FORUM EZOTERYCZNO WRÓŻBIARSKIE WRÓŻBY ONLINE

1 pytanie gratis na portalu (WRÓŻBA)

Ogłoszenie

Witam na forum Wróżby Online Jest to była strona wrozby.mojeforum.net

#2 2013-12-28 17:47:11

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: REINKARNACJA

panama napisał:

coś sporo tych odwołań do Strefy Tajemnic, prowadzący tego programu często nie mają pojęcia o tym, ewentualnie nie dają nawet krztyny użytecznych czy praktycznych elementów, tak czy siak, zacznijmy ten temat

ludzie się odradzają, jak się w to nie wierzy no to wolna wola, jak się wierzy, to proszę czytać dalej

człowiek posiada duszę, ciało energetyczne, ciało materialne jest jedynie narzędziem służącym zdobywania doświadczeń i uczeniu się lekcji życia tu na ziemi, jak i w niebie jeszcze za życia, ale to inny dział więc zostawię go na kiedy indziej

dana osoba ma swojego opiekuna, tzw. Anioła Stróża, dana istota może być jednym z poprzednich wcieleń danej osoby, może być też jednym z poprzednich wcieleń innej osoby, która przeszła odpowiednie "lekcje" oraz "doświadczyła" odpowiednich elementów aby nosić miano Anioła (ludzie poprzez kilka etapów rozwoju oraz udowadniania iż są godne mogą "dostać" skrzydła), jest zawierany kontrakt, który jest dożywotni na dane wcielenie, jest wielu pomocników którzy mogą przychodzić i odchodzić w miarę upływu czasu, ale jest przynajmniej jeden Anioł który jest z daną osobą od poczęcia po narodziny;

jest też tzw. Wyższe Ja, które jest związane z duszą danej osoby bardzo ściśle, jest  to, pisząc dosłownie, część danej osoby która, żyje na ziemi, która żyje w niebie, ta istota jest połączona maksymalnie z 11 innymi "duszami", cała 12 dusz połączonych z Wyższym Ja może przebywać w danym czasie na ziemi, może też jedynie część tych dusz przebywać na ziemi, reszta może przebywać w niebie;

tzw. bliżniaczy płomień czy też bratnia dusza jest związana z innym Wyższym Ja, wszystkie dusze połączone do jednego Wyższego Ja są do siebie podobne, mogą wyglądać podobnie lub mogą się zachowywać podobnie, mogą też przechodzić podobne lekcje życia, jest w sumie około 74 różnych lekcji życia które dana istota (Wyższe Ja oraz dusze z nią połączone) musi przerobić aby przejść na wyższy poziom rozwoju, tak że wszystkie dusze w miarę ewolucji stają się Wyższymi Ja, a Wyższe Ja staje się istotą której na tym etapie rozwoju nie rozumiemy;

pomiędzy śmiercią a narodzinami jest etap planowania jak następne wcielenie będzie wyglądać, w tym czasie wraz z tzw. Light Workers (Pracownikami Światłości) planuje się główne zadania na dane wcielenie, w jakiej rodzinie się dana dusza urodzi czy też z kim będzie miała bliższe kontakty, na tym etapie planuje się bardzo wiele, ale ten plan nie musi być zrealizowany, tzw. przeznaczenie jest jedynie bardzo ogólnie zarysowane, tak że wszystkie elementy mogą być zmienione w czasie ich realizowania;

kiedy dana dusza zstępuje z nieba aby się wcielić w ciało, musi wypić wodę z tzw. rzeki zapomnienia, ewentualnie jeziora zapomnienia czy strumyka, dzięki temu dana dusza zapomina wszystko to czego się dowiedziała w niebie oraz to jak wyglądało jej poprzednie wcielenie, tak że "nowa" osoba idzie na ziemię, co do doświadczeń, wszystkie są zachowane przez Wyższe Ja, tak więc dana dusza może zapomnieć o poprzednich wcieleniach, wszystko jest zapamiętane przez Wyższe Ja;

koniec o tem
Panama

Offline

 
Tutaj możesz wpisać treść, która ma sie ukazać w stopce forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.unde.pun.pl www.public-ventrilo.pun.pl www.angelteamasg.pun.pl www.mc-rpg.pun.pl www.najlepszeotsy.pun.pl