FORUM EZOTERYCZNO WRÓŻBIARSKIE WRÓŻBY ONLINE

1 pytanie gratis na portalu (WRÓŻBA)

Ogłoszenie

Witam na forum Wróżby Online Jest to była strona wrozby.mojeforum.net

#1 2014-01-04 17:37:18

Beatrycze80

Wróżka/Wróżbita

Zarejestrowany: 2013-12-19
Posty: 251
Punktów :   

3 KARTY -Beatrycze80

Beatrycze80 napisał:

Przed  laty  stawiałam  karty  za  darmo  ale  potem  przestałam  (teraz  tylko  wahadełko)
W związku  z  tym  że  nawiązałam  tutaj  współpracę  z  inna  wróżką  (na  płaszczyźnie  zawodowej) 
postanowiłam stawiać karty
ale  nie  na  konkretne  pytania (to  tylko  na  zlecenie)
ale  bez  pytania .

Piszcie swoje imię oraz datę  urodzenia (tylko  raz  możecie  z  tego  skorzystać )

a ja  wyciągnę  dla  was 3  karty

To  nie  jest  wróżba  w  systemie  ONLINE

Jednak  zastrzegam  odpowiadać  będę  w  wolnej  chwili  (więc  może  być  tak  ze  długo  poczekacie  na  odpowiedz)

Offline

 

#2 2014-01-04 17:37:33

Beatrycze80

Wróżka/Wróżbita

Zarejestrowany: 2013-12-19
Posty: 251
Punktów :   

Re: 3 KARTY -Beatrycze80

Beatrycze80 napisał:

ania1605 napisał:

Witam:)
Ania 31.05.1979

Bardzo fajne  3  karty  ci  wyszły
pierwsza  mówi  o dziecku  ( z którym  mogą  byc  jakies  problemy  ,jak  jeszcze  nie  masz  dziecka  to  tu  beda  problemy  z  posiadaniem  ,bedzie  trzeba  liczyć  się  z duzym  nakładem  finansowym ale  bedzie  dobrze:) )
druga  to  karta  miłosci  prawdziwego  uczucia  a to  oznacza  ze  czeka  cie  prawdziwa  miłosć szczescie  .
I trzeba  karta  karta  slubu  oraz  szczesliwej  rodziny  a  to  juz  nie  musze  tłumaczyc  oznacza  szczesliwe  małzenstwo  na  przyszłosć  .

Offline

 

#3 2014-01-04 17:37:48

Beatrycze80

Wróżka/Wróżbita

Zarejestrowany: 2013-12-19
Posty: 251
Punktów :   

Re: 3 KARTY -Beatrycze80

Beatrycze80 napisał:

Annnia napisał:

Witam Cieplutko Anna 31.05.1985 Dziękuję z góry

Kolejne bardzo  fajne  karty  wyszły 
pierwsza to  karta  duzych  pieniedzy  (czyli  bedota  w przyszłosci  ci  nie  grozi  około  sredniego w ieku  powinnas  byc  zadowolona  z  swojego s tatusu  finasowego  ale  jzu  jako  kobieta  dojrzała  czyli  mówimy  tu  o  wielu  miedzy  40  -50lat .
Druga  karta  to  karta  szczesliwego z wiazku  bedziesz  w  szczesliwym  zwiazku  który  da  ci s pełnienie  .
a  trzecia  karta to  karta  parwdziwej  miłosci   w  swoim  zyciu  spotkasz  tak  zawana  drugą  połówkę  bedziecie sie  rozumieli  bez  słów
bardzo  fajne  enegetyczne  karty  wyszły  podobnie  jak w yzej 

Offline

 

#4 2014-01-04 17:43:02

Beatrycze80

Wróżka/Wróżbita

Zarejestrowany: 2013-12-19
Posty: 251
Punktów :   

Re: 3 KARTY -Beatrycze80

Beatrycze80 napisał:

Annnia napisał:

Witam Cieplutko Anna 31.05.1985 Dziękuję z góry

Kolejne bardzo  fajne  karty  wyszły 
pierwsza to  karta  duzych  pieniedzy  (czyli  bedota  w przyszłosci  ci  nie  grozi  około  sredniego w ieku  powinnas  byc  zadowolona  z  swojego s tatusu  finasowego  ale  jzu  jako  kobieta  dojrzała  czyli  mówimy  tu  o  wielu  miedzy  40  -50lat .
Druga  karta  to  karta  szczesliwego z wiazku  bedziesz  w  szczesliwym  zwiazku  który  da  ci s pełnienie  .
a  trzecia  karta to  karta  parwdziwej  miłosci   w  swoim  zyciu  spotkasz  tak  zawana  drugą  połówkę  bedziecie sie  rozumieli  bez  słów
bardzo  fajne  enegetyczne  karty  wyszły  podobnie  jak w yzej 

Offline

 

#5 2014-01-04 17:43:34

Beatrycze80

Wróżka/Wróżbita

Zarejestrowany: 2013-12-19
Posty: 251
Punktów :   

Re: 3 KARTY -Beatrycze80

Annnia napisał:

Beatrycze_Nowak napisał:

Annnia napisał:

Witam Cieplutko Anna 31.05.1985 Dziękuję z góry

Kolejne bardzo  fajne  karty  wyszły 
pierwsza to  karta  duzych  pieniedzy  (czyli  bedota  w przyszłosci  ci  nie  grozi  około  sredniego w ieku  powinnas  byc  zadowolona  z  swojego s tatusu  finasowego  ale  jzu  jako  kobieta  dojrzała  czyli  mówimy  tu  o  wielu  miedzy  40  -50lat .
Druga  karta  to  karta  szczesliwego zwiazku  bedziesz  w  szczesliwym  zwiazku  który  da  ci spełnienie  .
a  trzecia  karta to  karta  parwdziwej  miłosci   w  swoim  zyciu  spotkasz  tak  zawana  drugą  połówkę  bedziecie sie  rozumieli  bez  słów
bardzo  fajne  enegetyczne  karty  wyszły  podobnie  jak w yzej 

Baaardzo serdecznie dziękuję Aż skrzydeł dodaje A jeśli ja jestem już w związku,to znaczy,że to właśnie z obecnym partnerem będę taka szczęśliwa ? Dziękuję kochana

Offline

 

#6 2014-01-04 17:43:49

Beatrycze80

Wróżka/Wróżbita

Zarejestrowany: 2013-12-19
Posty: 251
Punktów :   

Re: 3 KARTY -Beatrycze80

Beatrycze80 napisał:

Annnia
Byc  może 
że  to  o  obecnego  chodzi  ,chciaz  bez  pytania  jest  zazwyczaj  tak  że  karty  uchwytuja  pewny  czas  z twojego  zycia  a  ty  po  latach  bedziesz  wiedziała  jaki  to  był  czas  .
Natomiast zawsze  bardziej  precyzyjniej  jest  juz  kiedy zadajemy  pytanie  badz  stawiamy  karty  na  konkrete  osoby  bo  wtedy  masz  pewnośc  ze  to  dotyczy  tej  konkretnej osoby  .
ale  jak  by  na  to  nie  patrzec  bedziesz  szczesliwa  i  to  chyba  najwazniejsze 

Offline

 

#7 2014-01-04 17:44:04

Beatrycze80

Wróżka/Wróżbita

Zarejestrowany: 2013-12-19
Posty: 251
Punktów :   

Re: 3 KARTY -Beatrycze80

Beatrycze80 napisał:

urque napisał:

Marta 25.08.1983:) thx

TY  masz  przed sobą  zawirowania  rozterki  błedne  wybory  ale  nie  mart  się  bo  pewne z łe w ybory  wyjada  ci  na  dobre   w  zyciu  mozesz  byc  kilka  razy  blisko  ze  to  już ten  a  potem okaże s ie  ze  jednak  to  jeszcze  nie  ten  ,
nie  rozpaczaj  bo  tak  miało  byc  ty  masz  wyciągnąc  wnioski  z porzednych  związków  ,
karty  pokazały  że  dopiero  dziecko s parwi  że s pojrzysz  na  wile s praw  innym  okiem  dojrzejesz  i  zrozumiesz  co  w  zyxciu  jest wazne  .
karty  pokazały  ze  dziecko  to  twoja  miłość  bedziesz  je  bardzo  kochała  i  wszystko  bedzie  się  toczyło  wokół  niego  .
Nie  mart  się  ze  nie  pokazały  mezczzyny  byc  moze  te  3  karty  tego  nie  uchwyciły  więc  się nie  mart   to  nie  jeszcze  szczegółowy  rozkład  .
3  karty  zazwyczaj  obejmują  to  co  karty  chciałby  ci  przede  wszyszystkim  na  ten  czas  przekazać .

Offline

 

#8 2014-01-04 17:44:22

Beatrycze80

Wróżka/Wróżbita

Zarejestrowany: 2013-12-19
Posty: 251
Punktów :   

Re: 3 KARTY -Beatrycze80

Beata_Kalinowska napisał:

Oj  widze  w  końcu  udało  mi sie  namówic  cię  na  powrót  do  kart:)
zasady  naszej  współpracy  zawodowej  jak  tez  umowa  zostanie  przesłana ci  na  maila wiec  go  tam  sprawdz .
Jeśli  miałbyś  ochotę  to  mnie  też  wyciag  3  karty 
dane z nasz 

Offline

 

#9 2014-01-04 17:44:40

Beatrycze80

Wróżka/Wróżbita

Zarejestrowany: 2013-12-19
Posty: 251
Punktów :   

Re: 3 KARTY -Beatrycze80

Beatrycze80 napisał:

penelope napisał:

Ja rowniez poprosze: Agnieszka 19.05.1976

Dziekuje.

W  twoim  zyciu  powinnas  uważać  na  kobiete  która  w przyszłości  moze  chceć  odebrac  ci wszstko
dosłownie  jednak  widać że  los  ci  sprzyja  masz  ochrone  z góry
masz  ochrone  aniołów
masz  też  dobra  intuicje
powinnas  ją  rozwijać  wsłuchaj się  w  twoj  wewnętrzy  głos
mam  pedyspozycjie np  do  ezoteryki  jednak  na  dzień  dzisiejszy  nie w spółpra  to  jeszcze  dostatecznie  z  twoją  energią 
mówiac  wsprost  do  pewnych  rzeczy  nie jestes  jeszcze  gotowa  ale  rozwój bedzie
karty  pokaząły  ze  jesli  ktos  bedzie  chciał  cie s krzywdzić  predzej  czy  później  zapłaci  za to  wysoka  cenne  (ja  też  tak  mam  ) dlatego  jak  masz  takie  odbicie  energi  powinnas  czynic  duzo  dobra  by  to  do  Ciebie  wracało.

Offline

 

#10 2014-01-04 17:44:57

Beatrycze80

Wróżka/Wróżbita

Zarejestrowany: 2013-12-19
Posty: 251
Punktów :   

Re: 3 KARTY -Beatrycze80

Beatrycze80 napisał:

karina napisał:

Anna 20.06.1989

Karty  pokazały  ze  na  drodze  do  szczęśliwego  małżeństwa  związku
stanie  ci  kobieta  z  dzieckiem 
ona  za  wszelką  cene  będzie  chciała  rzobić  twoj  zwiazek  i  na  to  powinnas  zwrócić  uwagę 
Powinnaś tez  bardziej  otworzyc  sie  na  ludzi  otoczenie 
jesteś  za bardzo  zamknieta  tylko  na s woje  otoczenie  ,powinnas stać  się  bardziej  otwarta 
Nim  wybierze  droge  zyciowa  poważnie  sie  zastanów  bo tylko  wybierajac  cos  co  cie  interesuje    pojdziesz  ta  droga  w  innym wypadku  wykształcenie  będzie  inne  niż to  co  będziesz  w zyciu  potem  robiła  .

