FORUM EZOTERYCZNO WRÓŻBIARSKIE WRÓŻBY ONLINE

1 pytanie gratis na portalu (WRÓŻBA)

Ogłoszenie

Witam na forum Wróżby Online Jest to była strona wrozby.mojeforum.net

#1 2014-01-25 00:35:15

Biała_Mewa

Stały Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-24
Posty: 82
Punktów :   

Dlaczego marzenia się nie spełniają

Dlaczego marzenia się nie spełniają

Każdy z nas ma marzenia materialne.
Może marzysz o domu z wielkim ogrodem, albo wyprawie do egzotycznych zakątków ziemi. Są pewnie i tacy, których marzenia są skromniejsze na przykład nowa lodówka, albo telewizor.

Zastanów się przez chwilę jakiej rzeczy materialnej pragniesz, a potem wyobraź ją sobie bardzo dokładnie. Umieść siebie w swoim marzeniu. Zobacz jak pielisz kwiaty w swoim wymarzonym ogrodzie, jak pijesz poranną kawę słuchając śpiewu ptaków i wąchając kwiaty.
Jeśli marzysz o dalekich podróżach wyobraź sobie siebie wspinającego się na szczyt bajecznej góry, kąpiącego się w lazurowym oceanie, albo podglądającego niezwykłe owady.
Zobacz w co jesteś ubrany, jaki masz ze sobą ekwipunek, poczuj kropelki potu na skroni…

Większości z nas wizualizacja marzeń przyjdzie dość łatwo. Zwykle marzenia budujemy w naszym umyśle, podsycając je i urozmaicając na przykład oglądaniem zdjęć wymarzonych celów, słuchaniem relacji tych, którzy zrealizowali marzenia podobne do naszego. W naszych głowach marzenia stają się coraz bardziej wyraźne i dopracowane. Coraz bardziej realne.

Czy mają szansę się spełnić?
Zgodnie z prawami wizualizacji czy pozytywnego myślenia – tak.
A jednak samo szlifowanie marzeń nie gwarantuje jeszcze ich spełnienia.

Wyobraź sobie, że marzysz o luksusowej torbie ze skóry krokodyla, która kosztuje tyle, że ani Ciebie, ani nikogo z twoich bliskich nie stać, żeby ją kupić. Widziałeś ją wielokrotnie na wystawie sklepu, raz nawet trzymałeś ją w dłoni, podziwiając świetny fason i wygodną rączkę.
A teraz wyobraź sobie, że sklep ogłasza wyprzedaż i cena torby spada o dwudziestokrotnie. Na przykład przed przeceną kosztowała siedem tysięcy złotych, po przecenie już tylko 350 złotych.
Wymarzona torba zaczyna leżeć w zasięgu Twoich finansowych możliwości. Marzenie się spełniło.
A teraz wyobraź sobie inną sytuację. Sąsiadka zza ściany poprosiła Cię o drobne zakupy. Przyniosłeś je ze sklepu. Ona zaprasza Cię do środka i w podzięce chce Ci ofiarować jakiś drobiazg. Otwiera szafę i wyciąga… tę wymarzoną torbę. Mówi, że dostała ją od brata z Ameryki, ale nie jest w jej guście i chce Ci ją oddać. Uczciwie mówisz, że w sklepie ta torba kosztuje 7 tys. zł, a staruszka odpowiada, że to dla niej bez znaczenia, bo ona tej torby na prawdę nie potrzebuje i nawet znając jej cenę, chce Ci ją oddać.
Albo wyobraź sobie, że pewnego dnia rano otwierasz drzwi, a na progu stoi torba z krokodyla. Do raczki ma przywiązaną karteczkę. „To dla Ciebie. Z pozdrowieniami od Wszechświata”.

Przedstawiłam pewne marzenie i trzy warianty jego spełnienia. Co o nich myślisz?
Które rozwiązanie Ci się najbardziej prawdopodbne? Ktore jest do przyjęcia, a które nie?
Kiedy podobne doświadczenie przeprowadziłam na samej sobie, moje odczucia były takie:
Wyprzedaż – prawdopodbne, chociaż takie okazje zdarzają się rzadko, ale to było by coś wspaniałego, na pewno bym skorzystała.
Podarunek od sąsiadki – czułabym się zakłopotana, nie umiała bym przyjąć takiego daru, czułabym się zobowiązana do rewanżu, czułabym się, że naciągam staruszkę na zbyt kosztowny prezent.
Dar wszechświata – nie to niemożliwe, takie cuda się nie zdarzają, przedmioty nie mogą się materializować tak o sobie po prostu pod moimi drzwiami.

