FORUM EZOTERYCZNO WRÓŻBIARSKIE WRÓŻBY ONLINE

1 pytanie gratis na portalu (WRÓŻBA)

Ogłoszenie

Witam na forum Wróżby Online Jest to była strona wrozby.mojeforum.net

#1 2013-12-28 09:53:31

 Ange3

Wróżka/Wróżbita

Zarejestrowany: 2013-12-26
Posty: 53
Punktów :   

Opiekuna poproś o wszystko

Ange3 napisał:

Proś a będzie Ci dane
W dzieciństwie uczono nas, że najlepszym sposobem kontaktu z Aniołem Stróżem jest modlitwa. Dziś wiem, że anielskich opiekunów można przywołać także za pomocą medytacji – mówi Elżbieta Ellis, angelolog.

Dlaczego warto medytować? W buddyzmie medytacja służy osiągnięciu oświecenia i rozwojowi duchowemu. Dzięki niej można zyskać spokój wewnętrzny, znaleźć odpowiedź na trudne pytania czy nawet zmienić siebie albo poprawić swój stan zdrowia. I właściwie nie jest przypisana wyłącznie buddystom. Od lat stosują ją także chrześcijańscy zakonnicy, np. w klasztorze benedyktynów w Tyńcu stała się już codzienną praktyką. Medytacja ma wiele twarzy. Polega na oczyszczaniu umysłu z jakichkolwiek myśli albo na wizualizacji. Ten ostatni sposób wykorzystuje Elżbieta Ellis do kontaktu z aniołami, co zresztą pięknie opisała w swojej książce „Medytuj z aniołami”.
Z książki można się dowiedzieć, w jaki sposób należy do medytacji się przygotować oraz jakiego anioła wybrać, aby pomógł rozwiązać dręczący nas problem. Osoby narzekające na zdrowie powinny przywoływać Archanioła Rafaela, aby ten swoją uzdrawiającą energią pomógł im w zwalczaniu choroby i najróżniejszych dolegliwości. Ci którzy szukają mądrego pomysłu na życie, powinni zwrócić się do Archanioła Jofiela, bo daje on rady stojącym na rozstaju dróg. Z kolei Anioł Fortunata pomoże nam osiągnąć dobrobyt finansowy. Ale to nie wszystko. W książce Elżbiety Ellis można znaleźć także rady, jak wzmocnić siedem najważniejszych czakr, jak prosić anioły o ochronę przed złymi energiami lub co zrobić, aby rozkwitło nasze życie duchowe.

Do książki Elżbiety Ellis „Medytuj z aniołami” dołączona jest płyta z muzyką relaksacyjną i nagranymi medytacjami




Medytacja z Archaniołem Rafaelem
Moja siostra Ula zachorowała na rwę kulszową. Nie mogła siedzieć ani się położyć. Nie spała już kilka nocy. Kocham siostrę i chciałam choć trochę ulżyć jej w bólu. Weszłam w stan medytacji. Poprosiłam Anioła Stróża mojej siostry, by zezwolił zabrać ją w mojej medytacji do Archanioła Rafaela. Przeszłam przez most z Aniołem Stróżem. W połowie drogi dołączyła do nas siostra. Mocno kulała. Anioł Stróż trzymał siostrę pod rękę i pomagał jej. Za mostem zaczął padać ulewny deszcz. Poprosiłam Archanioła Rafaela o pomoc dla Uli. W strugach deszczu pojawił się bardzo wysoki anioł. Jego szmaragdowo-zielone szaty targał wiatr.
Był to Archanioł Rafael. W jednej ręce trzymał zamkniętą księgę, w drugiej długą, prostą laskę. Nagle dotknął końcem swojej laski miejsca na kręgosłupie lędźwiowym mojej siostry. Widziałam ciało galaretowate, które powiększyło się i miało około 4–5 centymetrów średnicy. Archanioł Rafael zamieszał swoją laską w tym galaretowatym „dysku”, który zmienił kolor na zielony. Teraz z tego zielonego dysku wystrzeliły zielone błyskawice, które przeszywały pośladek Uli w miejscu, gdzie usadowił się największy ból. Na koniec medytacji pięknie podziękowałam Aniołowi Stróżowi oraz Archaniołowi Rafaelowi za udzielenie pomocy mojej siostrze Uli. W medytacji na pośladku Uli pojawiła się jedna czterolistna koniczynka. Po kilku godzinach po medytacji zatelefonowałam do siostry. Ula położyła się na drugim boku, a nie kładła się od kilku dni, bo na leżąco miała bardzo silne bóle. Teraz odczuwała je trochę mniej. Najważniejsze jednak było to że mogła się położyć choć na chwilę. Jeszcze raz dziękuję Archaniołowi Rafaelowi za pomoc, jakiej udzielił siostrze Uli.




