FORUM EZOTERYCZNO WRÓŻBIARSKIE WRÓŻBY ONLINE

1 pytanie gratis na portalu (WRÓŻBA)

Ogłoszenie

Witam na forum Wróżby Online Jest to była strona wrozby.mojeforum.net

#1 2013-12-28 08:30:48

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

OPINIE O WRÓŻBACH ANGE3

ANNA.K napisał:

Dziękuję Ange  potwierdziłaś moją diagnozę 

Masz wielki talent i wiem, że dasz radę pomóc wielu potrzebującym 

Ściskam i do serca przyciskam, Ania

Maggi napisał:

Bardzo ciepła i zarazem obiektywna dziewczyna  , posiadajaca dużą intuicję. potrafi podnieśc na duchu i za uszy wyciagnąc z dołka  . Mam nadzieje, że wrózba się spełni 

polecam goraco i zycze Ange wszystkiego najlepszego 

Ange3 napisał:

dziękuję Wam ślicznie    aż tak ciepłych słów się nie spodziewałam

Mokosza napisał:

ja przyłączam się do opinii wpisanych powyżej i dziękuję za poświęcony mi czas.
Mokosza

Beatka napisał:

Polecam wszystkim wróżke Ange bardzo bardzo bardzo!

Ja już zgłosiłam nawet Zonce propozycje, że Ange powinna awansować jeśli chodzi o statusy

Ange3 napisał:

Beatka napisał:

Polecam wszystkim wróżke Ange bardzo bardzo bardzo!

Ja już zgłosiłam nawet Zonce propozycje, że Ange powinna awansować jeśli chodzi o statusy

Witaj Beatko  miło mi ,że polecasz mnie i piszesz tak miła opinię -dziękuję 
Chcę tylko abyście zauważyli iz ja dalej jestem w fazie nauki ,mimo to jest mi miło czytać takie ciepłe słowa.

Offline

 

#2 2013-12-28 08:33:03

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: OPINIE O WRÓŻBACH ANGE3

karolisad napisał:

To świetnie, że Ange awansowała na Junior Ekspert bo w pełni na to zasługuje 
To wspaniała ciepła osoba, która pragnie pomagać innym i naprawdę potrafi podnieść na duchu 
Bardzo dziękuję Ci Ange za fajne szczere rozmowy i wsparcie duchowe 

Ange3 napisał:

karolisad napisał:

To świetnie, że Ange awansowała na Junior Ekspert bo w pełni na to zasługuje 
To wspaniała ciepła osoba, która pragnie pomagać innym i naprawdę potrafi podnieść na duchu 
Bardzo dziękuję Ci Ange za fajne szczere rozmowy i wsparcie duchowe 

Dziękuję Ci serdecznie za te słowa 
teraz to naprawdę już zabrakło mi słów
Podziękowania choć w tak małej prawdziwej perełce zawarte

Choćbyśmy cały świat przemierzyli
w poszukiwaniu Piękna,
nie znajdziemy go nigdzie,
jeśli nie nosimy go w sobie...
Ralph Waldo Emerson
[color=blue]
[/color]
http://1.bp.blogspot.com/_8SdCgaNLGTw/TS8PWXT0ToI/AAAAAAAAACg/nY4UOqc5aik/s320/c691b715d225.gif

karolisad napisał:

Będę starała się zaglądać na forum w miarę możliwości czasowych co się dzieje i na pogaduchy też 
Pani bardzo dużo wniosła dobrego na to forum i cieszę, że Panią poznałam 
Będę się modlić do swych Aniołków aby wspierały mnie w życiu jak Pani mi poradziła  Będę też prosić, aby opiekowały się też Panią i dawały mnóstwa dobrej energii bo wiem z wypowiedzi innych wróżek jak taka bezinteresowna pomoc ezoteryczna wyczerpuje takie osoby
Trzymam za Panią kciuki 

Offline

 

#3 2013-12-28 08:34:44

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: OPINIE O WRÓŻBACH ANGE3

Ange3 napisał:

Karolinko serdecznie dziękuję    jesteś promykiem dający nadzieje na lepsze jutro    

karolisad napisał:

Dziękuję również za te miłe słowa 
Ściskam mocno 

Basia31 napisał:

Jestem  zadowolona  trafnie  oceniła  moją  sytuacje   
zdecydowanie  polecam 

Desideria napisał:

