FORUM EZOTERYCZNO WRÓŻBIARSKIE WRÓŻBY ONLINE

1 pytanie gratis na portalu (WRÓŻBA)

Ogłoszenie

Witam na forum Wróżby Online Jest to była strona wrozby.mojeforum.net

#1 2013-12-28 07:40:10

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

OPINIE O WRÓŻBACH BEATYRCZE80

Roszpunka napisał:

Odpowiedzi przy wróżeniu wahadełkiem są bardzo kontkretne a to jest czasem bardzo potrzebne. Wróżba Beatrycze pomogła mi podjąc a właściwie zmienić  decyzję, bo mimo wątpliwości chciałam sie wpakować w cos z czym byc może nie byłabym, sobie w stanie poradzić

Beatrycze jak zwykle oceniam pozytywnie  :flower:

Beatka napisał:

Pierwszą wróżką jaką poznałam była Beatrycze i odrazu przyciągnęła mnie Jej energia i profesjonalizm Dziś znów korzystałam z Jej wróżb i jestem pod wrażeniem. Nawet wahadałekiem potrafi zaskoczyć. Polecam bardzo!

krakersik5 napisał:

hmmmmmmmm..... nigdy nie korzystałam z tego rodzaju wróżby.... ale jak się sprawdzi to dam znać:)ale liczy się że jest osoba chętna do pomagania innym miedzy innymi Beatrycze!!!pozdrawiam

evik napisał:

U mnie wyszła trochę dziwna rzecz...mianowicie, wyszło, że nie będę już z moim Lubym, a wyszło również, że się spotkamy 31 lipca. Wydaje się nieprawdopodobne, choć bardzo bym chciała, żeby się spełniło. Mieszkamy od siebie 700 km, wiec czekam na cud echhh.

Offline

 

#2 2013-12-28 07:42:21

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: OPINIE O WRÓŻBACH BEATYRCZE80

Martah78 napisał:

Jestem pod wrażeniem...Konkretne odpowiedzi na konkretne pytania. Czy się sprawdzi zobaczymy. Ale pokrywa się to z innymi wróżbami z różnego okresu czasu w tych tematach. Dziękuję bardzo.

doraaa napisał:

  jestem zadowolona, dziękuję za pomoc

Goyaka napisał:

No cóż... Bea to już znana persona, nie tylko tutaj. Profesjonalizm i podejście na najwyższym poziomie No i swojska ta nasza wróżka - można z nią o wszystkim porozmawiać

Polecam!

Beatka napisał:

Powtórenie Beatrycze dziękuje i polecam!

olivka1979 napisał:

szybka odp. i odpowiedzi po mojej myśli:) akurat ale wiem ze trafne polecam

Offline

 

#3 2013-12-28 07:43:57

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: OPINIE O WRÓŻBACH BEATYRCZE80

evik napisał:

echhh i cóż mam powiedzieć...moja wróżba się nie spełniła nie było spotkania

Beatrycze80 napisał:

evik napisał:

echhh i cóż mam powiedzieć...moja wróżba się nie spełniła nie było spotkania

zawsze  istnieje  granica  błedu
JESLI  KTOS  TEGO  NIE  WIE  TO  POWINIEN  NIE  KORZYSTAC  Z  WRÓŻB

Beatrycze80 napisał:

evik napisał:

U mnie wyszła trochę dziwna rzecz...mianowicie, wyszło, że nie będę już z moim Lubym, a wyszło również, że się spotkamy 31 lipca. Wydaje się nieprawdopodobne, choć bardzo bym chciała, żeby się spełniło. Mieszkamy od siebie 700 km, wiec czekam na cud echhh.

dlatego  sie  nie  sprawdzilo  poniewaz  chyba  wiediła s ze  nie  bedzie s potkania  ato  sobie  o  to  zapytałas  .
dlatego  pisałam  jzu  zadawac  tylko  istotne  pytanai   anie  takie  na  ktore  znamy  odpowiec.  Wybaczcie  ale  ja  nie  mam  czasu  siedziec   tutaj  caly  dzien  i  odpowidac  na  wymyslone  pytania  .
Zgodzilam  sie  to  robic  bezpłatnie  bo  che  pomogac  bezinteresowanie  ale  to  nie  znaczy z e  inni  maja  sioe  pytac  o  to  co  im  na  mysl  przyjdzie.

senda napisał:

Konkretna i przemiła osoba, jestem wdzięczna tym bardziej, że Beatrycze robi to bezinteresownie. Jeszcze raz dziękuję i przepraszam Beatrycze, bo zadaję chyba dość dziwne pytania.

