestem odświętnie ubrana, bo mam pozować do obrazu. Mam na sobie niebieskogranatową długą suknie "balową", złote włosy misternie upięte na głowie i dość mocny makijaż. Obserwuję to wszystko i myślę sobie czy ładnie będę wyglądać na tym obrazie. Jednocześnie odbywa się jakieś przyjęcie, dużo ludzi, wiem, że to znajomi. Coś świętujemy, ale nie ma stołu, jedni siedzą i nni stoją, rozmawiają. Przechodzę do drugiego pomieszczenia, a tam na kanapie siedzi ten kolega "od szabli" z moim [nieżyjącym obecnie] mężem. Ten kolega trzyma butelkę wódki . Rozmawiają i piją. Jestem zła, że częstuje męza wódką. Inna scena : przygotowuję jakąś potrawę, sałatkę z najróżniejszych warzyw, o różnych odcieniach czerwieni. Mieszam i nagle warzywa rozpuszczaja się całkowicie tworząc płyn ciemnoczerwony, prawie czarny. Martwię się, że potrawa się nie udała, ale postanawiam dodać buraczki, to się znów zagęści i podam gościom.
Następne pomieszczenie - jakby spotkanie rodzinne, stoi ubrana choinka, ale gasną na niej lampki. Wszyscy się martwią, ale ja znam sposób jak to naprawić: telefonuję do szwagra w Niemczech i proszę go o pomoc. Wiem , że ma jakieś urządzenia elektroniczne i faktycznie, coś tam przełącza u siebie i lampki się zapalają. Reszta snu rozmyta i umknął mi ogólny sens. Ale odczucia nie są nieprzyjemne. Rano pamiętam, ale oczywiście potem wszystko uleciało w niepamięć.

Offline

 

#41 2013-12-28 19:15:51

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

Beatka napisał:

ange3 napisał:

Dzisiaj miałam sen  :roll:  :roll: a mianowicie śniło mi się ,iż wszędzie rosną mi włosy takie gęste nawet na całej twarzy  :roll:  :roll:  :roll:  :shock: co to ma być zamieniam się w goryla czy co :shock:

Włosy zazwyczaj świadczą o dojrzałości, byciem gotowym do czegoś, do nowego etapu w życiu, do zmian, do nowego zadania..
Chociaż u Ciebie to ich faktycznie bardzo dużo ale może w jakimś stopniu ta interpetacja Ci pasuje

Offline

 

#42 2013-12-28 19:16:04

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

Beatka napisał:

jania napisał:

Bede wdzieczna jesli,Ktos pomoze mi w interpretacji tego snu.Moze nie byloby to dla m,nie zaskoczeniem,gdyby nie fakt,ze przez kolejne noce snilam ze jestem w ciazy,ze ktos jest w ciazy,i do tego ostatni sen,w ktorym rodze szczesliwie dziecko.Bardzo mnie to zaskoczylo,bo to tak zupelnie jakby jeden sen podzielony na etapy,ktore kolejno snilam.Zupelnie jak film,serial,ktory ogladamy w odcinkach,kazdego kolejnego dnia.Oczywiscie przeszukalam senniki internetowe,duzo tu wszystkiego,tylko te informacje troche roznia sie od siebie,a to dezorientuje. Pozdrawiam Jadwiga

Tak są różne opcje, też się z tym spotkałam.
Ciąża to nowe pomysłe, nowe plany które się dopiero narodzą.. najpierw byłam w ciąży a ptoem urodziłam to dziecko - ten swój pomysł, plan. Być może niedługo wejdzie w faze realizacji. Może to bedzie jakaś wspólna inwestycja z drugą kobietą.

A inna interpretacja jest taka że dziecko oznacza chorobe.
Ale ja zawsze trzymałam się tej opcji.