Karta Tygodnia podnosi na duch pomimo różnych trudnych spraw które mnie spotykały, sprzyja i nastraja pozytywnie czuć opiekę Aniołków jak się tylko o nich pomysli. Dziękuję

paula7 napisał:

Mój aniołek dał mi siłę i wiarę. Więcej myślę o pomocy z góry i czuję że to pomaga - jak bym odnalazła w sobie siłę, że dam radę. Ange napisała jedno zdanie,że będzie dobrze żebym w to uwierzyła - takie słowa też pomagają bardzo!  Dziękuję za bezinteresowne wsparcie.

karmen310 napisał:

Moje spostrzeżenia na Karty Ange,są niesamowite i tak trafne. Tyle dają  spostrzeżenia i rozważania,na co powinno się zwrócić uwagę daną i w życiu osobistym . Bardzo dziękuje za wskazówki i porady.  Pozdrawiam

Offline

 

#4 2013-12-28 08:35:36

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: OPINIE O WRÓŻBACH ANGE3

grazyna napisał:

Ange to wspaniała osoba, jej karty anielskie dają mi nadzieję i wskazują drogę, którą powinnam podążać. Dziękuję, że jesteś i życzę powodzenia w tym co robisz

Mariu22 napisał:

Dzieki Ange, wspaniała kobieta, która pomaga przetrwac, dzień, tydzień,niesie pomoc, podsuwa aniolka, oby tak dalej.

Ange3 napisał:

dziękuję ślicznie za te opinie i pragnę aby Anioły zawsze czuwali nad Wami        

Offline

 

#5 2013-12-28 08:47:36

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: OPINIE O WRÓŻBACH ANGE3

Lidia napisał:

Dziękuję za aniołka, będę o Nim pamiętać w ciągu tygodnia
Pozdrawiam Ange i resztę forumowiczów/-czek, życząc miłego tygodnia.

Mariu22 napisał:

ange3 nawet nie wiesz jak duzo mi pomogłas. Pozdrawiam serdecznie.

Annnia napisał:

Niesamowita OSOBA ! Z wielkim darem,oddaniem i wiedzą ! Chylę czoła,podziwiam i polecam szczerym sercem ! Dziękuję za Wszystko,za szczerość,dobre słowo i zaangażowanie.Pozdrawiam i przesyłam wszelką pomyślność

maika ma napisał:

bardzo dobre określenie zaistniałej sytuacji .Wróża o darze od Aniołów polecam

beacia napisał:

pozytyw za pomoc

Offline

 

#6 2013-12-28 08:48:36

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: OPINIE O WRÓŻBACH ANGE3

Mariu22 napisał:

Trafne okreslenie sytuacji, duza pomoc, serdecznie dzięki za niesienie nadzieji.pozdrawiam serdecznie

Ange3 napisał:

ja również pozdrawiam Mariu22     dziękuję za opinię  

karolisad napisał:

Wróżba bardzo trafna    Już teraz wiem, że będzie miała dla mnie bardzo dużą sprawdzalność  Aniołki bardzo dużo mi wyjaśniły ale i dały do myślenia. Dziękuję Ange za poświęcony mi czas. Polecam bardzo serdecznie Ange bo to taka MAMCIA OD ANIOŁÓW  

Offline

 

#7 2013-12-28 08:50:44

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: OPINIE O WRÓŻBACH ANGE3

Ange3 napisał:

karolisad ale super określenie uśmiałam się     

Desideria napisał:

Ange3 to wspaniała osoba emanująca pozytwną energią która się udziela Dziękuję bo dzięki Tobie zainteresowałam się Aniołami które naprawdę pomagają w potrzebie i nietylko       

karmen310 napisał:

Ja,też się podpisuje co jest wyżej napisane. Dlatego ja też się zainteresowałam bytem duchowym, który daje sens życia. Pozdrawiam

Ange3 napisał:

no to bardzo się cieszę kochane ,że potrafiliście wpuścić do waszego życia aniołki    

senda napisał:

Bardzo dziękuję za poświęcony mi czas. Trafny opis moich lęków i osoby. Jeszcze raz dziękuję  

graszka1979 napisał:

pewnie coś w tym jest co napisałaś...więc jak najbardziej pozytyw...

Offline

 

#8 2013-12-28 08:53:35

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: OPINIE O WRÓŻBACH ANGE3

Dorota74 napisał:

Dzięki ange3 za aniołka na ten tydzień i za poprzedniego też dziękuję sprawdziło się. Jak będzie teraz zobaczymy:) Pozdrawiam:)

Mariu22 napisał:

Dziekuje za aniołki, za poświęcony czas, jestes super.