Myślisz Beatrycze, że kiedyś kiedyś spotkam się z kimś kto umarł, a ja tak bardzo go kocham...... tęsknię za nim.......????? Czy jest to możliwe?

Beatrycze80 napisał:

senda napisał:

Konkretna i przemiła osoba, jestem wdzięczna tym bardziej, że Beatrycze robi to bezinteresownie. Jeszcze raz dziękuję i przepraszam Beatrycze, bo zadaję chyba dość dziwne pytania.

Myślisz Beatrycze, że kiedyś kiedyś spotkam się z kimś kto umarł, a ja tak bardzo go kocham...... tęsknię za nim.......????? Czy jest to możliwe?

Ja osobiscie wierze  w to  ze  predzej  czy  poźniej  spotykamy  sie  z  naszymi  bliskimi  zmarłymi 

Offline

 

#4 2013-12-28 07:45:02

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: OPINIE O WRÓŻBACH BEATYRCZE80

evik napisał:

Beatrycze80 napisał:

evik napisał:

U mnie wyszła trochę dziwna rzecz...mianowicie, wyszło, że nie będę już z moim Lubym, a wyszło również, że się spotkamy 31 lipca. Wydaje się nieprawdopodobne, choć bardzo bym chciała, żeby się spełniło. Mieszkamy od siebie 700 km, wiec czekam na cud echhh.

dlatego  sie  nie  sprawdzilo  poniewaz  chyba  wiediła s ze  nie  bedzie s potkania  ato  sobie  o  to  zapytałas  .
dlatego  pisałam  jzu  zadawac  tylko  istotne  pytanai   anie  takie  na  ktore  znamy  odpowiec.  Wybaczcie  ale  ja  nie  mam  czasu  siedziec   tutaj  caly  dzien  i  odpowidac  na  wymyslone  pytania  .
Zgodzilam  sie  to  robic  bezpłatnie  bo  che  pomogac  bezinteresowanie  ale  to  nie  znaczy z e  inni  maja  sioe  pytac  o  to  co  im  na  mysl  przyjdzie.

Beatrycze nie denerwuj się, przecież ja nie napisałam tego z żalem. Jesteśmy tu po to wszyscy, by dzielić się tym wszystkim co się sprawdzi, a co nie. Poza tym nie, nie wiedziałam czy będzie spotkanie, ponieważ  mieliśmy je zaplanowane, była wyznaczona data, ale pokłociliśmy się na dwa tygodnie przed nim...liczyłam do końca, że on jednak odezwie się, albo napisze, że będzie na mnie czekał, jednak tak się nie stało. Nie było to wymyślone pytanie, tylko niecierpliwość.
Przepraszam, jeśli Cię uraziłam, nie było to moim zamiarem, chciałam być jedynie szczera. pozdrawiam ciepło...

setebos napisał:

A tutaj moge smiało napisac ze korzystałem 2 razy ale nie z tego wahadła i za kazdym razem wrózba była trafna.

Sofia napisał:

Chciałam odnaleźć swoje pytania z wakacji,ale nie udało mi się. Z tego,co pamiętam wróżba spełniła się w 80-90%.

Dzięki Beatrycze

Offline

 

#5 2013-12-28 07:48:12

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: OPINIE O WRÓŻBACH BEATYRCZE80

Beatrycze80 napisał:

Nefretete napisał:

Chciałam odnaleźć swoje pytania z wakacji,ale nie udało mi się. Z tego,co pamiętam wróżba spełniła się w 80-90%.

