FORUM EZOTERYCZNO WRÓŻBIARSKIE WRÓŻBY ONLINE

1 pytanie gratis na portalu (WRÓŻBA)

Ogłoszenie

Witam na forum Wróżby Online Jest to była strona wrozby.mojeforum.net

  • Index
  •  » MAGIA
  •  » Dlaczego nie warto uprawiać czarnej magii?

#1 2013-12-28 17:37:11

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Dlaczego nie warto uprawiać czarnej magii?

Dlaczego nie warto uprawiać czarnej magii?
Po co tracić, zamiast zyskać?

Mam tu na myśli oczywiście praktykowanie magii negatywnej. Jest kilka zasad w magii i są one proste i łatwe do przestrzegania:

– nigdy nie praktykuj jej, aby denerwować, smucić, krzywdzić, ranić albo zabić kogokolwiek,

– nigdy nie praktykuj jej do zniewolenia, manipulowania, kontrolowania czy wpływania na innych,

– nigdy nie praktykuj jej, aby zdobyć czyjąś miłość,

– nigdy nie praktykuj jej, aby zdobyć kogoś pod względem seksualnym,

– nigdy nie sprzedawaj swoich usług magicznych,

– nigdy nie praktykuj jej w egoistycznych celach,

– nigdy nie praktykuj jej dla innych (nawet najbardziej dobroczynnej) bez jego lub jej zgody.

http://images39.fotosik.pl/653/d1e0c59c0c9aaea1.jpg


Powyższe zastrzeżenia nie są tylko moimi wskazówkami. Zostały opracowane i były praktykowane przez doświadczonych magów w ciągu wielu tysięcy lat. Bazują one na idei, że magia jest cudownym narzędziem do osiągania pozytywnych, osobistych zmian. Jej nadużywanie (w jakikolwiek z wyżej wymienionych lub innych sposobów) zamienia ją w instrument złych mocy.

Magia jest taka, jaką ją uczynisz. W dodatku ona wpływa na ciebie. Jeżeli ją praktykujesz, aby kogoś kontrolować, ktoś będzie kontrolował także ciebie. Jeżeli przy pomocy magii chcesz kogoś skrzywdzić, ktoś skrzywdzi ciebie. Jeżeli chcesz dzięki niej zadowolić swoje „ja”, coś nadejdzie i zgniecie cię. Tak dzieje się zawsze.

Koncentrując się na wymienionych wyżej typach złych energii, zgromadzisz i wzmocnisz je we własnym wnętrzu. Wkrótce staniesz się ofiarą swoich własnych czarów. Powiedziałem wszystko, co jestem w stanie, o niebezpieczeństwach praktykowania złej magii. Po co ryzykować?
Źródło ; Magia naturalna/Scott Cunningham/ Wydawnictwo Astrum

Offline

 
  • Index
  •  » MAGIA
  •  » Dlaczego nie warto uprawiać czarnej magii?
Tutaj możesz wpisać treść, która ma sie ukazać w stopce forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.waracademy.pun.pl www.sr.pun.pl www.proana.pun.pl www.bpkrakow.pun.pl www.zewkrwi.pun.pl