Ange3 napisał:

bardzo Wam dziękuję , to wy jesteście super -wspaniali ,bo dajecie mi możliwości rozwijania się  i cieszenia się Waszą obecnością

Beatka napisał:

Oj Ange.. ja już Ci tyle opini i pochwał napisałam.. i napisze jeszcze jedną a co

Za cierpliwość, wyrozumiałość, dobre serce, poświęcony czas i wróżby które się sprawdzają i mi b.pomagają

Dziękuję Monia!

doraaa napisał:

Trafna wróżba Dziękuję

senda napisał:

Bardzo dziekuję za pomoc i szybką odpowiedź.
Stawiam same plusiki
Dziękuję    

WIEWIÓRAK napisał:

Ange3, bardzo, bardzo chciałam podziękować Ci za okazane zrozumienie, serce i pomoc.

  Polecam każdemu Tą ciepła, dobrą i wyrozumiałą Osobę. umiejętność doradzenia załamanej osobie, to Wielka Umiejętność, nie każdy ją posiada, a Ange3 z pewnością tak.

pozytyw za poświęcony czas
pozytyw za szybką odpowiedź
pozytyw za mądrą radę
pozytyw za ciepłe słowa

I w ogóle POZYTYW za całokształt.

                                                        DZIĘKUJĘ!!!

WIEWIÓRAK napisał:

Ange3, to bardzo ciepła Osoba, to taki Człowiek, który naprawdę chce pomóc, wesprzeć. Mówi prawdę i "widzi" to co trzeba.
  Polecam porady Ange3 każdemu kto tego potrzebuje.
Naprawdę warto.

                                                        DZIĘKUJĘ!!!

Offline

 

#9 2013-12-28 08:55:17

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: OPINIE O WRÓŻBACH ANGE3

Ange3 napisał:

Kasiu z całego serca dziękuję za te ciepłe słowa .Wiem ,że dobro jest w każdym z nas [tak chcę też wierzyć]. Dziękuję Ci
[color=blue]Również wszystkim pozostałym również dziękuję serdecznie /color]P    http://images43.fotosik.pl/769/a1aec127630c8094m.gif

błekitwody napisał:

Jestem bardzo zadowolona trafnie oceniła moją sytuacje!
Zdecydowanie polecam!

Roma napisał:

Jesteś światełkiem w tunelu dla szukających odpowiedzi zagubionych    ludzi Niesamowita kobieta, pełna ciepła i wyrozumiałości. Polecam!!!

inka83 napisał:

Ange jest niesamowitą,bardzo ciepłą i przyjazną kobietą,cieszę się że istnieją tacy ludzie jak Ty:)

Marissa napisał:

Pani Ange3 ma bardzo dobry kontakt z Aniołkami i sama jest Aniołkiem na tym forum:)

Bardzo trafna ocena mojej bieżącej sytuacji, szczegółowa i konkretna, choć pytałam ogólnie - otrzymałam wskazówki i pomoc - za co serdecznie dziękuję. Pozdrawiam ciepło i powodzenia Pani Moniko:)

motyl napisał:

Bardzo sympatyczna i miła wróżka, pomocna :-)

życzę miłego dnia :-)

Offline

 

#10 2013-12-28 08:58:06

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: OPINIE O WRÓŻBACH ANGE3

Annnia napisał:

Wspaniała Wróżka,osoba,kobieta,po prostu Anioł ! Wdzięczna jestem za Wszystko ! Pomoc,wsparcie,wkład i to,że zawsze można na Ange3 Liczyć Życzę by wszelkie dobro wracało do Ciebie kochana i aniołki opiekowały się Tobą i całą Twoją rodzinką ! Dziękuję najmocniej za Wszystko !!!