Dzięki Beatrycze

To  i  tak  dobrze 
bo  wahadelkiem  nie są  wrózby  do  konca  precyzyjne dlatego  tak  wazne  jest  dobrze  zadanie  pytania.
Ja  stawiam karty tylko  obecnie przez  internet  juz  nie  stwiam  tylko  wahadelkiem  odpowiadam 

allexis1 napisał:

mi nie sprawdziła sie jak do tej pory wrózba z wachadełka .. zapytałam czy wróce do chłopaka odp była TAK .. nie wróciłam .. nie wiem jak czas dalej pokaże , ale na obecna chwile bym tego nawet nie chciała ..

karolisad napisał:

Wróżba w pełni się sprawdziła choć nie była dla mnie zbyt pomyślna. Polecam każdemu 

bavarka86 napisał:

Pani Beatrycze powróżyła mi kilka lat temu, na innym forum. Jej prognoza sprawdziła się w 100%. Z tym, że to były karty klasyczne .

Lidia napisał:

Miły kontakt z Beatrycze A czy wskazania wahadełka się sprawdzą? Czas pokaże

majta89 napisał:

Beatrycze - wspaniała kobieta!

Offline

 

#6 2013-12-28 07:49:25

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: OPINIE O WRÓŻBACH BEATYRCZE80

paula7 napisał:

szybko i na temat! pozdrawiam i dziekuję

Ange3 napisał:

Dobroć w słowach tworzy zaufanie,
Dobroć w myśleniu tworzy głębie,
Dobroć w dawaniu tworzy miłość.

- Lao - Tzu


http://www.img.blizej.info/przedszkole5.sokolka/kwiaty19.jpg
dziękuję Baetrycze  

Annnia napisał:

Jestem pod wrażeniem.Z Pani Beatricze emanuje siła i dobroć,którą idzie wyczuć.Dziękuję za wszystko i ślę Wszystkiego Dobrego !

karolisad napisał:

Pani Beatrycze to wspaniała osóbka    Bardzo ją podziwiam za to, że chce się udzielać tutaj na forum, będąc tam "za wielką wodą" i nie bacząc na różnicę czasu ostatnio pojawia się na forum regularnie i stara się pomagać ludziom.
Dziękuję Pani Beatrycze za poświęcony mi czas i życzliwość. Umie Pani naprawdę świetnie zrozumieć sytuację i zoorientować się w tylu sprawach, a przecież zadajemy tylko krótkie pytania. To jest dla mnie niesamowite 
Powiadonię Panią o trafności wróżby, bo cześć spraw wyjaśni się jeszcze w tym tygodniu.
Polecam wszystkim Panią Beatryczę bo wiem i czuję, że ma ten DAR 

Offline

 

#7 2013-12-28 07:52:00

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: OPINIE O WRÓŻBACH BEATYRCZE80

fasoleczka napisał:

kilka dni temu zadałam CI 3 pytania i w dwóch przypadkach było dosłownie tak jak powiedziałaś wiec że na potwierdzenie trzeciego będę musiała jeszcze trochę poczekać:) ale myślę że też będę musiała poczekać ale  na pewno dam znać jak poszło i jeszcze raz dziękuję za trafne odpowiedzi:)

marta90021 napisał:

Bardzo dziękuję za wróżbę,nie wiem czy się spełni bo potrzeba trochę czasu,gdyż zadałam pytania w czasie odległym,dam znać za jakiś szas.Szkoda że pani zawiesiła współpracę z forum,mam nadzieje ze pani wróci ŻYCZĘ DUŻO SIŁY I SPOKOJU.

