FORUM EZOTERYCZNO WRÓŻBIARSKIE WRÓŻBY ONLINE

1 pytanie gratis na portalu (WRÓŻBA)

Ogłoszenie

Witam na forum Wróżby Online Jest to była strona wrozby.mojeforum.net

#1 2015-02-22 14:23:47

Barllo

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-02-22
Posty: 2
Punktów :   

WRÓŻBY TAROT - MIŁOŚĆ PIENIĄDZE PRACA - NOWOŚĆ W INTERNECIE

Witam, Nazywam się Barllo, posiadam dar jasnowidzenia i przybywam tutaj aby pomóc rozwiązać Ci Twoje problemy, wesprzeć oraz rozwiać Twoje wątpliwości.
Wróżbiarstwem oraz astrologią zajmuję się od 15 lat - do tej pory wyłącznie stacjonarnie.
Pomogłem wielu ludziom rozwiązać ich problemy wskazując drogę którą powinni zmierzać.

Często wielu z nas błądzi, szuka odpowiedzi na wiele pytań, popada w depresje nie znajdując znikąd pomocy. Przyszłość jest niezapisaną kartą - mamy na nią wpływ o ile w porę podejmiemy trafne decyzje. Jesteśmy w stanie na bieżąco kreować naszą rzeczywistość oraz przyciągnąć osoby odpowiadające naszym myślą. Moim zadaniem nie jest przekazanie Ci gotowych regułek lecz uświadamianie jakie energie działają obecnie w Twoim życiu oraz jak z nimi postępować .



W internecie pojawiłem się kilka dni temu, zapraszam do skorzystania ze specjalnych ofert dla nowych klientów którzy mi zaufają.

http://allegro.pl/listing/user/listing. … d=39561948


Pozdrawiam i życzę wszystkim wszystkiego dobrego. Bądźcie napełnieni dobrą aurą i powodzeniem.

Ostatnio edytowany przez Barllo (2015-02-22 14:24:37)

Offline

 

#2 2015-02-27 00:43:07

ciapakla21

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-02-27
Posty: 2
Punktów :   

Re: WRÓŻBY TAROT - MIŁOŚĆ PIENIĄDZE PRACA - NOWOŚĆ W INTERNECIE

Witam interesuje mnie co myśli o mnie na stopie prywatnej Michał 9.03.1982 oraz czy będę mieć męża i dzieci ponieważ aktualnie jestem sama moje dane Klaudia 26.07.1992

Offline

 
Tutaj możesz wpisać treść, która ma sie ukazać w stopce forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gm81a.pun.pl www.rebeldebb.pun.pl www.centerots.pun.pl www.golddragony.pun.pl www.graficiarze.pun.pl