Beatka napisał:

Dziękuje za każdy Aniołek co tydzień, bardzo mi pomagają, dają wskazówki i wsparcie. Dziękujeeeeeeee

Sonia26 napisał:

trafna analiza, dziękuje

Roxanna napisał:

Dziękuję za poświęcony czas, za dobre chęci:)

karolisad napisał:

Dziękuję ślicznie za przesłania od Aniołów na tydzień. Mi one bardzo pomagają uwieżyć w siebie i swe możliwości, szczególnie teraz gdy mam różne zaliczenia na uczelni i stres. Przesłania Aniołków w jakimś tam sensie się sprawdzają, choć nie dosłownie jak napisane.
Bardzo jestem zadowolona 
Dziękuję Aniołkowa Mamusiu!

smutna napisał:

bardzo fajna wróżka

Vivi napisał:

dziekuje Angie za rady od Aniolka,buziaki i serdeczne pozdrowionka,na odpowiedz nie trzeba dlygo czekac;))0

ivcia13 napisał:

sPRAWNIE , KONKRETNIE I FACHOWO:) DUŻY PLUSIK ZA POMOC!

zamkniety napisał:

Bardzo pozytywna i profesjonalna wróżka, jeśli tak można powiedzieć

Offline

 

#11 2013-12-28 09:01:47

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: OPINIE O WRÓŻBACH ANGE3

kasiula0389 napisał:

Trafne spostrzezenia oraz ocena sytuacji. Polecam;)

Sonia26 napisał:

Dziękuję za poświęcony czas.

Marek napisał:

Wróżba niespotykanie trafna. Jestem pod wrażeniem i dziękuję za okazaną pomoc.

ewa55ewa napisał:

Pomoc i ciepło jakie otrzymałam od Ange jest niocenione. Rzeczywiście Anioły nam ją tutaj zesłały. Ewa

aleksandrowa napisał:

Dziękuje i wysyłam  tu pochwałę. (tak się to robi tutaj?)

Marissa napisał:

Prognoza na maj się sprawdziła, a ta na czerwiec też już się zaczyna sprawdzać. Dziękuję Ange:)

Marissa napisał:

aleksandrowa napisał:

Dziękuje i wysyłam  tu pochwałę. (tak się to robi tutaj?)

Plusika możesz dać tu: http://wrozby.mojeforum.net/viewforum.php?f=89
Jeśli chcesz dać Pochwałę: http://wrozby.mojeforum.net/viewtopic.php?t=1069
W opiniach piszemy o odczuciach i sprawdzalności wróżb:)

Offline

 

#12 2013-12-28 09:03:41

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: OPINIE O WRÓŻBACH ANGE3

fantagiroex napisał:

Slicznie dziekuje duza pochwala za poswiecony czas i dobre serduszko.

bacha napisał:

Kochana ANGE3 , (powtórzę się:)) tym razem w tym miejscu, dziękuję za Twoje serce, za bezcenną pomoc, za niesamowite ciepło, serdeczność, mądrość którymi obdarzasz nas tutaj na forum. Nie sposób jest wymienić to wszystko. Dziękuję bardzo za temat: NUMEROLOGIA, do którego z przyjemnością zaglądam i zaczytuję się, dzięki Tobie . Dzisiejsze Twoje posty są niezwykle rewelacyjne i ciekawe. .

Mariu22 napisał:

dziekuje bardzo, bardzo.

jania napisał:

Kochana Ange3 jeszcze raz dziekuje za wszystko,za to,ze Jestes na tym forum.Te slowa,to jest tylko namiastka wdziecznosci,jaka chcialabym okazac. Pozdrawiam serdecznie.Jadwiga.

Mariu22 napisał:

dziekuje, wszystko sie sprawdza, sprawdza, pozdrawiam.

karmen310 napisał:

Fantastyczna osoba,  przede wszystkim chce pani podziękować  bardzo  za przesłanie anielskie na tydzień. Są tak trafne żebym się wogóle nie spodziewała takich odpowiedzi. Dzięki Pani przesłaniom anielskim   nauczyłam się wprowadzać do swojego życia dobrych opiekunów chroniących moją sfere życiową. Bardzo dziękuje.

Offline

 

#13 2013-12-28 09:05:36

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: OPINIE O WRÓŻBACH ANGE3

yummy napisał:

to co chcę powiedzieć to można by było zamknąć w jednym słowie DZIĘKUJĘ
Pani mi przybliżyła np. moje lęki.. uderzyla mnie trafność tego co Pani napisala o nich, jesli chodzi o misje - wiele spraw jest tematem moich rozwazan nad swoim zyciem i tym czego chce, realizacja - mam "świeżość dziecka"... zawsze mnie fascynowaly osoby wewnętrznie młode, żyjące dla przyjemności ( realizacja jak życzenie ) a co do karmy- to trezba poczekać
Pani też mi stawiała karty anielskie na dany tydzień, poprzedni Aniołek naprawdę się przydał, pozwolil mi przezyc cięzki dla mnie czas w sposob owocny, "zmuszając" do rozwoju a nie do załamywania rąk.
Na ten tydzien dostałam Aniołak Błogosławienstwa- zapowiada się super czas juz się cieszę na samą myśl

biedroneczka napisał:

Ogromne podziękowania i duży plus .

izunia2828 napisał:

Wspaniała wrózka ,bardzo dobrze oceniła moja sytuacje,i sie w 100 %%% z tym zgadzam,i juz sie nie łudze na zmiane mojego ex faceta,tacy ludzie sie niezmieniaja,Pozdrawiam.