Każdy z nas ma jakieś marzenia. Ale ilu z nas naprawdę, w pełni otworzyło się na ich spełnienie?
Większość z nas (przynajmniej tych, którzy odwiedziają ten portal) wierzy w nieskończoną moc umysłu. Wiemy, że nasze marzenia możemy złożyć w ręce nieskończonego wszechświata i że zostaną spełnione.
Ale ilu z nas jest gotowych przyjąć odpowiedź na swoją prośbę?

Ilu z nas bez skrępowania, bez wyrzutów sumienia i chęci natychmiastowego rewanżowania przyjęło by dar starszej sąsiadki? Ilu z nas czytając ten wariant odpowiedzi pomyślało „cudownie, marzenia potrafią się spełniać w najmniej spodziewany sposób, to urocze”. Kto z nas czytając o prezencie od wszechświata pomyślał „wspaniale, też bym tak chciał, wierzę, że spełnienie marzeń może czekać na mnie na mojej wycieraczce”?

Do napisania tego artykułu zainspirowało mnie pewne zdarzenie.
Kolega mojej mamy, którego nawet zbyt dobrze nie znam, podarował mi całą torbę firmowych ubrań. Były tam bluzy, koszulki, spodenki. Kilka z tych rzeczy na pewno przyda mi się na wakacje nad jeziorem, na które za kilka dni wyjeżdżam. Od tygodnia gdzieś tam w mojej głowie kiełkowała myśl, że muszę się wybrać na zakupy kupić letnie ubrania. Zatem moje kosmiczne zamówienie było już trochę nakreślone. Odpowiedź przyszła z najmniej spodziewanej strony.
W pierwszej chwili czułam się jednak skrępowana i zobowiązana do rewanżu.
Wiem jednak, że rewanż leży w zasięgu moich możliwości więc dar mógł zostać przyjęty.
Co by jednak było gdyby zamiast ubrań pan Robert chciał mi podarować wymarzone mieszkanie?
Nie miałabym jak się zrewanżować za taki prezent, więc czułabym się zakłopotana i raczej nie skorzystała bym z tej propozycji.
A przecież marzę o mieszkaniu i wysyłam zapotrzebowanie do nieskończonej mocy wszechświata.

Jak napisałam na początku każdy z nas ma marzenia. Mniejsze i w większe. Wielu z nas wizualizuje je i składa w ręce wszechświata. Ale czy każdy z nas jest gotowy na ich realizację?
Kosmiczne odpowiedzi przychodzą z najdziwniejszych stron. Bywają zaskakujące i nieprawdopodobne.
Czy przyjmiesz je z ufnością i radością? Czy pewne formy ich realizacji budzą Twój wewnętrzny opór? Czy jesteś w stanie zaakceptować każdą odpowiedź kosmosu?
Ograniczenia w Twojej głowie mogą blokować spełnianie Twoich marzeń. Przekonania wyniesione z domu (np. nie ma nic za darmo, zawsze się rewanżuj) słowa usłyszane od znajomych (nie ma cudów, jak ktoś Ci coś daje to pewnie czegoś chce), świat kreowany przez media (wszędzie jest bieda, ludzie ludziom coraz bardziej wilkiem, zaufał i go oszukali) mogą odcinać Cię od kosmicznego dobrobytu.

Może oprócz pracy nad swoimi marzeniami potrzebujesz większego otworzenia się na wszechswiat. Popracuj nad ufnością i wiarą w cuda. Zacznij przyjmować odpowiedzi z radością i miłością. Porzuć dawne ograniczenia. Zapomnij o obciążającym zakłopotaniu i poczuciu rewanżu.
Miej oczy i uszy szeroko otwarte. Ciesz się każdym darem. Dziękuj. Niech Twoje marzenia zaczną się spełniać. Tak po prostu, każdego dnia, na milion nieprawdopodobnych sposobów.

Otwórz swoje serce szeroko. Może właśnie na Twoim progu wszechświat postawi torbę z krokodyla.

Soja Marta

Offline

 
Tutaj możesz wpisać treść, która ma sie ukazać w stopce forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.promienista.pun.pl www.lubuscyposzukiwacze.pun.pl www.kpswsm.pun.pl www.b1a4.pun.pl www.tibianaruto.pun.pl