FORUM EZOTERYCZNO WRÓŻBIARSKIE WRÓŻBY ONLINE

1 pytanie gratis na portalu (WRÓŻBA)

Ogłoszenie

Witam na forum Wróżby Online Jest to była strona wrozby.mojeforum.net

#1 2013-12-29 16:44:55

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Opinia o wróżbach Beata Kalinowska

danka napisał:

Ja  nie  wiem  czy  tu  mogę  napisać  taką  opinie  ale  w sumie  chodzi  o  te  wróżkę  więc  mogę  chyba.
W  wrześniu  miałam  pełną  godzina  wróżbę  przez  skype  u  pani  Beaty  do  dnia  dzisiejszego  sprawdziło  mi  się  ponad  80%  jestem  zadowolona  poza  tym  bardzo  dokładnie  p.Beata  opisała  sytuację  która  miła  miejsce  mimo  iz  nic  nie  mówiłam  .

Dziś  zadałam  pytanie  w imieniu  siostry  zobaczymy  jak  siostra  oceni  wróżbę  p.Beaty  ja  byłam  zadowolony  tylko  dodaje  że  ja  korzystałam  z  pełnej  godzinnej  prognozy  .

Pozdrawiam

Offline

 

#2 2013-12-30 00:23:04

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: Opinia o wróżbach Beata Kalinowska

Hania26 napisał:

Dziękuję  pani  Beatko  za  odpowiedz
jestem  bardzo  zadowolona 
opisała  pani  mojego  chłopaka  dokładnie  ,taki  on  jest  .
tak  naprawdę potwierdziła  pani  to  co  mówiła  mi  moja  intuicja .
Dziękuję  za  pomoc  jest  pani  dobra  w  tym  co  pani  robi  .
Pozdrawiam  i  raz  jeszcze  dziękuję
Hania

Offline

 

#3 2013-12-30 00:23:24

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: Opinia o wróżbach Beata Kalinowska

Hania26 napisał:

Dziękuję  pani  Beatko  za  odpowiedz
jestem  bardzo  zadowolona 
opisała  pani  mojego  chłopaka  dokładnie  ,taki  on  jest  .
tak  naprawdę potwierdziła  pani  to  co  mówiła  mi  moja  intuicja .
Dziękuję  za  pomoc  jest  pani  dobra  w  tym  co  pani  robi  .
Pozdrawiam  i  raz  jeszcze  dziękuję
Hania

Offline

 

#4 2013-12-30 00:23:37

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: Opinia o wróżbach Beata Kalinowska

Hania26 napisał:

Dziękuję  pani  Beatko  za  odpowiedz
jestem  bardzo  zadowolona 
opisała  pani  mojego  chłopaka  dokładnie  ,taki  on  jest  .
tak  naprawdę potwierdziła  pani  to  co  mówiła  mi  moja  intuicja .
Dziękuję  za  pomoc  jest  pani  dobra  w  tym  co  pani  robi  .
Pozdrawiam  i  raz  jeszcze  dziękuję
Hania

Offline

 

#5 2013-12-30 00:23:55

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: Opinia o wróżbach Beata Kalinowska

Sylwia74 napisał:

Moja  zeszło  roczna  wróżba  z tego  portalu  sprawdziła  się  w  100% 
Teraz  oczekuje  na  odpowiedz  na  kolejne  pytanie  .(  pierwszy  raz  korzystam  z  wróżby  za  1zł  u  pani  Beaty  )Pierwsza  wróżba  była  bezpłatna  u  p.Beaty  wtedy  taką  oferowała  teraz  już  tego  tutaj  nie  mam  są  inne  zasady  .Więc  nie  łamię  regulaminu  .

Offline

 

#6 2013-12-30 00:24:11

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: Opinia o wróżbach Beata Kalinowska

gaja napisał:

Bardzo dziękuje za wrżbe .wspaniały z Pani człowiek cipły ,wgłebijacy sie problem .pomagajacy rpozwiazac .dziękuje

Offline

 

#7 2013-12-30 00:24:26

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: Opinia o wróżbach Beata Kalinowska

Sylwia74 napisał:

pani  Beatko  jest  pani  cudowną  kobietą  dała  mi  pani nadzieję że  jednak  to  się  ułoży  wiem  ze  jestem  sama  sobie  winna  obecnej  sytuacji  ponieważ  przed  rokiem  nie  posłucham  pani  i  zrobiłam  odwrotnie  niż  pani  radziła  za  pomocą  kart  .
Zdecydowanie  polecam  , pani  Beatka  jest  osobą  profesjonalną  doświadczoną  a  przede  wszystkim  kobietą  oddaną  innym  ludziom  i  służąca  pomocą  tym  którzy  tego  potrzebują  często  jej  pomoc jest  bezinteresowna  .Wiem  ze  pani  Beata  ma  mnóstwo  pracy  wiele  zleceń  i  na  obecny  czas  nie  jest  łatwo  się  do  niej  dostać  chyba  że  jest  się  stałym  klientem.To  też  świadczy  o  profesjonalności  i  wysokiej  sprawdzalności  i  pomocy  pani  Beaty  jeśli  jest  tyle  osób  zainteresowanych/

Ja  jestem  bardzo  zadowolona  i  będę  polecać  tym  którzy  tego  potrzebują  .
Czytałam  na  stronie  pani  Beaty  że  pisze  że  każdy  musi  znaleść  te  swoją  wróżkę  ,ja  już  znalazłam  .