Offline

 

#11 2014-01-04 17:45:10

Beatrycze80

Wróżka/Wróżbita

Zarejestrowany: 2013-12-19
Posty: 251
Punktów :   

Re: 3 KARTY -Beatrycze80

Beatrycze80 napisał:

Beata_Kalinowska napisał:

Oj  widze  w  końcu  udało  mi sie  namówic  cię  na  powrót  do  kart:)
zasady  naszej  współpracy  zawodowej  jak  tez  umowa  zostanie  przesłana ci  na  maila wiec  go  tam  sprawdz .
Jeśli  miałbyś  ochotę  to  mnie  też  wyciag  3  karty 
dane z nasz 

No  tak  udało  ci  się
ale  tak  naprawdę  dzięki  współpracy  z  tobą  będe  mogła  też  płatnie  stwiać  z uwagi  na  to  gdzie  mieszkam  nie  miałabym  teraz  takiej  możliwości  .
zadzwiwajace co  tobie  wyszło
3  asy
a  wiesz  co  oznaczaja  asy
zmiany  na  na  danej  płaszczyźnie  wyszły  tez  wszystkiem  w tym  dobrym połozeniu 
mówiac  krótko  ty  odniesiesz  sukces  na  kazdej  płaszczyxnie  bez  wzgledu  co  bedziesz  robiła  i  tak  odniesiesz  sukces  ale  to  ty  juz  wiesz 
u  ciebie  energia  przyciagania  tez  jest  silna
ludzie  do  ciebie lgną
ale  tez  czuja  ze  jestes ukojeniem  na  ich  problemy 
masz  swietne  wyczucie  problemu  oraz  osobowosci  i  to  ułatwia  ci  prace 

Offline

 

#12 2014-01-04 17:45:38

Beatrycze80

Wróżka/Wróżbita

Zarejestrowany: 2013-12-19
Posty: 251
Punktów :   

Re: 3 KARTY -Beatrycze80

penelope napisał:

Beatrycze_Nowak napisał:

penelope napisał:

Ja rowniez poprosze: Agnieszka 19.05.1976

Dziekuje.

W  twoim  zyciu  powinnas  uważać  na  kobiete  która  w przyszłości  moze  chceć  odebrac  ci wszstko
dosłownie  jednak  widać że  los  ci  sprzyja  masz  ochrone  z góry
masz  ochrone  aniołów
masz  też  dobra  intuicje
powinnas  ją  rozwijać  wsłuchaj się  w  twoj  wewnętrzy  głos
mam  pedyspozycjie np  do  ezoteryki  jednak  na  dzień  dzisiejszy  nie w spółpra  to  jeszcze  dostatecznie  z  twoją  energią 
mówiac  wsprost  do  pewnych  rzeczy  nie jestes  jeszcze  gotowa  ale  rozwój bedzie
karty  pokaząły  ze  jesli  ktos  bedzie  chciał  cie s krzywdzić  predzej  czy  później  zapłaci  za to  wysoka  cenne  (ja  też  tak  mam  ) dlatego  jak  masz  takie  odbicie  energi  powinnas  czynic  duzo  dobra  by  to  do  Ciebie  wracało.

Dziekuje pieknie za karty, ale strasznie sie przestraszylam ta informacja o tej kobiecie :shock:
Czy moze mi P. cos na ten temat blizej powiedziec? Prosze.