Beatrycze80 napisał:

Dziękuje  wam  za  poztywne  opinie:)
Ciesze  się  ze  moja  praca  okazała  się  dla  was  pomocna 

karolisad napisał:

Mi się tez Beatrycze część już sprawdziło    Na resztę muszę poczekać. Dziękuję bardzo   
Polecam Panią szczerze z całego serca 

Maggi napisał:

Beatrycze posiada wyjątkowa intuicję! polecam goraco 

Paula7 napisał:

Myslę,że właśnie tak jest. Wrózba trafna. dziekuję

dorisss napisał:

Beatrycze swoimi odpowiedziami pomogla mi w podjeciu decyzji czego nie powinnam robic. Mysle ze wrozba bardzo trafna

Offline

 

#8 2013-12-28 07:54:26

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: OPINIE O WRÓŻBACH BEATYRCZE80

Marissa napisał:

Odpowiedzi na moje pytania wydają mi się trafne, potwierdzają to, co w głębi czułam. Teraz już realizacja zależy też ode mnie:) Dziękuję za poświęcony czas i pozdrawiam:)
http://images40.fotosik.pl/682/330882e89dd9315bm.jpg

Beata_Kalinowska napisał:

Kiedy  się   poznałyśmy  (kilka  lat  temu)
Beatrycze  postwiła  mi  karty  na  moje  pytanie  i  sprawdziło  sie  w  100%

grazyna napisał:

Wróżba z wahadełka trafna w 100 %. Bardzo miła i życzliwa osoba.

galanteria napisał:

Dziękuję za wróżbę i pozdrawiam.

Mariu22 napisał:

Otrzymałam bardzo dobra wrózbe, oby się spełniła, o efektach poinformuje we własciwym czasie.Dziekuje za poswięcony czas, energie. Pozdrawiam serdecznie.

ronalka napisał:

Bardzo ciepla osoba.Otrzymalam bardzo pomyslna wrozbe,a czy sie spelni-dam na pewno znac.POzdrawiam serdecznie.

Maggi napisał:

Jestem pod wrażeniem i jeszcze w szoku, wróżba  się spełniła.
pozdrawiam serdecznie.

Offline

 

#9 2013-12-28 07:56:00

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: OPINIE O WRÓŻBACH BEATYRCZE80

ronalka napisał:

Otrzymalam wrozbe,w ktora,gdy czytalam naprawde trudno bylo mi uwierzyc i ona wlasnie sie spelnia.Jestem w pozytywnym szoku.Beatrycze ma wyjatkowy dar i sprawdzalnosc jest 100%.Polecam goraco korzystanie z usług Beatrycze!Pozdrawiam bardzo serdecznie.

talassa napisał:

Dziękuję za wróżbę. Niestety dotyczy przyszłych lat, więc czekam na spełnienie. Gdy tak będzie odezwę się.
Dziękuję za pomoc                   

smutna napisał:

odpowiedz bardzo szybka i konkretna

Kasia72 napisał:

Korzystałam z Pani Beatrycze i jestem Jej bardzo wdzięczna.
To Kochana i dobra osóbka,bardzo mi pomogła .
Kasia.

Kasia72 napisał:

Dla Pani Beatrycze Kochanej i ciepłej.

Offline

 

#10 2013-12-28 07:59:16

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: OPINIE O WRÓŻBACH BEATYRCZE80

Beatka napisał:

Dziekuję za wróżbę, super kobieta, pomocna a moja wróżba już zaczęła sie sprawdzać

izunia2828 napisał:

Wspaniała osóbka,jestem wdzieczna za wrózbe,pozdrawiam.

Ange3 napisał:

Bardzo miła, ciężko pracująca i oddana     

Beata_Kalinowska napisał:

Beatrycze_Nowak napisał:

Beata_Kalinowska napisał:

ja  tylko  drugą TABLICE
bo  ta pierwsza  ju z mi z robiłas 

ANALIZA DUSZY

WIEK DUSZY
stara
ETAP DUSZY
VI/VII
ROLA DUSZY
kapłan
CELE DUSZY
dominacja na + czyli przewódctwo
TRYBY
pasja+
PODSTAWY
duchowy  +
GŁOWNE  CECHY  NEGATYWNE
upór+
ZRESRODKOWANIE
intelektualnosc