Kasia72 napisał:

Przesympatyczna osóbka;-)))
Czuć duże zaangażowanie w to co robi.
Korzystałam i jestem zadowolona.

yummy napisał:

Powtórze to co napisala przedmowczyni, ze czuc duze zaangarzowwanie Ange3 w to co robi. Odpowiedz jest rzeczowa i wyczerpujaca na pytanie. POLECAM

Kasia72 napisał:

Aniołku jeszcze raz dziękuje;-)))) Ten niczek naprawdę pasuje do Ciebie;-)
Dobroć i serdeczność bije od Ciebie;-)
P.S coś na szczęście ode mnie,proszę .

Offline

 

#14 2013-12-28 09:09:00

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: OPINIE O WRÓŻBACH ANGE3

AxaXX napisał:

Trafnie oceniłaś moją sytuację, potwierdziłaś moje obawy.
Dziękuję za poświęcenie mi czasu.
Pozdrawiam ciepło

arti napisał:

Dobra ocena sytuacji, co do wróżby nt. przyszłości - zobaczymy. Serdecznie pozdrawiam

penelope napisał:

Duzy plus i podziekowanie.

blue napisał:

Bardzo bardzo dziękuję.

melman28 napisał:

jestem bardzo wdzieczna za poswiecony czas duzo prawdy w tym co Pani  napisala,buziaki wysylam

Mokosza napisał:

Proszę o udzielenie pochwały Monice (Ange) za ciepło, które rozsyła w świat dzięki swoim Aniołom i za czas, który poświęca bezinteresownie innym, pracując na forum, mimo, iż czasami znajdzie się ktoś, kto próbuje ją zranić.

Annnia napisał:

Mokosza napisał:

Proszę o udzielenie pochwały Monice (Ange) za ciepło, które rozsyła w świat dzięki swoim Aniołom i za czas, który poświęca bezinteresownie innym, pracując na forum, mimo, iż czasami znajdzie się ktoś, kto próbuje ją zranić.

Zgadzam się z Mokosza !

karmen310 napisał:

Trafnie mi Pani napisała w temacie "Studnia przesłań miesięcznych". Jestem zdziwiona ale i też pełna podziwu umiejetności oceniana sytuacji życiowej u mnie. Bardzo dziękuje za przesłanie. Jestem pod wrażeniem.Dziękuję za poświęcenie mi czasu
Karmen310

Sonia26 napisał:

Bardzo dziękuje za przesłanie.

mena napisał:

Dziękuje to za mało, ale tyle tylko mogę.
Dziękuje

ania1605 napisał:

Dziękuje:)

Offline

 

#15 2013-12-30 00:42:00

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: OPINIE O WRÓŻBACH ANGE3

karmen310 napisał:

Ja też bardzo dziękuje.

gosia74 napisał:

pozdrawiam i plusiki zostawiam

anmona napisał:

trafne przesłanie.Dziękuje za radę-pomodliłam sie i poprosiłam jak napisałaś.WIELKI PLUS.bardzo dziękuje

monika300379 napisał:

Dziekuje za przesłanie duzy plus pozdrawiam:)

macho7774 napisał:

Dziekuje!
I Duży plusik!! to co napisałaś to jest toco mnie derczy i o co mi chodzilo proszac o rade na listopad, niesamowite ...sama bym tego lepiej nie ujela !
Masz bardzoo duży dar ktorym mozesz pomagac ludziom nawet sobie z=nie zdajesz sparwy jak bardzo...Pozdraiwam i jeszcze raz Dziekuje!

Offline

 
Tutaj możesz wpisać treść, która ma sie ukazać w stopce forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rebeldebb.pun.pl www.centerots.pun.pl www.graficiarze.pun.pl www.golddragony.pun.pl www.orksworldrp.pun.pl