FORUM EZOTERYCZNO WRÓŻBIARSKIE WRÓŻBY ONLINE

1 pytanie gratis na portalu (WRÓŻBA)

Ogłoszenie

Witam na forum Wróżby Online Jest to była strona wrozby.mojeforum.net

#1 2013-12-28 06:38:03

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

OPINIE NA TEMAT WRÓŻB JASNOWIDZ DONNY

evik napisał:

Co tu dużo mówić...strzał w dziesiątkę i tyle! Donna zawarła w paru słowach samą istotę mojego związku i co najważniejsze...te słowa to sama prawda! dziękuję jeszcze raz..

Offline

 

#2 2013-12-28 06:41:45

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: OPINIE NA TEMAT WRÓŻB JASNOWIDZ DONNY

krakersik5 napisał:

jestem pod wielkim wrażeniem!!!!!!!!!!!strzał w dziesiątkę!!!polecam

gosia napisał:

Napisze samą prawdę Pani Jasnowidz Donna ma dar nie mam wątpliwości opisała mnie idealnie nic o mnie nie wiedząc .Zawsze chciałam mieć córkę z pięknymi czarnymi warkoczami i moje wielkie zaskoczenie :shock: Pani Jasnowidz pisze ze widzi koło mnie dziewczynkę z warkoczami o mało z krzesła nie spadłam jak to przeczytałam .Jestem pod wrażeniem  :shock:

szu_bu_bu napisał:

Bardzo dziękuję za poświęcony czas. Też dołączam się do poprzedniczek, że duża trafialność w wizji. No, a jak mi wyjdzie z tym biznesem kiedyś, to wrócę tu i napiszę, że bardzo duża trafialność. Na razie nie za bardzo wierzę sama w siebie i sceptycznie podchodzę.
pozdrawiam ciepło
sbb

Beatka napisał:

Wróżka bardzo miła, odpowiada dosyć szybko i konkretnie, umie trafnie wstrzelić sie w obecną sytuacje. Mam jednak troche wątpliwości ale wkońcu na spełnienie wróżby trzeba troche poczekać więc czy miała racje to sie dopiero okaże. Pozdrawiam

iwona1 napisał:

DONNA trafnie ocenila sytuacje ze nie jestem jeszcze studentka a z pytania wynikalo ze jestem bo zle sformulowalam

Goyaka napisał:

Każdy chwalił Donnę, więc postanowiłem spróbować. Co do przyszłości jeszcze ocenić nie mogę, ale nie wiedząć nic trafnie podała, jak to u mnie wyglądało w przeszłości i jak ja sam do pewnych spraw podchodzę. Zaznaczam, że nic nie mówiłem, a oceniła to dobrze. Co oznacza, że dobrze rokuje to także na jej wizję na temat przyszłości.

Po prostu KLASA!

Offline

 

#3 2013-12-28 06:47:46

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: OPINIE NA TEMAT WRÓŻB JASNOWIDZ DONNY

olivka1979 napisał:

szybka odpowiedź, trafna ocena rzeczywistosci i przewidywanie na przyszłość (czy sie sprawdzi nie wiem) ale po ocenie zdarzeń na dziś wiem że pewnie sie sprawdzi:) pozdarwiam i polecam

doraaa napisał:

Jestem pod wrażeniem ,czekam na stronkę 

yufang napisał:

Strasznie mi przykro, ale Donna zignorowała moją prośbę 
Może miała jakiś powód, ale myślę, że należałoby przynajmniej jedno słówko o tym napisać...

DONNA napisał:

yufang napisał:

Strasznie mi przykro, ale Donna zignorowała moją prośbę 
Może miała jakiś powód, ale myślę, że należałoby przynajmniej jedno słówko o tym napisać...