Poczytaj  sobie 

WIEK DUSZY
stara


5. DUSZA STARA - ta dusza ma najlepiej. W swojej jakby komnacie mieści już wszystkie wieki duszy. Rozumie wszystkie poprzednie wieki duszy.Dusza stara ma mądrość, pokorę i nikogo nie wartościuje,ze wszystkimi się dogada. Jednak z noworodkiem, dzieckiem dusza stara nie bardzo będzie się umiała dogadać, zaprzyjażnić. Ma mądrość, wiedzę, pokorę i nikogo nie przewartościowuje, nie uraża. Daje tzw. wędkę a nie rybę.

wiele  osób  potwierdzało  mi  już  ze  jestem  stara  dusza

ETAP DUSZY
VI/VII


VI ETAP – najbardziej ciężki etap, w którym spłacamy wszystkie długi karmiczne. Więc, jeżeli do tej pory, tzn. w pięciu poprzednich etapach nie robiliśmy nic co jest związane z rozwojem duchowym, uwalnianiem się od naszych poprzednich wcieleń, od pewnych struktur, procesów, to jest nam ciężko, bo wszystko się spiętrza. Zycie wygląda jak wielkie tornado, co chwilę np. chorujemy, co chwilę nas ktoś okrada, jakieś pułapki na nas czyhają, to znaczy że leniuchowaliśmy w poprzednich etapach.

VII ETAP – okres premiowany – życie w dostatku, wszystko spada jakby z nieba. Ostatni etap w którym uwalniamya się ze wszystkich wzorców, których nie przepracowaliśmy. Dusza Stara w VII etapie musi przekazać swoją zdobytą wiedzę Innym, bo inaczej będzie musiała dalej inkarnować, aż do skutku.

zdecydowanie  bardziej etap VI pasuje  do  mnie

ROLA DUSZY
kapłan


4.KAPŁAN – rola ta ma mniej inkarnacji ale za to rola ta jest przeładowana. Duży pośpiech w życiu, dużo pracy musi się włożyć. Jest się energią dla innych, ludzie ci są potrzebni jako paliwo dla innych ludzi, są dla nich inspiracją. Posiadają zdolność współodczuwania innych ludzi. Cechuje ich miłość do innych ludzi. Ludzie energiczni, dynamiczni, tworzą często wizje utopijne. Robią prawie wszystko dla innych ludzi,
przekazują im swoją mądrość, ale również opiekują się, sprawują obowiązki. Mało zajmują się sobą. W minusie tacy ludzie potrafią się „ zarżnąć” w życiu. Nie można dać się zapędzić, bo inni „wypiją” krew., zjedzą nas.

to  też sie  zgadza

CELE DUSZY
dominacja na + czyli przewódctwo


6.DOMINACJA – w paśmie działania
Zawsze mają energię do osiągania danego celu, mają sposoby aby wygrywać. Nie unikają chęci do kontrolowania innych. Przebywanie z nimi nią jest łatwe. Naturalni liderzy, którzy wygrywają tylko dlatego, że mają sposób żeby być przed innymi ludżmi. Dominacja jest cechą właściwą i szanowaną jeśli jest prawidłowo stosowana.

+ ludzie zdecydowani, zdolni liderzy, ludzie szanowani,
cenieni, bardzo łatwo wchodzą na szczyty, wiele
znaczą dla świata, respektowani. Są świadomi tego,
że to co czynią jest dobre dla świata.

tu  też się zgada 


TRYBY
pasja+


4.PASJA – rzadko wybierana po raz drugi, bo osoby
zatracają się w intensywnym działaniu i w emocjach..
Robią to co tylko chcą. W wyborze działań wybierają
to co im najbardziej się podoba i pociąga.