Offline

 

#43 2013-12-28 19:16:29

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

Beatka napisał:

ewa55ewa napisał:

Skrzyżowane dwie szable: jedna lekko zakrzywiona, a druga podwójnie wygięta, jakby w kształcie płomienia, ozdobna.  Ponad nimi girlanda z zielonych liści, spływająca z dwóch stron i tworząca jakby ramę, której grórę stanowią te skrzyżowane szable. poniżej tych szabel mam stać i pozować do obrazu. Na razie stoję obok i obserwuję przygotoawania tej "instalacji". Tą ozdobną szablę zawiesza tam mój kolega [mąz mojej koleżnki] , trochę mu żal bo jest taka piękna, ale ostatecznie to prezent dla mnie więc wiesza ją z uśmiechem. Ja jestem odświętnie ubrana, bo mam pozować do obrazu. Mam na sobie niebieskogranatową długą suknie "balową", złote włosy misternie upięte na głowie i dość mocny makijaż. Obserwuję to wszystko i myślę sobie czy ładnie będę wyglądać na tym obrazie. Jednocześnie odbywa się jakieś przyjęcie, dużo ludzi, wiem, że to znajomi. Coś świętujemy, ale nie ma stołu, jedni siedzą i nni stoją, rozmawiają. Przechodzę do drugiego pomieszczenia, a tam na kanapie siedzi ten kolega "od szabli" z moim [nieżyjącym obecnie] mężem. Ten kolega trzyma butelkę wódki . Rozmawiają i piją. Jestem zła, że częstuje męza wódką. Inna scena : przygotowuję jakąś potrawę, sałatkę z najróżniejszych warzyw, o różnych odcieniach czerwieni. Mieszam i nagle warzywa rozpuszczaja się całkowicie tworząc płyn ciemnoczerwony, prawie czarny. Martwię się, że potrawa się nie udała, ale postanawiam dodać buraczki, to się znów zagęści i podam gościom.
Następne pomieszczenie - jakby spotkanie rodzinne, stoi ubrana choinka, ale gasną na niej lampki. Wszyscy się martwią, ale ja znam sposób jak to naprawić: telefonuję do szwagra w Niemczech i proszę go o pomoc. Wiem , że ma jakieś urządzenia elektroniczne i faktycznie, coś tam przełącza u siebie i lampki się zapalają. Reszta snu rozmyta i umknął mi ogólny sens. Ale odczucia nie są nieprzyjemne. Rano pamiętam, ale oczywiście potem wszystko uleciało w niepamięć.

U Ciebie to mi się skojarzyło cos takiego że czujesz taką "samotność w tłumie". Niby wszystko na około jest ok, ale Ty się jeszcze nie dokońca pogodziłaś ze śmiercią męża. A raczej tak jakbyś miała żal do kogoś że go nie ma. Ale mimo to jesteś twarda, dajesz sobie rade, jesteś zaradna (naprawiasz lampki) i idziesz do przodu. Boisz się się jeszcze ale próbujesz. kolor czerwony oznacza rozpoczęcie wszystkiego od nowa, Ty do swoich potraw dodajesz dużo czerwonego, potem jeszcze buraki, nie wiesz czy bedzie dobre - masz obawy ale robisz to. Są goście, rodzina, przyjecie trwa spotkanie, ale Ty się źle czujesz.. chyba w realu próbują Cie wszyscy pocieszać, organizują coś żeby Ci pomóc, zająć Cie czymś, robią prezenty itd. ale tak naprawde Ty nie masz na to ochoty. Maskujesz się pod ostrym makijażem, zakładasz maske, fotografujesz się tylko dlatego że oni tak chca to znaczy to dla Ciebie przygotowali.

Offline

 

#44 2013-12-28 19:16:46

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

Beatka napisał:

Annnia napisał:

Śniłam dziś w nocy,że jadę w pociągu,jestem sama lub z osobami,których nie znam,przewijają się gdzieś w tle,ale generalnie jestem w nim sama i w popłochu biegam z kabiny do kabiny, by zamknąć wszelkie okna i drzwi,by nikt nie wszedł...to chyba znaczy o tym,że się izoluję...sama już nie wiem...

Coś w ten deseń.. jazda to jest Twoj rozwój, najczęściej rozwój duchowy, wewnętrzny.. chyba po prostu chcesz być sama, albo sie boisz, że ktoś Ci w tym przeszkodzi, namota albo coś..

Offline

 

#45 2013-12-28 19:17:07

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

Beatka napisał:

Tak mnie jakoś naszło żeby Wam odpisać. Mam nadzieje że moje interpretacje jakoś Was natchnęły i troche pomogły w zrozumieniu snu 

Offline

 
Tutaj możesz wpisać treść, która ma sie ukazać w stopce forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sr.pun.pl www.proana.pun.pl www.bpkrakow.pun.pl www.waracademy.pun.pl www.zewkrwi.pun.pl