Przepraszam  czy  ty  masz  na  mysli  odpowiedz  tutaj  na  forum?
pisze  ze  nie  odpowidam  wszyskim  tylko  tym  przy  ktorych  cos poczuje  do  pełnej  wizji  potrzebne  jest  mi  zdjecie  oczym doskonale  wiedza  osoby  które  maja  pełna  płatna  wizjie ,jesli  ktos  wysyła  mi  zgłoszenie  a  ja  przy  nim  nic  nie  poczuje  wtedy  odmawiam  wykonania  wizji  .Jesli  cos  czuje  osoba  dokonuje  wpłaty  i  ma  wizjie.
Co s ie  tyczy  tego  forum  to  robie  to  bezinteresownie  i  nie  potrafi  zrozumiec  takich  ludzi  jak  ty  którzy  nic  mi  nie  dali  a  oczekuja  ze  ja  im  dam.
Wybacz  moja  dosadnosć ale  taka  jest  prawda ,ja  wcale  tutaj  nie  musze  odpowidac  jednak  chce  tez  pomóc  komuś  bezinteresownie  i  takie  posty  są  dla  mnie  krzywdzace  nie  jestem  jaka  mloda  nastolatka  ktora siedzi  sobie tutaj  z nudów  i  wam  odpowiada  mam  wieloletninie doswiadczenie.
Przepraszam  ze  cie  pominełam ale  widocznie  ty  nie  miłas  uzyskac  odpowiedzi.

yufang napisał:

DONNA napisał:

yufang napisał:

Strasznie mi przykro, ale Donna zignorowała moją prośbę 
Może miała jakiś powód, ale myślę, że należałoby przynajmniej jedno słówko o tym napisać...

Przepraszam  czy  ty  masz  na  mysli  odpowiedz  tutaj  na  forum?
pisze  ze  nie  odpowidam  wszyskim  tylko  tym  przy  ktorych  cos poczuje  do  pełnej  wizji  potrzebne  jest  mi  zdjecie  oczym doskonale  wiedza  osoby  które  maja  pełna  płatna  wizjie ,jesli  ktos  wysyła  mi  zgłoszenie  a  ja  przy  nim  nic  nie  poczuje  wtedy  odmawiam  wykonania  wizji  .Jesli  cos  czuje  osoba  dokonuje  wpłaty  i  ma  wizjie.
Co s ie  tyczy  tego  forum  to  robie  to  bezinteresownie  i  nie  potrafi  zrozumiec  takich  ludzi  jak  ty  którzy  nic  mi  nie  dali  a  oczekuja  ze  ja  im  dam.
Wybacz  moja  dosadnosć ale  taka  jest  prawda ,ja  wcale  tutaj  nie  musze  odpowidac  jednak  chce  tez  pomóc  komuś  bezinteresownie  i  takie  posty  są  dla  mnie  krzywdzace  nie  jestem  jaka  mloda  nastolatka  ktora siedzi  sobie tutaj  z nudów  i  wam  odpowiada  mam  wieloletninie doswiadczenie.
Przepraszam  ze  cie  pominełam ale  widocznie  ty  nie  miłas  uzyskac  odpowiedzi.

Ależ oczywiście, że nie musisz tutaj odpowiadać, ale jeśli już oferujesz tutaj swoją pomoc, swój czas i dzielisz się swoim darem właśnie bezinteresownie, to myślę, że wypadałoby odpowiedź, nawet jeśli byłaby to odpowiedź odmowna...Tym bardziej, że ludzie tu piszący mają przeważnie poważne problemy i z niecierpliwością oczekują odpowiedzi....

Nie uważam, że w jakikolwiek sposób mój post jest dla ciebie krzywdzący, niczego nie zmyśliłam, napisałam prawdę, nie możesz zarzucić mi kłamstwa...
Ja również przepraszam, jeśli poczułaś się urażona, nie było to moją intencją...
Pozdrawiam

Offline

 

#4 2013-12-28 06:50:03

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: OPINIE NA TEMAT WRÓŻB JASNOWIDZ DONNY

Gosiunia29 napisał:

Wyjątkowa osoba, niezwykle trafna ocena mojej sytuacji.. Polecam gorąco:d

allexis1 napisał:

w mojej przepowiedni DONNA miała połowe racji a zobaczymy czy druga połowa też okaże sie prawda .. czas pokaże. ; )

AxaXX napisał:

Skorzystałam z pomocy Donny i naprawdę trafna ocena tego co się dzieje teraz, ocena charakterów i sytuacji. Co do przyszłości to czas pokaże. Jednak mogę polecić wszystkim,bo naprawdę warto.
Dziękuję droga Donno i pozdrawiam

alexiss napisał:

Ja tez skorzystalam z pomocy DONNY i musze przyznac ze jest niesamowicie dokladna i opisala nawet szczegoly w sprawie wiec uwazam ze jest to wiarygodny jasnowidz.Cena za usluge jest jak najbardziej skromna jesli wziac pod uwage wielu "specjalistow" na rynku ktorzy bardzo odbiegaja umiejetnosciami od Donny a nie wstydza sie brac wiekszych pieniedzy.
Pozdrawiam

karolisad napisał:

Pani DONNA to niesamowita osoba! Gdy poprosiłam ją o wizję w mojej sprawie i otrzymałam odpowiedź byłam mile zaskoczona    Bardzo trafnie odczytała moją sytuację. Zachowała się tak jakby była kimś najbliższym, od zawsze mnie znała i wiedziała o moich problemach.Mówi szczrze i otwarcie. Potrafi podnieść człowieka na duchu i dodać wiary w siebie. Moja wróżba jeszcze się nie sprawdziła bo jest długo terminowa ale polecam każdemu 

samotna napisał:

Miła i konkretna osoba

szarotka47 napisał:

Witam Pani Donno.jeśli można ,to prosiłabym Panią o wizję dot.mojej przyszłości,czy znajdę w kimś oparcie,czy może moje pronblemy rozwiąże tylko moja śmierć.
Pozdrawiam serdecznie.

Offline

 

#5 2013-12-28 06:53:29

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: OPINIE NA TEMAT WRÓŻB JASNOWIDZ DONNY

paula7 napisał:

nie prosiłam o wróżbę a pani Dona dała mi na formum kilka fajnych trafnych wskazówek tak bezinteresownie. Myślę, że pomaga jak tego chcemy:)

Danuta napisał:

Polecam Donna  trafnie  rozpoznałą  problem  i jej  wizja  jest  trafna  zdecyf=dowanie  polecam ma  nprawde  duży  dar

karrolina napisał:

Polecam donna świetnie rozważa całĄ sytuacje nawet napisała na forum że czuje BÓL pewnej kobiety nie wiem moze to o mnie chodziło chciaż jest wiele takich osób ale coś tak czuje . Ma naprawde dar a co do mojej wróżby to zobaczymy


       pozdrawiam cie Donno ;*

karrolina napisał:

Ten ból to stres donno i nie mogę sobie z nim poradzić

viviette26 napisał:

jestem pod ogromnym wrazeniem p. Donny,
najbardziej cieszy mnie to, ze nie odmowila pomocy, gdy tego bardzo potrzebowalam.
Wszystko co Pani opisala sie zgadza, naprawde ludzie sciagają ze mnie energię-teraz staram sie szukac optymistow, którzy bedą mogli mi ją przekazać.
Za Pani rada podjęlam też praktyki i niezle mnie szkolą;-), oby tylko wszytsko się ułożylo i nie zabrakło mi energii do działąnia.
Dziękuję Pani pięknie i pozdrawiam

asdis napisał:

Również polecam Donne, trafnie rozpoznała problem. Jestem pod wrażeniem, a czy reszta się spełni zobaczymy, czas pokaże...

pufek89 napisał:

rowniez uwazam ze trafnie rozpoznala moj problem...zobaczymy co sie wydarzy....

agawa napisał:

Jestem pod wielkim wrażeniem umiejętności Donny. Jej odpowiedź na moje pytanie była potwierdzeniem tego co czuję i myślę. Donna trafnie określiła, nazwała po imieniu mój stan emocjonalny. Ja sama miałam z tym kłopot i nie mogłam pojąć motywów swojego postępowania Jednocześnie dała mi wskazówkę na dalsze moje postępowanie. Donna jest genialna.

Offline

 

#6 2013-12-28 06:57:17

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: OPINIE NA TEMAT WRÓŻB JASNOWIDZ DONNY

admi napisał:

Hania26 napisał:

Zdecydowanie ma  pani  dar 
interpretacja  zgadza  sie  w 100%  dziekuje i  pozdrawiam

Dorcik74 napisał:

Chylę czoła - wszystko się zgadza jesli nie odrazu coś wynika to po jakimś czasie okazuje się że napisała prawdę.

Nefrettete napisał:

Rewelacyjna jest Pni w tym co robi ,widać dar od Boga .
Dziękuje Jest Panie świetna w odgadywaniu ludzkiej duszy

maika ma napisał:

Kobita o wielkim darze ,wart polecenia

paula7 napisał:

To jest moja druga wrózba bo korzystałam prywatnie. 100% prawdy. polecam

Marissa napisał:

Niezwykła osoba o wyjątkowym darze. A przekaz to prawda o mnie, więc polecam każdemu, kto stoi przed trudnym wyborem.