Swojego Opiekuna poproś o wszystko
Medytacja z Aniołem Fortunatą

Jest to anioł bogactwa i dostatku. Poproszony o pomoc ześle ci w medytacji energię dobrobytu.
Przygotowanie:
1. Wyłącz telefon, radio, telewizor.
2. Niech nic i nikt ci nie przeszkadza przez mniej więcej godzinę.
3. Zapal złotą lub żółtą świecę i ulubione kadzidło.
4. Posłuchaj muzyki relaksacyjnej.
5. Usiądź lub połóż się wygodnie. Nie krzyżuj rąk ani nóg.
6. Zamknij oczy i głęboko oddychaj. Weź wdech i licz: 1, 2, 3. Wydech i licz: 1, 2, 3. Postaraj się zrobić to 10 razy.

Treść medytacji:
Przejdź przez most z Aniołem Stróżem. Przyjrzyj się, jak wygląda idący obok ciebie anioł. Przyjrzyj się sobie i okolicy wokół ciebie. Zobacz, jak z twojego serca wychodzą różowe promienie, które otulają całe ciało. Gdy już będziesz całkowicie tym różem otulony, zaproś Anioła Fortunatę. Kiedy nadejdzie, popatrz na niego.
Jak jest ubrany, co trzyma w dłoniach. Poproś go o energię bogactwa, obfitość w sferze materialnej. Zobacz, jak Anioł podnosi nad twoją głową ręce. Spływają na ciebie świetliste promienie. Popatrz, jaki mają kolor. Wyobraź sobie, że Anioł obsypuje cię wszelkimi dobrami. Ale pamiętaj, że bogactwo to także talent. Poproś go więc, aby pomógł rozwijać twoje wewnętrzne zdolności. Gdy Anioł będzie obsypywał cię darami, ty zbieraj je zbieraj. Popatrz teraz na siebie jak na szczęśliwego człowieka, który ma zdolności, otoczony jest przyjaznymi ludźmi, cieszy się szacunkiem – dzięki temu wszystkiemu staje się też bogatym (w sensie materialnym) człowiekiem.
Na koniec medytacji najpiękniej, jak umiesz, podziękuj Aniołowi za otrzymane dary.

http://astromagia.pl/images/website/ezosfera/anioly/2010/fortunata.jpg

Ange3 napisał:

Anioł Stróż
[dla zainteresowanych]

Anioła Stróża

         

   
Każdy z nas go ma. I to bez względu na to jaką religię wyznaje i czy w ogóle wierzy w istnienie Boga. Jak napisał św. Tomasz z Akwinu: „Anioł Stróż strzeże nas od kołyski aż po grób i nigdy nie rezygnuje ze swej służby”.

