FORUM EZOTERYCZNO WRÓŻBIARSKIE WRÓŻBY ONLINE

1 pytanie gratis na portalu (WRÓŻBA)

Ogłoszenie

Witam na forum Wróżby Online Jest to była strona wrozby.mojeforum.net

#1 2013-12-28 17:44:31

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

PROROCTWA/KONIEC ŚWIATA 2012rok

Offline

 

#2 2013-12-28 17:44:55

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: PROROCTWA/KONIEC ŚWIATA 2012rok

ANNA.K napisał:

W zasadzie zmiany zachodzą już teraz ale jeszcze powoli.
Od grudnia 2012 do końca 2013 przyspieszą naprawdę mocno.
Wzrośnie poziom natężenia , jasności energii jaka dociera do ziemi i to naprawdę bardzo dużo.
Po między ziemią a słońcem jest jakby filtr ze złotej siatki i jego oczka już się powiększają przepuszczając coraz więcej światła a do 2013 roku będą miały około metra szerokości.
Dla tych ludzi, którzy nadal będą utrzymywać czerń wokół siebie będą to ciężkie czasy.
Widzieliśmy skupisko takich ludzi , gdy jeden z nich dostał udaru i był zabierany na noszach a takich sytuacji będzie wiele.
Systemy energetyczne takich osób będą tak przeciążone że trudno to opisywać a nawet obserwować dlatego po przestaliśmy na tym jednym.
Naprawdę ja daleki jestem od straszenia kogokolwiek ale nie wiem jak można tym ludziom pomóc.
Gdy próbowałem niektórym z takich ludzi teraz coś delikatnie zasugerować to szybciutko mnie z tego wyleczyli a dużo czasu nie zostało aby się przebiegunować.

Najlepszym znanym mi sposobem przygotowania się do zmian jest podnoszenie wibracji czakr korony i serca.
Po 2013 natężenie poziomu światła przestanie tak szybko wzrastać i będzie rozciągnięte w czasie ale dalej będzie narastało przez wiele lat.

Jednym ze sposobów złagodzenia następstw zwiększonego promieniowania jest budowa ogrodów marzeń.
Buduje się je z energii miłości i światła .
Świetnie pomagają duszom do nadchodzących zmian.
Buduje się je podobnie jak portale do odprowadzania dusz, tylko mają służyć duszom żywych ludzi i naprawdę dobrze się spisują.

Ziemia to młoda planeta i wraz z mieszkańcami budzi się do życia.
Rok 2012 przyniesie jej świeży oddech i oczyszczenie.
Jest dobrze a będzie lepiej.

Offline

 
Tutaj możesz wpisać treść, która ma sie ukazać w stopce forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.animes.pun.pl www.lobzonka.pun.pl www.powerrangersi.pun.pl www.djsoul.pun.pl www.realitygaming.pun.pl