Ola29 napisał:

osoba  z  darem
wszystko  się  zgadza to  co  mi  napisała

Cypis40 napisał:

Jestem  w szoku  nie  spodziewałam  sie  az  tak  trafionej  wróżby
polecam  napewno  Donna  to  świetny  jasnowidz dziekuje  za  pomoc  mimo  iz  wróżba  wylała  na  moja  głowę kubeł  zimnej  wody  ale  chyba  tego mi  trzeba  było  .
jeszcze raz  dziękuje  pani  Donno

Darołka napisał:

Donno masz  racje  moim  największym  konkurentem  jest  strszy  mezczzyna  zastosujes ie  do  twojej  rady 
dziekuje  za pomoc
masz  niesamowitą moc  i  siłe  oraz  nie  watpliwie  prawdziwy  dar  jasnowidztwa.

setebos napisał:

Czas na opinię i tutaj. Pani Donna trafnie określiła teraźniejszość. Moje emocje, pragnienia. Myslałem, że kompletnie rabneła sie w przyszłosci, ale niecałe 1,5 mies po wizji. Wszystko przewróciło sie do góry nogami i zaczeło isc po jej przewidywaniach ...

Dziekuje Pani. niestety musze od nowa walczyc, myslałem, ze juz bedzie z górki.

Ps: prosze mi powiedzieć. Co sie stanie jesli ujawni sie treśc wizji osobie, o która sie pytało. Dodam, ze ta osoba wierzy w takie rzeczy. Czy ma to jakies kosekwencje?

Offline

 

#7 2013-12-28 07:00:36

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: OPINIE NA TEMAT WRÓŻB JASNOWIDZ DONNY

DONNA napisał:

setebos napisał:

Czas na opinię i tutaj. Pani Donna trafnie określiła teraźniejszość. Moje emocje, pragnienia. Myslałem, że kompletnie rabneła sie w przyszłosci, ale niecałe 1,5 mies po wizji. Wszystko przewróciło sie do góry nogami i zaczeło isc po jej przewidywaniach ...

Dziekuje Pani. niestety musze od nowa walczyc, myslałem, ze juz bedzie z górki.

Ps: prosze mi powiedzieć. Co sie stanie jesli ujawni sie treśc wizji osobie, o która sie pytało. Dodam, ze ta osoba wierzy w takie rzeczy. Czy ma to jakies kosekwencje?

Witam  cię
wiedziałm  ze  tak  będzie  wiedziałm  tez  jaki  ty  masz  stosunek  to  wizji
wierzysz  w  to  ale  jednak  trochę  brak  ci  wiary  w  spełnienie  czasami
powiem  tak  mimo  iz  wtedy  wszystko  wskazywało  ze  wizja  sie  nie  sparwdzi  a  jednak  wszstko  zaczeło  isc  w  ta  stronę
tak  pokaząło się  wizji (dadam  tylko  ze  ty  korzystałes  u  mnie  z  płatnej  wizji  czyli  na  podstawie  zdjęć  wykonałm  wizjie)
Czy to  ma  znaczenie  ze  się  komuś  o  tym  powiedziało  raczej  nie  ma  znaczenia 
pozdrawiam  cie 

inka83 napisał:

Donna ma niesamowity dar,bardzo trafnie określiła moją sytuację:)

talassa napisał:

Bardzo dziękuję za pomoc. Będę czekała na spełnienie tego co mi pani napisała.
Bardzo dobra i miła osoba       

Krystyna57 napisał:

Donno sprawdziło  mi  się tak  jak  powiedziałaś mi  kilka  dni  temu mam zasięgnąć  rady  innego  laekarza  a  on  inaczej  będzie  chciał  pokierować  chorobą .Dziękuje jestes  nie  samowita 

setebos napisał:

Fakt faktem, było tak jak Pani mówi. Był moment, że ja już miałem dość i przestałem wierzyć, ze moze byc inaczej, a tu nagle samą ją do mnie przygnało ... Jak tak przemyslałem na spokojnie, to w momencie zadania pytania nie wiedzialem, że tamten sie koło niej kręci, myslałem, ze dał sobie siana. Prawdą, tez było to, że ona ma strasznie zarysowany instynkt macierzyński no i to pani pytanie czy na cos choruje, tez trafne. Jak sie okazało z czasem faktycznie jest ładna czarna dziewczyna, może nie tyle zazdrosna co bardzo o nią sie troszczy, ale poparła dodatkowo te jej niepewności. No i jak pisałem, myslałem, ze to koniec. A tu teraz wszystko jest do góry nogami, przyszła, przeprosiła, pozałowała, faktycznie krazy jej po głowie powrót. Tylko bardzo trzeba to wszystko wspierac, a do tego nie przesadzić. Przyznaje, ze jestem juz przemęczony, ale dac sobie teraz spokój? Szkoda by było ... Dziekuje za wszystko - bede polecał.