+ bardzo intensywna witalność, ogromna spontanicz-
ność, podekscytowanie, pełni entuzjazmu. Nie jest
ważne czy to co robią jest dobre czy złe. Cały czas
lekkie podekscytowanie, często wchodzą w ekstremal-
ne rzeczy, ale bezpieczne dla ich życia. Pełni entuzja-
zmu.Ich mottem życiowym jest „czyż życie nie jest piękne”

tu  w tej  pasji  nie  rozumiem  tego  poczatku  ale  to  co  na  plus  zgadza  sie  ze  mną kocham  zycie  kocham  ludzi  zyje  z pasja 

PODSTAWY
duchowy +


4. DUCHOWY – często wybierana przez dusze stare na VII
etapie, kiedy kończą już swoje działanie na ziemi, swój cykl
inkarnacji w ciele człowieka. Patrzą na życie ogarniając
również rzeczy niewidzialne i duchowe. Są otwarci, nawiązu-
ją kontakt z wyższymi poziomami. Dusze stare wizualizują swoje cele jako już zrealizowane. Cokolwiek ta osoba pomyś-
li, to za parę godzin, na drugi dzień, to się dokładnie dzieje
w jej życiu, tak jak sobie to zaplanowała, krok po kroku. Nie
walczą z życiem, odczuwają jego smak, karmią się każdym
kęsem życia, doświadczają i smakują go / tak w plusie jak i w
minusie/. Robią jak najwięcej z tego co przychodzi i jak naj-
mniej z tego co odchodzi. Przyjmują wszystko tu i teraz.
Bardzo łatwo uwalniają się od przeszłości. Wiedzą wszystko co mogą wiedzieć. Przychodzi coś, co muszą wiedzieć, czego muszą się nauczyć. Przychodzi to do nich w formie przekazu
przez telewizję, dotknięcie jakiejś książki, obejrzenie jakiegoś
filmu. Przychodzi do nich to co potrzebne im jest do ich rozwoju osobistego. Wyciągają z tego wszystkiego samą esencję. Znani są ze swoich opinii, które innym wydają się
dziwne. Osoby te wyrażają przez swoje doświadczenia to co
czują, ale nie zmuszają innych ludzi do robienia tego samego.
Widzą nie tylko siebie, ale i to co jest wokół nich.

+ szeroka perspektywa umożliwiająca spojrzenie w przysz-
łość /wizjonerzy/. Oddają się wyższym celom, medytacji,
kontenplacji, wybierają sobie pracę, która daje im radość.
Nie są związane ze światem, nie obchodzi ich np.polityka,
nie dają się zmanipulować. Żyją swoim rytmem, wiedzą
jakiego dokonali wyboru. Widzą doskonałość i stosują
ją w praktyce.

wiele  się  zgadza  aczkolwiek  nie  wszystko  nie  jestem  na  etapie  gdzie  wszystko  juz  osiagnełam  o  wszystko  musze  walczyc  mimo  iz  pozycja  jest  juz  silna  ale  nic  nie  przychodzi  mi  łatwo 
tylko  ja  wiem  ile  pracy  wyrzeczeń  i  poswiecej  kosztowało  mnie  to  w którym  punkcie  teraz  jestem 


GŁOWNE CECHY NEGATYWNE
upór+


7.UPÓR - pomaga nam wytrwać w dążeniu do osiągnięcia
tego co chcemy. Stosując upór niestety można się ześliz-
giwać do sześciu pozostałych cech.

+ daje zdecydowanie i siłę do osiągnięcia sukcesu,
umiejętność do przełamywania barier, autodominacja
i świadomość. Robią co chcą. Są pracowici, staranni,
wytrwali. Mają bardzo mocne ciała i solidny wygląd.

dużo sie  zgada ,tylko  nie  rozumiem  o  co  z tym  ciałem  chodzi 
powiedziałbym  ze  bardziej  by  tu  pasowął  zdecydowany  i  solidny  charakter:)


ZRESRODKOWANIE
intelektualnosc


3.INTELEKTUALNE - Bardzo duża logika, główko-
wnie, tworzy mózgowy sposób myślenia oraz pojęciowy lewopółkulowy. Są to tzw cudowni ludzie lub cudowne dzieci jak są maluchami. Nie wchodzą w emocje, próbują wszystko wytłumaczyć, przełożyć na logikę. Nie rozsiewają niepozytywnych energii dookoła siebie, ale też rzadko rozsiewają pozytywne energie. Działają z poziomu obserwatora, stoika.
Bardzo często posiadają jasnowidzenie mentalne tzn
odczuwają innych ludzi na poziomie myśli, myślokształtów.