Offline

 

#8 2013-12-30 00:24:43

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: Opinia o wróżbach Beata Kalinowska

kattie23 napisał:

Pani Beatko, dziękuję za te ciepłe słowa. Za każdym razem po takim Pani wsparciu czuję, że uda się Wytrwam, wyczekam i zobaczę co to będzie z nami. Mam nadzieję, że wkrótce napiszę, że wróżba się w 100% sprawdziła a ja w końcu jestem w pełni szczęśliwa z facetem którego kocham. DZIEKUJE RAZ JESZCZE

Offline

 

#9 2013-12-30 00:24:57

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: Opinia o wróżbach Beata Kalinowska

fantagiroex napisał:

Pani Beatko jest pani na prawde cudowna kobieta za to co pani robi nie tylko dla mnie ale dla wszystkich innych ....Dziekuje za wrozbe i zrobie tak jak pani radzi bede sie cieszyc tym co mam na reszte przyjdzie jeszcze czas :-)

Offline

 

#10 2013-12-30 00:25:55

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: Opinia o wróżbach Beata Kalinowska

ange3 napisał:

Beata bardzo dziękuję za poświęcony czas dla Karoliny , jestem zadowolona
i prawda jest że mam wrażenie iż osoba zmarła tam jest .
Wszystko co napisałaś mogę odpowiedzieć jako ja osobiście że prawda jest opisana w całej Twojej odpowiedzi co do żony wujka .
A główny fakt jest jeszcze taki ,że ona przywiozła sobie kochanka do tego domu a zmarły wujek wyciągał go za nogi z łóżka , i ten ze strachu uciekł z tego domu .
Tak więc potwierdzam twoje słowa , jeszcze powiem ci że do pieniędzy i tego domu też się zgadza . Dziękuję za wróżbę dla Karoliny .
Pozdrawiam serdecznie       

Offline

 

#11 2013-12-30 00:26:03

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: Opinia o wróżbach Beata Kalinowska

zagubiona 46 napisał:

Pani Beato dziękuję za poświęcony czas ma Pani w 100 % racje też odniosłam takie odczucie , że to mężczyzna który boi się swoich uczuć woli się wycofać niż być szczęśliwym -- dziekuję bardzo za uświadomienie mi tego do końca

Offline

 

#12 2013-12-30 00:26:22

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: Opinia o wróżbach Beata Kalinowska

Talassa napisał:

Pani Beatko bardzo dziękuję za wróżbę. Będę czekała już spokojniej, obiecuję, że nie będzie więcej wróżb. Jest Pani wspaniała osobą, od dawna już Panią podziwiam. Jeszcze raz dziękuję 

Offline

 

#13 2013-12-30 00:26:45

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: Opinia o wróżbach Beata Kalinowska

grazyna49 napisał:

Dziękuję Pani Beatko za odpowiedź.  Ma Pani rację jesli chodzi o moje nastawienie- chociaż staram się być bardziej optymistyczna.  Pisała Pani, że wychodzi w kartach, że pracowałam za granicą, ą w Polsce staram się o rentę- ma Pani rację. Pracowałam jako opiekunka  w Niemczech zatrudniona prze polską firmę , tu były opłacane składki, a tam ulegam wypadkowi - dlatego w Polsce ubiegam się o świadczenia. Bardzo trafna wróżba, jednak nie napawa mnie optymizmem. Raz jeszcze dziękuję.
Grazyna

Offline

 

#14 2013-12-30 00:27:00

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: Opinia o wróżbach Beata Kalinowska

Edyta_NORWEGIA napisał:

Kolejny  raz  powiedziała  pani  prawdę  w  100%
nie  wiem  skąd pani  potrafi  tak  dokładnie  ocenić  zobaczyć  osobę  ale  w  tym  co  napisała  mi  pani  około  miesiac  temu  wszystko  się  sprawdziło  łącznie  z tą  kobietą  .
powiem  ta  nim  zadałam  pani  to  pytanie  chciałam  mu  pożyczyć  duże  pieniądze  jednak  po  pani  wrózbie  powstrzymałam się  a on  widząc  że  nic  nie  ma  z  tej  znajomości  pokazał  prawdziwa  twarz  tak  jak  pani  napisała  pani  w  wróżbie  .
Dziękuję  pani  Beatko  dzięki  pani  uniknełam  poważnego błędu  .
Jest  pani  wspaniała  a  na  dodatek  robi  pani  coś  bezinteresownie  .
Mało  która  wróżka  zdecydowała  by  się  na  wróżby  za  symboliczną  kwotę  ,mówię  o  wróżce  pani  formatu    ja  już  kilka  lat  temu  o  pani  słyszałam  w  Norwegii  i  pani  nazwisko  było  tutaj  często  powtarzane  .Byłam  zdziwiona  ze  kolka  jest  tak  popularna  wśród  wróżek  w  Norwegii  a  to  dlatego  ze  w  polsce  ja  znałam  tylko  te  z  TV  .
Natomiast  polki  mieszkające   tutaj  od  dawno  korzystały  z  wróżb  internetowych  polskiej  wróżki.
Pozdrawiam  pani  Beatko  i życzę  by  pani  jak  najdłużej  pozostała  takim  doradzą  nie  ma  pani  sobie  równych  w tej  kwestii  ,
Raz  jeszcze  dziękuję  za  wszystko  Edyta

Offline

 

#15 2013-12-30 00:27:15

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: Opinia o wróżbach Beata Kalinowska

wyderka napisał:

Pani Beato serdecznie dziękuję za wróżbę i poświęcony czas! Będę ją jeszcze długo analizować ale już wiem,że pozwoli mi uniknąć błędu. Gorąco pozdrawiam i dziękuję! Beata

Offline

 
Tutaj możesz wpisać treść, która ma sie ukazać w stopce forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kpswsm.pun.pl www.promienista.pun.pl www.tibianaruto.pun.pl www.recto.pun.pl www.b1a4.pun.pl