Beata_Kalinowska napisał:

setebos napisał:

Fakt faktem, było tak jak Pani mówi. Był moment, że ja już miałem dość i przestałem wierzyć, ze moze byc inaczej, a tu nagle samą ją do mnie przygnało ... Jak tak przemyslałem na spokojnie, to w momencie zadania pytania nie wiedzialem, że tamten sie koło niej kręci, myslałem, ze dał sobie siana. Prawdą, tez było to, że ona ma strasznie zarysowany instynkt macierzyński no i to pani pytanie czy na cos choruje, tez trafne. Jak sie okazało z czasem faktycznie jest ładna czarna dziewczyna, może nie tyle zazdrosna co bardzo o nią sie troszczy, ale poparła dodatkowo te jej niepewności. No i jak pisałem, myslałem, ze to koniec. A tu teraz wszystko jest do góry nogami, przyszła, przeprosiła, pozałowała, faktycznie krazy jej po głowie powrót. Tylko bardzo trzeba to wszystko wspierac, a do tego nie przesadzić. Przyznaje, ze jestem juz przemęczony, ale dac sobie teraz spokój? Szkoda by było ... Dziekuje za wszystko - bede polecał.

Donna jest  dobra  w tym  co  robi ,tylko  czasami nie  kązdy  rozumie  sens  badz  odpowiedz która  otrzymuje
z wizjami  jest  podobnie  jak  z  wróżbami   one  pokazuja  pewne  kwestie  ale  tez  dają  mozliwosć działania
z  tego  co  zrozumiałam  wiele  spraw  rzeczy  ci  sie  sprawdziło  (to  dobrze) ale  tez  piszesz  ze  jesteś  zmęczony  nie  wiem  jakie  jest  zakończenie  twojej  wrózby  u  Donny  ale  jeśli  masz byc  z  ta  dziewczyna  powinnieneś  działąć
O  prawdziwa  miłość warto  walczyć  poza  tym  prawdziwa  miłośc  nigdy  nie  jest  łatwa  .
życzę ci  powodzenia  by  ci  się  udało  bo  bardzo  ja  kochasz  to  sie  czuje  jak  się  czyta twojego  posta i  według  mnie  ona  tez  cie  kocha  tylko  sie  pogubiła  sama  nie wie  do  końca  czego  chce  .
Pamiętaj póki  jest  nadzieja  wszystko  moze sie  zdarzyć 
Pozdrawiam 

Offline

 

#8 2013-12-28 07:03:39

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: OPINIE NA TEMAT WRÓŻB JASNOWIDZ DONNY

setebos napisał:

Zaskoczyło mnie tez to, co ma pani Donna w swojej stopce. Setebos zostaw opinie. Nie używałem tego forumowego nicka w ogóle tym razem. Matko, kiedy ja ostatni raz o cos pytałem to był październik 2009, z innego maila i  od tamtego czasu nie wchodziłem na to forum. Wiec albo genialna pamięć, albo niesamowita intuicja.

Jestem zmęczony owszem, od 3 tygodni sie tak huśtamy, raz jest dobrze, raz jest źle, zerwać kontaktu żadne nie umie, tylko taki pajac ciągle w to ingeruje i wtedy zaczyna sie psuć. Dlatego czuje, ze siły mi sie kończą.

Asiaa napisał:

polecam mila serdeczna osoba, dajaca pewne wkazowki,w wizji opisala takie okolicznosci jakie zaistnialy,na sprawdzenie sie wizji musialo uplynac kilka miesiecy, teraz dopiero pokazuje sie wiele rzeczy ktorych wtedy nie rozumialam z wizji, niestety tych nieprzyjemnych:( ale mam nadzieje ze moja przyszlosc bedzie duzo lepsza w innym miejscu tak jak Donna napisala.
pozdrawiam i polecam

ItsOnlyMexx napisał:

Daję wielkiego plusa Pani Donnie.