zgadza  sie  pomoc  byłm  cudowny dzieckiem  hihihi  wszysty  zachycali s ie  tym  co  umie  mówię  we  wszystkim  wyprzedzałam  przecietne  dzieci   


Beatrycze jestem  zadowolona wiele  sie  zgadza  u  mnie 
dzieki  masz u  mnie  z a to  darmowa  wrózbe  na  skype:) w ramach  wymainy  tylko zgłos  sie  szybko  w innym  wypaku  zapłace  za  to 

ItsOnlyMexx napisał:

Podziwiam Beatrycze za wkład w to forum .
O ile pamiętam korzystalam kiedys z wrozb na innym forum , uuu...dawno dawno temu i byly trafne .
A wahadełko?
Narazie nie jestem w stanie ocenić.
Czas pokaze aczkolwiek 1 pytanie chyba sie sprawdzilo :to ze moj byly nie jest jeszcze gotowy na rozmowe

pozdrawiam i dam znac jak poszlo dalej

Offline

 

#11 2013-12-28 08:00:54

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: OPINIE O WRÓŻBACH BEATYRCZE80

Issana napisał:

Trafna analiza dusz.Polecam wszystkim ktorzy sa ciekawi swojej duszy.

Mokosza napisał:

TRYBY
pasja+


4.PASJA – rzadko wybierana po raz drugi, bo osoby
zatracają się w intensywnym działaniu i w emocjach..
Robią to co tylko chcą. W wyborze działań wybierają
to co im najbardziej się podoba i pociąga.

+ bardzo intensywna witalność, ogromna spontanicz-
ność, podekscytowanie, pełni entuzjazmu. Nie jest
ważne czy to co robią jest dobre czy złe. Cały czas
lekkie podekscytowanie, często wchodzą w ekstremal-
ne rzeczy, ale bezpieczne dla ich życia. Pełni entuzja-
zmu.Ich mottem życiowym jest „czyż życie nie jest piękne”

poniżej jest trochę więcej na ten temat - też mam pasję, dlatego się zainteresowałam
http://www.michaelteachings.com/mode_passion.html
może się przyda

U mnie zgadza się bardzo dużo
pozdrawiam
Mokosza

idzik napisał:

Witam
Ja również znam Beatrycze z innego forum. Kilka lat temu bardzo mi pomogła, miałam problemy zdrowotne i dzięki niej być może dziś tu piszę, ponieważ podjęłam decyzję o zabiegu, który okazał się zbawienny. Obecnie tu na tym forum, również mi pomogła i to bardzo. Jest dobrym człowiekiem i zasługuje na wielkie słowa wdzięczności i podziękowań. Pozdrawiam

enigma85 napisał:

Duży plus za szybką odpowiedz i za konkretną radę

senda napisał:

Odpowiedz szybka i konkretna. bardzo dziekuję.............  

Offline

 

#12 2013-12-28 08:04:04

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: OPINIE O WRÓŻBACH BEATYRCZE80

mlela napisał:

Dziekuję za szybką i konktreną odpowiedź

sylwus1234 napisał:

dziekuje:)

Maggi napisał:

Dziękuję Beatko 

fishikela napisał:

Dziekuje Beatko kochana za czas i wrozbe, mam jednak pewne watpliwoscibo wrozba wyszla troche dziwna a mianowicie kiedys pytalam czy bede miala 2 dzieci -odpowiedzialas nie, ale zapyatlam tez czy bede miala syna odpowiedz byla tak. w ostatniej wrozbie pytanie bylo czy bede miala 3 dzieci odpowiedz nie, ale pytalam tez o corke odpowiedz tak. wychodzi wiec na to ze bede miala i corke i syna ale skoro ani 2 ani 3 dzieci nie bede
miala tzn ze bede miala 4 lub wiecej??? a to jakos nie pasuje mi:) czy mozliwe jest ze wahadelko sie pomylilo?