W angelologii – nauce zajmującej się pochodzeniem aniołów – mnóstwo jest przykładów mówiących o pomocy z nieba w sytuacjach beznadziejnych. Skrzydlaty opiekun wezwany błagalną modlitwą udziela rad i wskazówek, jak postąpić. Uzdrawia lub ratuje w nagłej potrzebie z wypadku. Pomaga odnaleźć pracę, a zdarza się też, że przedziwnym zbiegiem okoliczności potrafi wyczarować pieniądze. Przywraca utraconą miłość. Pociesza samotnych. Prowadzi podczas podróży. I zawsze, ale to zawsze opiekuje się dziećmi. Naprawdę czuwa nad naszym bezpieczeństwem, abyśmy nie zrobili głupstwa, za które będziemy się wstydzić.
Jego czuwanie obejmuje również ochronę przed napadami innych, gdy zechcą zrobić nam krzywdę. Anioł Stróż zwołuje natychmiast Michała Archanioła i całe jego wojsko. Archanioł jest tak silny, że radzi sobie z przeciwnikiem błyskawicznie. Przeświadczenie o pomocy boskiego posłańca staje się dla nas niczym lekarstwo na zbolałą duszę. O leczniczym działaniu modlitwy do Anioła pisała św. Lydwina: „Gdyby chorzy potrafili odczuwać obecność Anioła Stróża, przyniosłoby to im ogromną ulgę. Żaden lekarz, żadna pielęgniarka ani przyjaciel nie ma takiej władzy jak aniołowie”. W podobnym tonie wyraża się św. Franciszka. Zaprzyjaźniona z aniołami nieraz wpadała w ekstazę szczęścia: „Moi przyjaciele są aniołami, a moja radość z obcowania z nimi nie zna granic”.
Niejednokrotnie wsparcie Anioła Stróża można odnaleźć w samej już modlitwie, a codzienny kontakt z aniołem pozwala nawiązać z nim najbardziej intymną i czułą rozmowę. Święto Anioła Stróża przypada 2 października. Możemy je uczcić w wyjątkowy sposób. Na trzy dni przed świętem odmawiaj swoje ulubione modlitwy do anioła, które znasz. W wigilię święta kup trzy lilie i ustaw je na stole nakrytym białym obrusem. W dniu samego święta zapal nową białą świecę i wpatruj się w obrazek anioła, którego uznasz za swojego opiekuna. Zawierz aniołowi, z ufnością mówiąc mu o troskach swego życia. Zapal kadzidło i na wzór starożytnych kapłanów okadź stół, obchodząc go trzykrotnie. Następnie usiądź wygodnie i z wiarą w jego moc przekaż mu wszystkie swoje prośby.

Anna Wiechowska




Czy wiesz, że...
Święto trzech archaniołów: Michała, Gabriela i Rafaela obchodzimy 29 września. W tych dniach w Kościele katolickim odbywają się nabożeństwa i uroczyste msze z odpustami.

Modlitwa do Anioła Stróża

Święty Aniele Stróżu, oto ja (podaj swoje imię), oddaję się Tobie pod całkowitą opiekę oraz ufam, że będziesz chadzał moimi drogami i wskazywał mi prawdziwy kierunek. Osłaniaj mnie swoimi skrzydłami przed widzialnymi i niewidzialnymi siłami zła, a we właściwym czasie ostrzeż mnie. Wierzę, że zastąpisz mi drogę, jeśliby ktokolwiek miał przeze mnie cierpieć, a łzy jego stały się moim brzemieniem. W mądrości swojej oświecaj mnie, w słabości umacniaj mnie i pocieszaj. A ja usłucham głosu Twego i słodkie
imię Twoje będę nosić w sercu swoim.
Amen.

Mokosza napisał:

A który z aniołów jest moim aniołem stróżem - czy to da się określić?

Mokosza vel Wioletta 25.08.1969

Mokosza napisał:

http://pomoc-w-norwegii.com/aktualnosci/czy-nast%C4%99pca-tronu-mo%C5%BCe-rozmawia%C4%87-z-duchami

polecam a propos aniołów.