Trafnie oceniła mój związek.
Pomogła mi i mam nadzieję ,że się wszytsko sprawdzi.

jania napisał:

Jeszcze raz dziekuje Jasnowidz Donnie.To dla mnie wyjatkowa osoba.Spostrzerzenia Pani Donny  sa w 100% trafne.Pozdrawiam,i dziekuje.Jadwiga

Amorek napisał:

Dziękuję bardzo za odpowiedź na pytanie mam wielką nadzieje że wizja się sprawdzi    Pozdrawiam 

ZONKA napisał:

asia27 napisał:

Ja s pomocy Pani Donny korzystałam kilkukrotnie jeszcze parę miesięcy temu trafnie oceniła sytuację:-)O przyszłość w sumie nie pytałam.Przyznam szczerze ,że potrzebuję się poradzić w bardzo waznej, wręcz życiowej decyzji/.Pozdrawiam Joanna

penelope napisał:

Jestem wdzieczna za odpowiedz.
Czy jest trafna, mysle, ze tak. Dziekuje.

Offline

 

#9 2013-12-28 07:05:30

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: OPINIE NA TEMAT WRÓŻB JASNOWIDZ DONNY

izunia2828 napisał:

Pozytyw za wrózbe pozdrawiam.

doraaa napisał:

Dzień Dobry , w zeszłym roku zadałam pani pytanie na forum kafeterii  i chyba się sprawdziło , ale nie wiem czy obecny mój związek to ten stały



[25.02.2010] 15:21
    JASNOWIDZ_DONNA
    hohoppp
Dorota 24 kiedy w jakim wieku będe w stałym związku
___________________________________________________
do 3 lat

Medinka napisała mi :...nie jest to jeszcze ten włąsciwy ale ktos na pewno na dłuzej ......

Dziękuję

wrozkahekate napisał:

Donna dała mi nadzieje i domyslenia aby sie sprężyć w działaniu

alice185 napisał:

Dziekuje za wrozbe.

Offline

 

#10 2013-12-28 07:06:57

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: OPINIE NA TEMAT WRÓŻB JASNOWIDZ DONNY

stokrotka70 napisał:

Wszystko się zgadza, a co mnie czeka?Zobaczymy? Polecam.

Kasia72 napisał:

Ja czekam na wróżbę .Wierzę że Pani Donna mi pomoże.

Kasia72 napisał:

Pani Donna mnie nie zawiodła! Jest niemożliwa(wspaniała i ciepła osóbka)
Biję od Niej dobroć ,chęć pomocy a przede wszystkim szczerość .
I tu się nie zawiodłam. Wróżba w 100% trafna .
Aż mi ciarki przeszły ,czytając wróżbę (ta wiedza,przejrzystość )ta doskonała trafność opisu.Jestem pod ogromnym wrażeniem Pani Daru.
Kochana Pani Donno,życzę Pani wszystkiego najlepszego,dużo zdrówka ,miłości i wszystkiego czego sobie Pani zapragnie ,by to się spełniło.
P.S brakuje mi słów,by opisać moją wdzięczność .
Cieplutko pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje.

agula napisał:

Bardzo dziekuje Pani Donnie.Miala Pani racje,nie bede tu wdawac sie w szczegoly,ale bardzo dobrze,ze mi Pani odp.to dalo mi do myslenia.Lepiej nie pakowac sie w klopoty.Pozdrawiam Pania serdecznie.Dziekuje.Agnieszka

yummy napisał:

DZIĘKUJĘ ;D jestem pod wrazeniem Pani daru nie tylko jasnowidzenia, ale także ciepła i tej chęci pomocy. Coś niesamowitego. To co Pani mi napisala pomogło mi w zebraniu myśli. Życzę wszytkiego najlepszego

Offline

 

#11 2013-12-28 07:08:43

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: OPINIE NA TEMAT WRÓŻB JASNOWIDZ DONNY

ItsOnlyMexx napisał:

Korzystalam jakis czas temu z bezplatnej porady tutaj na forum.
Mysle ze trafnie PAni Donna opisala stan mojego zwiazku .
Niedawno rowniez wypowiedziala sie z wlasnej inicjatywy na temat obecnej sytuacji.
Narazie nie jestem w stanie stwredzic poprawnoci . Czas pokaże

bojarrewul napisał:

nie wierzę we wróżki ale ta Pani się zna na rzeczy jestem ...