kattie23 napisał:

Dziękuję za poświęcony mi czas i wróżbę

kactom napisał:

Dziękuję za wróżbę ,jedna odp mnie trochę zastanawia ale okaże się niebawem co oznacza
Pozdrawiam

Offline

 

#13 2013-12-28 08:05:48

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: OPINIE O WRÓŻBACH BEATYRCZE80

mss_marmlade napisał:

Dziękuję bardzo za wróżbę
Myślę, że nawet negatywne wieści są dobre, bo motywują człowieka do wszystkiego...

Pozdrawiam:))

padme napisał:

Dziękuje za wrózbe zobaczymy co z tego wyniknie..

penelope napisał:

Dziekuje za wrozbe, na efekt bede jednak musiala troche poczekac.
Duzy PLUS. 

marek napisał:

:)Zapewne ta Pani ma talent i wiedze.W miare uplywu czasu bede mogl sprecyzowac jak moja wrozba sie spelni.Bardzo madre logiczne,wymowne odp.Doceniam prace Beatrycze80 jak rowniez ,wszystkich na tym forum. Marek.

jadwiga6 napisał:

Beatrycze80 to zdolna ezoteryczka,pomimo,ze jeszcze nie moge nic powiedziec o sprawdzalnosci wrozby,ale dodam,ze odp.pokryly sie z odp.z  odczytu kart innych profesjonalistow.A to chyba nie jest przypadkowe. Pozdrawiam Beatrycze80.

Beatka napisał:

Dziekuje za wrozbe. Beatrycze to dobra kobieta. Pomocna, życzliwa, z prawidzwym darem do kart i do wachadełka. Polecam

Offline

 

#14 2013-12-28 08:08:02

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: OPINIE O WRÓŻBACH BEATYRCZE80

Ja napisał:

Wszystko ok zgodna odpowiedz,pozdrawiam.

Olimek napisał:

Dziękuje  za  wrózbę  tak  włąsnie  myślałam  ze  tak  wyjdzie dziekuje  za pomoc

karmen310 napisał:

Dziękuję za wróżbę  i poświecenie mi uwagii oby się sprawdziło, pozdrawiam serdecznie.

gabryś napisał:

tak  myślałem  tylko  to  potwierdziłaś
dzieki

Maggi napisał:

Dziękuję Beatrycze za to co robisz 

Talassa napisał:

Chociaż moja ocena jest spóżniona, ale płynie z głebi mojego serca dla Beatrycze i jej pracy.
Jestem pełna podziwu dla jej wróżby, niby tylko wahadełko, ale..... jest to precyzyjna wróżba oczywiście przy dobrze zadanym pytaniu.

Dziękuję Beatrycze...  


Z tego co pamiętam to Beatrycze można zadać nie tylko jeden raz 5 pytań!
Zresztą wrózka sama kiedyś o tym pisała.  

Offline

 

#15 2013-12-28 08:09:39

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: OPINIE O WRÓŻBACH BEATYRCZE80

Robwalka napisał:

Dziękuję za wróżbę i poświęcony czas ,bardzo konkretne i rzeczowe odpowiedzi.Pozdrawiam serdecznie

Hania26 napisał:

Trafna prawdziwa  wróżba  polecam

miarosa napisał:

Tak przypuszczałam
Tylko w jednym się troszkę nie zgadzam...
Bardzo dziękuję i gdybym tylko mogła to skorzystałabym jeszcze nie raz

zielona herbata napisał:

Wróżba bardzo prawdopodobna,ale czas pokaże

mika napisał:

dziękuję za wróżbe

ange3 napisał:

Moja opinia jak najbardziej pozytywna    
dziękuję Beatrycze

Offline

 
Tutaj możesz wpisać treść, która ma sie ukazać w stopce forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.menadzer2009zuzel.pun.pl www.livetocraft.pun.pl www.filozofia.pun.pl www.geouwr.pun.pl www.combat-forum.pun.pl