Niedługo ma się ukazać książka księżniczki w jęz. polskim: Anioły stróże towarzyszą Ci

Mokosza

Ange3 napisał:

Mokosza napisał:

A który z aniołów jest moim aniołem stróżem - czy to da się określić?

Mokosza vel Wioletta 25.08.1969

LEKABEL

opiekuje się urodzonymi w dniach 23 - 28 sierpnia;

Obszary działania:
.praca
.pieniądze
.inteligencja

Lekabel nosi przydomek "Bóg Inspirujący".

Psalm 71:16 - Pójdę powiadając wszechmoc Boga Pana, pomny będę jedynie na Twoją sprawiedliwość.

Jako Anioł Opiekun uczy ważności pracy na drodze duchowej i w życiu codziennym. Przewodnik pełen Mądrości, który przypomina, że jedynie żmudna i systematyczna praca nad samym sobą może spowodować nasz rozwój znacznie bardziej niż wszystko, co możemy przeczytać lub zrozumieć intelektualnie.

Musimy pamiętać ,że nie ważne jak ma na imię anioł czy to nasz urodzeniowy ,osobisty ważne jest to czy pragniemy pomocy i opieki anioła.
Można modlić się ,prosić po prostu Anioła  Stróża

karolisad napisał:

Witam!
Ja chciałam prosić o Aniołki dla małej słodkiej gwiazdeczki 
Patrycja 10. 03. 2011
Jakie Aniołki są przy niej i jaką będzie ona pociechą dla swych rodziców?
Pyta Ciocia Karolina 

Ange3 napisał:

karolisad napisał:

Witam!
Ja chciałam prosić o Aniołki dla małej słodkiej gwiazdeczki 
Patrycja 10. 03. 2011
Jakie Aniołki są przy niej i jaką będzie ona pociechą dla swych rodziców?
Pyta Ciocia Karolina 

Proszę ciociu Karolino
70. YAMABIAH

opiekuje się urodzonymi w dniach 6 - 10 marca;

Obszary działania:
.inteligencja
.płodność/żyzność
.ewolucja/postep
.zdrowie/uzdrawianie

Yamabiah nosi przydomek "Słowo, Które Stworzyło Wszystko".

Rdz. 1:1 - Na początku Bóg stworzył niebo i ziemie.

Jest jednym z trzech Aniołów o uniwersalnym charakterze, ogromnej, ogromnej mocy i działającym natychmiast.
Jako Anioł Opiekun pomaga ww rozwinięciu intuicji w związku z celem naszej inkarnacji. Pozwala, udrażniając kanal między niższym a wyższym mentalem, zlikwidować zahamowania duszy. Odpowiada za tworzenie żywych istot i za wszystkie zjawiska Natury. Obdarza wszystkim w dosłownym tego słowa znaczeniu.
Gratuluję zostania ciocią

karolisad napisał:

ange3 napisał:

karolisad napisał:

Ange, jestem ciekawa co do przekazania ma dla mnie mój Aniołek urodzeniowy na najbliższy rok lub kilka miesięcy. Jakie ma przesłanie dla mnie?
Karolina 19.03.1990

to jest pytanie ,ale zrobię Ci rozkład w Wskazówkach do Aniołów prezent urodzinowy
Karolisad napisz mi na pw twoje województwo chce ci cos przysłać

Dziękuję Ange! Już wysłałam wiadomość.

karolisad napisał:

Witaj Ange!
Ja nie nie proszę o wróżbę tylko chciałam zapytać dlatego piszę tutaj.
Ty mi kiedyś pisałaś jakie Aniołki są przy mnie. Ja chciałabym mieć ich zdjęcia aby czuć ich obecność jeszcze mocniej, poznać je, rozmawiać z nimi i kochać za wszystko co dla mnie robią    Ja znajdę ich zdjęcia w necie tylko prosiłabym o weryfikację czy to juz wszystkie Aniołki, które przy mnie są?
- Anioł Stróż
- Anioł urodzeniowy Mumiah
- Anioł Spełnionych Marzeń
- Anioł Wolności
- Anioł Nadziei
- Anioł Żniw
Do weryfikacji przypominam swą datę: Karolina 19.03.1990
Wiadomo, że Anioł urodzeniowy i Anioł Stróż są przy człowieku przez całe życie. A co z innymi Aniołkami? One przychodzą i odchodzą od nas w odpowiednim czasie?
Sorry, że tak pytam, ale mnie to strasznie ciekawi. Czuję, że Aniołki dają mi dużo wsparcia i siły dlatego chcę o nie dbać aby były przy mnie w każdej sytuacji 

inka83 napisał:

Chciałabym się dowiedzieć,jaki anioł się mną opiekuje:)

Karolina 27.07.1983

Dorota74 napisał:

Dzień dobry mam to samo pytanko- jakie anioły są przy mnie? Prosiłabym o wsparcie zwłaszcza jeśli chodzi o pracę i zdrowie. Co mozna zrobić by wzmocnić ich siłę sprawczą? Dorota 30-06-1974

Ange3 napisał:

inka83 napisał:

Chciałabym się dowiedzieć,jaki anioł się mną opiekuje:)

Karolina 27.07.1983

25. NITH-HAIAH

opiekuję się urodzonymi w dniach 23 - 27 lipca;

Obszary działania:
.postrzeganie ezoteryczne
.premonicja
.inteligencja

Nith-Haiah jest obdarzony przydomkiem "Bóg Dający Mądrość".

Psalm 9:2 - Będę dzięki czynić Panu ze wszystkiego serca mego, wszystkie cuda Twoje opowiadać będę.

Jako Anioł Opiekun wymaga od swoich podopiecznych mądrości wewnętrznej, by w codziennym życiu zostali uznani za tych co niosą Światło Boże. Wspomaga pracę nad ciałem snu i pozwala rozwijać mediumiczny dar.
W zabiegach o rozwój duchowy jest sprzyjającym Przewodnikiem. Nith-Haiah opiekuje się egzorcyzmem, mądrością. Pomaga postrzec prawdziwy cel życia i otacza duchową siłą. Ułatwia medytację, relaksację, pracę nad własnym rozwojem na duchowej ścieżce, nad snem. Życiem podopiecznych kieruje tak, aby stali się w przyszlości duchowymi nauczycielami.

Ange3 napisał:

Dorota74 napisał:

Dzień dobry mam to samo pytanko- jakie anioły są przy mnie? Prosiłabym o wsparcie zwłaszcza jeśli chodzi o pracę i zdrowie. Co mozna zrobić by wzmocnić ich siłę sprawczą? Dorota 30-06-1974

20. PAHALIAH

opiekuje się urodzonymi w dniach 27 czerwca - 1 lipca;

Obszary działania
.sprawiedliwość
.misja życiowa
.ewolucja/postęp

Pahaliah nosi przydomek "Bóg Zbawiciel/Odkupiciel".

Psalm 120:2 - O Panie, ocal duszę moją od ust kłamliwych, od języka zdradzieckiego.

Jako Anioł Opiekun prosi swoich podopiecznych by potrafili zaangażować swoją energię na wybranej przez siebie ścieżce i pozostali na niej bez względu na dziejące się zdarzenia tworzone przez cel inkarnacji. Wymaga siły, entuzjazmu, lecz także cierpliwości i pokoju wewnętrznego. Pomaga odkryć i zrozumieć Prawa, które zawiadują zarówno ludzkim, jak i zewnętrznym wszechświatem.

Offline

 
Tutaj możesz wpisać treść, która ma sie ukazać w stopce forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.politologia1gc.pun.pl www.kibicesokolwola.pun.pl www.slavistique.pun.pl www.obozowa38bc.pun.pl www.bakugan-gundalian-invader.pun.pl