FORUM EZOTERYCZNO WRÓŻBIARSKIE WRÓŻBY ONLINE

1 pytanie gratis na portalu (WRÓŻBA)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Witam na forum Wróżby Online Jest to była strona wrozby.mojeforum.net

#1 2014-01-19 11:08:41

Wania

Wróżka/Wróżbita

Zarejestrowany: 2014-01-17
Posty: 9
Punktów :   

Wagadło a jedzenie


Chcesz wiedzieć, czy kawa ci służy albo czy przepisane lekarstwo pomoże? A może dlaczego dręczą cię niespokojne sny i poranne bóle głowy?


To nie żadne czary mary, tylko radiestezja – dziedzina wiedzy, która bada, jak wpływają na nas przenikające nasze otoczenie różnego rodzaju promieniowania i drgania.
A promieniuje i drga wszystko – od kamieni, roślin, ludzi, po ściany domów, w których mieszkamy. Promieniują lekarstwa i każdy kęs pożywienia. I jeśli te promieniowania kłócą się z naszym osobistym, wysyłanym przez nasze ciało, są przyczyną zakłóceń w organizmie. Objawy mogą być różne – od uczucia niepewności, przez bóle głowy aż do ciężkiej choroby.
Jakim cudem wahadło może ci powiedzieć, czy jakieś jedzenie czy lekarstwo ci posłuży lub zaszkodzi? Otóż twój organizm wyczuwa wszystkie wibracje otoczenia. Niestety, nasza świadomość nie ma do tej wiedzy dostępu. Wszystkie odpowiedzi tkwią w naszej podświadomości i żeby je stamtąd wydobyć, a także zrozumieć – potrzebne są odpowiednie narzędzia. Jak różdżka dla różdżkarza poszukującego wody lub wahadełko dla radiestety.
Wahadełko pomoże ci też wydobyć z twojej podświadomości odpowiedzi na bardziej osobiste pytania. Pytania, które cię dręczą, bo świadomie jakoś nie możesz się zdecydować – rzadko kto zna pragnienia swego serca. Na przykład: czy naprawdę chcę zmienić pracę? Czy ta praca jest dla mnie dobra? Czy ufam mojej przyjaciółce? Czy ktoś kopie pode mną dołki? Czy mój mąż/chłopak jest mi wierny?
Nie zdajemy sobie sprawy, że wiele rzeczy dociera do nas na poziomie, którego w żaden sposób racjonalnie nie odczytamy. Kiedy na przykład rozmawiasz z koleżanką, która donosi na ciebie szefowi albo uwodzi twojego chłopaka, twoja podświadomość doskonale wyczuwa sygnały, jakie wysyła jej ciało, choć świadomie ich nie zauważysz. Wyczuwasz jedynie, że coś „nie gra”, a często nawet i to ci umyka. Chcesz więc poznać prawdę? To nic trudnego, wystarczy tylko odpowiednio wytresować wahadełko.
I jeszcze jedno – wahadełko nic ci nie powie o przyszłości, więc nie nadaje się do wróżenia. Nie pomoże także odgadnąć liczb w najbliższym losowaniu lotto. Niestety.
     

Rodzaje
Wahadeł jest wiele, mają rozmaite kształty i są wykonane z różnych tworzyw. Do najpopularniejszych należą metalowe i drewniane w kształcie kuli, kropli lub stożka, zwane wahadłami neutralnymi. Właśnie takie najbardziej się nadają dla początkujących.
Bardziej skomplikowane są wahadła „na świadka”, nazywane też wahadłami Mermeta, służące m.in. do poszukiwań. Mają w środku komorę, do której wkłada się tzw. świadka radiestezyjnego – fragment ubrania, pukiel włosów. Mogą się nimi posługiwać wyłącznie doświadczeni radiesteci, względnie bioterapeuci, którzy używają ich do leczenia.
Niezwykle czułe jest egipskie wahadło „Karnak”, nie nadaje się ono jednak dla początkujących. Dla nich lepsze będzie wahadło „Izis”. Kształtem symbolizuje Krzyż Życia, zbudowane bywa najczęściej z mosiądzu lub hebanu i promieniuje dobroczynnym kolorem białym.

Możesz też sama zrobić sobie wahadełko. Najbardziej popularne to złota obrączka na sznurku z zawiązanym węzełkiem.

Jak trzymać

Każde kupione w sklepie wahadło ma na sznurku koralik (odpowiednik węzełka na sznurku z obrączką), który można przesuwać, dostosowując odpowiednio długość sznurka. Przyłóż wahadło lub obrączkę do swojej dłoni – koniec wahadła powinien dotykać czubka twojego najdłuższego palca, a koralik na sznurku powinien znajdować się tuż za końcem dłoni, na samym początku przegubu. W tym właśnie miejscu należy też zrobić węzełek (lub przywiązać kolorową nitkę) na wahadle wykonanym własnoręcznie.
Kiedy pracujemy z wahadłem, trzymamy koralik czy węzełek między dwoma palcami (kciukiem i wskazującym), pozwalając wahadełku luźno zwisać.


Wahadełko nad talerzem

- Jeśli chcesz się dowiedzieć, czy jakaś potrawa lub lekarstwo są dla ciebie korzystne, ustaw wahadło ok. 30 cm nad daną rzeczą, zadaj w myślach pytanie i czekaj na odpowiedź wahadła. Jeśli interesuje cię, co twoja podświadomość wie o jakiejś osobie, ustaw wahadło 30 cm nad jej dłonią lub nad jej zdjęciem i zadaj odpowiednie pytanie.
Tak samo możesz sprawdzić, czy twoje łóżko lub biurko stoją w zdrowym miejscu. Rękę z wahadłem powinnaś wtedy ustawić około metra nad powierzchnią. Im wyraźniejsze znaki daje wahadło, tym silniejsze energie promieniują w danym miejscu. Nie wierzysz, że tak to działa? Spróbuj sama!


Kiedy  otrzymasz  wróżbę  koniecznie  zrób  coś  dobrego  dla kogoś  innego  inaczej  możesz  mieć  problemy  poprzez  nie  wywiązanie  się  z  wymiany energii .

Offline

 
Tutaj możesz wpisać treść, która ma sie ukazać w stopce forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.centerots.pun.pl www.orksworldrp.pun.pl www.gm81a.pun.pl www.graficiarze.pun.pl www.rebeldebb.pun.pl