Offline

 

#13 2014-01-04 17:46:04

Beatrycze80

Wróżka/Wróżbita

Zarejestrowany: 2013-12-19
Posty: 251
Punktów :   

Re: 3 KARTY -Beatrycze80

Beatrycze80 napisał:

senda napisał:

Iwona  27.03.65 r.

U  ciebie  pokazało sie  dwóch  męzczzyn
będzie  dylemat  którego  wybrać 
ale  bez w zględu  kogo  wybierzesz  żaden  znich  to  jeszcze  nie  tyn  wąłsciwy 
masz  skonosc  do  lkowania  uczuc  w  niewłasciwe  osoby  a  konsekwencjie  wiadomo  jakie  potem  są
Powinnaś  zmienić  postwe  albo  jestes  z kims  kto  spełnia  twoje  oczekiwania  albo  sama  bo  dziś  myslisz  badz  lokujesz  uczucia  w osobach  przy  których  nie  masz  przyszłosci  .

Offline

 

#14 2014-01-04 17:46:20

Beatrycze80

Wróżka/Wróżbita

Zarejestrowany: 2013-12-19
Posty: 251
Punktów :   

Re: 3 KARTY -Beatrycze80

Beatrycze80 napisał:

penelope napisał:

Beatrycze_Nowak napisał:


W  twoim  zyciu  powinnas  uważać  na  kobiete  która  w przyszłości  moze  chceć  odebrac  ci wszstko
dosłownie  jednak  widać że  los  ci  sprzyja  masz  ochrone  z góry
masz  ochrone  aniołów
masz  też  dobra  intuicje
powinnas  ją  rozwijać  wsłuchaj się  w  twoj  wewnętrzy  głos
mam  pedyspozycjie np  do  ezoteryki  jednak  na  dzień  dzisiejszy  nie w spółpra  to  jeszcze  dostatecznie  z  twoją  energią 
mówiac  wsprost  do  pewnych  rzeczy  nie jestes  jeszcze  gotowa  ale  rozwój bedzie
karty  pokaząły  ze  jesli  ktos  bedzie  chciał  cie s krzywdzić  predzej  czy  później  zapłaci  za to  wysoka  cenne  (ja  też  tak  mam  ) dlatego  jak  masz  takie  odbicie  energi  powinnas  czynic  duzo  dobra  by  to  do  Ciebie  wracało.

Dziekuje pieknie za karty, ale strasznie sie przestraszylam ta informacja o tej kobiecie :shock:
Czy moze mi P. cos na ten temat blizej powiedziec? Prosze.

Tylko  tyle  bys  sie  nie  martwiła  nie  da  rady  zabrac  ci  tego  czego  chce 
myśl  o  sobie  jako  o  kobiecie  pewnej  oraz  ze  wszelkie  zło  jest  poza  zasiegiem
mi  sie  tu  pokazało  odbicie  energi
przewaznie  robi s ie  tak  jak  ktos  robi  sobie  zabezpieczenia  wtedy  zło  jest  odbijane  a  dobro  przenika  tak  sie  pokazało  u  ciebie
albo  masz  tka  ochronę albo  zrobisz  sobie  taka  ochronę
ale wszytsko  bedzie  dobrze 

Offline

 

#15 2014-01-04 17:46:37

Beatrycze80

Wróżka/Wróżbita

Zarejestrowany: 2013-12-19
Posty: 251
Punktów :   

Re: 3 KARTY -Beatrycze80

Beatrycze80 napisał:

nasa22 napisał:

Kasia data urodzenia 08maj 1984 r
Lukasz data urodzenia 15 marzec 1983 r.

Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję

tutaj  tylko  na  jedna  osobe  wykonuje w spólne  czyli  partnerkie  tylko  na  zlecenie

Offline

 
Tutaj możesz wpisać treść, która ma sie ukazać w stopce forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lotrworld.pun.pl www.nider.pun.pl www.bleachx.pun.pl www.aa-xhodon.pun.pl www.lost24turnieje.pun.pl