nie wierzę we wróżki ale ta Pani się zna na rzeczy jestem chrześcijaninem i długo zastanawialem się czy skorzystać z pomocy wróżki trafnie opisała ktoś mi rozbił ślub do którego nie doszło na 3 dni przed to niedoszła teściowa która przyjechała z zagranicy na 3 dni przed ślubem i zatrzymała się u nas. Prawda cała prawda ale korzystanie z takich praktyk jest niezgodne z moją wiarą ba wręcz się boje tego bo to niby wrota do złych mocy będę się musiał wyspowiadać teraz ale wiem chcociaż że mnie kocha szczerze nadal i że też chyba żałuje bo rozmawiałem z nią chce się spotkać i zabrać mnie z polski ze sobą

Olkaa16 napisał:

Duży plus dla Jasnowidz Donny:)

aniab napisał:

Korzystałam z płatnej wizji u pani Donny i naprawde bardzo mi pomogła. Czekam na spełnienie przepowiedni i przyznam,że brakuje mi cierpliwości,ale jest już coś co się sprawdziło,więc wierzę,że pozostała część też się sprawdzi. Na pewno napisze jak to na co czekam zaistnieje. A pani Donna dała mi nadzieję i dzięki niej odzyskałam jakotaką równowagę. Bardzo pani dziękuję Nawet nie wie pani jak mi pomogła

Offline

 

#12 2013-12-28 07:09:09

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: OPINIE NA TEMAT WRÓŻB JASNOWIDZ DONNY

ewita napisał:

daje plusa choc juz nie pamietam tej wrozby ,pewniechodziło o miłosc.

Offline

 

#13 2013-12-28 07:10:00

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: OPINIE NA TEMAT WRÓŻB JASNOWIDZ DONNY

wrozkahekate napisał:

Witaj Donno chcialam napisac ze pol rolu temu prosilam ciebie o wrozbe i zdaje relacje nie udało mi sie w tym roku zarejestrowac firmy z powodów osobistych głownie i finansowych,planuje  i wierze ze mi sie uda 2012r.to zrobic , jak pisalam wtedy napewno dofinansowania nie bedzie i kredytu tez  bo nie mam zdolnosci kredyt.dla banku.Ale za to odkładam kase i mam tez ze spadku bo miedzy czasie ktos umarl i zostawiła mi pieniadze.


pozdrawiam i zycze zdrówka w nadchodzacym nowym roku 2012
Hekate

Gazetówka napisał:

wrozkahekate napisał:

DONNA napisał:


Masz na  to  dużą  szanse  i  jeśli  naprawdę  ci  zależy  na  tym  zrób  to  jka  najszybciej  bo  ten  rok  bardziej  ci  sprzyja  niz  następny  cos  tam s ię  zmieni  nie  wiem  w  przepisach  (sprawy  bierowe)  i  ten  rok  jest  dla  ciebie  dużo  bardziej  korzystniejszy  na  załozenie  tej  dziłaności
mozesz  liczyc  tez  na  pieniadze  (prawdopodobnie  na  dofinasowanie  )
powinnas  z tego skorzystać  bo  to  jest  dla  ciebie  dobre .
Nie  od  razu  ruszy wszystko  co  bys  chciała ale  nie  martw  się
dasz  rade  to  rozkrecic .Przyjmnij  jednak  zasade  by  na  początku nieprzeiwestowac.  Lepiej  bys  zadłuzenie  badz  kredyt  ograniczyła  do  minimum  tak  jest  dla  ciebie  bardziej  korzystnie.
To  za  co s ie  zabierzasz  to  twój  zywioł  znasz  rynek  itp  na  poczatku  tylko  zaiwetuj  w rekmę a dasz sobie  radę ,poczatku  wiadomo  nie  s a sielanko  ale  po  kilku  miesiacach powinnas  widziec  ze  jednak  dziłalnosc  sie  rozwija .  Ten  rok  jest  dla  ciebie  bardziej  korzystny  niz  nastepny  jesli  chodzi  o  dziłalnosc  .

Dziekuje owszem zależy ,ale własnie poprzez  brak kasy  nie moge ruszyć , tak uwazam i widze po mojej obecnej szefowej ze przedobrzyla chce kokosów a ich narazie brak .

pozdrawiam

dziwne  bop  na  innym  forum  pisałas  ze  ci  sie  udało  załozyc  dzialnosc  (wpis  z  lutego)  wiec  nawet  gdybys  zalozyła  w  2012  ma  masz  mały  poslizg
ogólnie  uwazam  ze  ty  chyba  nie  zrozumiałas  wizji  Donny 
napisała  DUZE  szanse  -ana  rok  2011  jak  sie  sprezysz  a jak  nie  to  2012  ja  bym  to  tak  odebrała 
poza  tym  hakate  jesli  zalozyłas  w  2012  to  nie wiesz  jak  bylo  by  w  2011  jak  dla  mnie  nie  umiesz  interpretowac  wrozby  dziwi  mnie  to  ze  pisze  to  wrozka  wybacz  ale  w  ten  sposob  pogrążasz  sie  jako  wrózka
ja  rozumiem ze  robiłas  wszystko  by  miec  działalnosc  a  mimo  to  nie  udało  by  sie  do  konca  2012*bo  z tego  co  wiem  istnieje  granica  czasowa  ) to w tedy  opinia  nie  sprawdzilo  by  sie  byla  by  trafna .
To  tylko  moje  zdanie  na  ten  temat.

Offline

 

#14 2013-12-28 07:18:52

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: OPINIE NA TEMAT WRÓŻB JASNOWIDZ DONNY

amery napisał:

dziękuje za poswięcony czas

Hania000 napisał:

Donna napisała  samą  prawdę  o  moim  związku  ,polecam.

urque napisał:

Pani Donna to najlepsza Jasnowidz jaką znam. Odpowiedzi zawsze wskazują mi właściwą drogę. Dziękuję:)

marek napisał:

Dziekuje Pani Donnie.Ja powiem to samo,co Ktos napisal powyzej,to najlepsza Jasnowidz jaka znam.Marek

Rilen napisał:

Dziękuję za poświęcony czas i za pomoc.

penelope napisał:

Dziekuje serdecznie, Donno mam nadzieje, ze wszystko sie sprawdzi. Pozdrawiam.    ^_^

Offline

 

#15 2013-12-28 07:21:23

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: OPINIE NA TEMAT WRÓŻB JASNOWIDZ DONNY

kattie23 napisał:

Dziekuje serdecznie za poswiecony mi czas.

asiaa1907 napisał:

korzystalam juz kiedys z platnej wizji u Pani Donny, tak ze mam potwierdzenie ze jest ona fachowcem, i ze jej odpowiedzi sa prawidlowe. dziekuje za odpowiedz

Ja napisał:

Wszystko sie zgadza,pozdrawiam.

dorciaa napisał:

Dziękuję za dobroć, poświęcenie czasu ,odpowiedzi zgodne z rzeczywistością. Pozdrawiam

Ducke napisał:

Bardzo trafne spostrzeżenie. Dziekuję za poświęcony czas. Pozdrawiam

Annnia napisał:

Jak najbardziej pozytywne odczucia ! Dziękuję za odpowiedź i pomoc.Doskonale opisana sytuacja i problem.

Robwalka napisał:

Doskonale pani zrozumiała to o co konkretnie mi chodziło,to co pani mi wywróżyła okazuje się być prawdą.Jeszcze raz serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

karmen310 napisał:

Dziękuje za wrózbe, oraz za swój cenny czas Pani poświeciła mojemu pytaniu. Pozdrawiam serdecznie

ange3 napisał:

Donna to osoba z prawdziwym darem ,pomagająca ludziom, szczera .
W podziękowaniu za pomoc
Baczyński Krzysztof Kamil

Źródło

Unieś głowę jak źródło,
z niej powstanie kolor
i nazwanie wszechrzeczy,
i płynienie porom.

Widzisz, wszystko spełnione,
czas po brzeg nalany
i niebo syte żaru
jak złote fontanny.

A wszystko możesz spełnić
od nowa i począć widowiska
w obłokach tryskające oczom.

I wszystko, co przypomnisz,
będzie jak czas głuchy,
nad którym jak nad ciałem
zawirujesz duchem.

Bo kochać znaczy tworzyć,
poczynać w barwie burzy
rzeźbę gwiazdy i ptaka
w łun czerwonych marmurze.

Offline

 
Tutaj możesz wpisać treść, która ma sie ukazać w stopce forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tibiaworldots.pun.pl www.informatykaiekonometria.pun.pl www.gramy24.pun.pl www.ziolo-thc.pun.pl www.retroswiat.pun.pl