FORUM EZOTERYCZNO WRÓŻBIARSKIE WRÓŻBY ONLINE

1 pytanie gratis na portalu (WRÓŻBA)

Ogłoszenie

Witam na forum Wróżby Online Jest to była strona wrozby.mojeforum.net

#226 2013-12-28 20:05:56

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

miska463 napisał:

snilo mi sie:):
1
snilo mi sie ze gasze ogien ogien jest taki niebieski jak z kuchenki gazowej gasze go ale boje sie zeby nie spalilo sie duzo
2
snilo mi sie ze u nas droge remontowali i byla nie przejezdna robotnicy jazali zostawic samochod pod swietlica i dalej isc na piechote a oni poinformuja kiedy bedzie przejezdna i wtedy bedzie mozna odebrac samochod i zaprowadzic do domu kiedy mnie poinformowali poszlam zabrac auto gdy doszlam do auta strasznie sie zmartwilam szyba z przody byla popekana byl caly porysowany szyb bocznych wogole nie bylo zbieralam tylko szkielka drobne z tych szyb a w duchu myslalam znow bedzie na nie ze znow cos zrobilam stary mnie znow pobije strasznie panicznie sie balam ale to nie ja ale on mi nie uwierzy
co to wszystko oznacza?

mialam juz dosc pozytywne sny a teraz znow mnie nekaja jakies takie nie do skladu nie do ladu co znow jest nie tak:(

Offline

 

#227 2013-12-29 09:18:07

 Ange3

Wróżka/Wróżbita

Zarejestrowany: 2013-12-26
Posty: 53
Punktów :   

Re: SNY-interpretacja

http://2.bp.blogspot.com/-latnlS6UA5k/Unx6hPQTvcI/AAAAAAAAAV8/Z5WbCxRZ074/s320/564322_565165253504388_117602867_n.jpg


W tym dziale będę interpretować Wasze sny ;
o ile oczywiście macie na to ochotę ;
Każdy kto chce może interpretować sny , nie ma tu żadnych zastrzeżeń ; miło widziane inne spostrzeżenia ;
Jednakże jesli ;ktoś będzie miał ochotę na moją interpretację niech pisze Ange3 ;
Postaram się Wam pomóc ,ale zastrzegam sobie ,że po interpertacji snu
proszę aby podziękować w dziale do tego przeznaczonym , czyli jak to zawsze było w opiniach .
Jesli nie dostosujecie się nie udzielę żadnej więcej interpretacji ;
Mimo ,że nie są to wróżby , trzeba poświęcić swój czas na interpretację a czasami posłużyć się kartami ;

Offline

 
Tutaj możesz wpisać treść, która ma sie ukazać w stopce forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.animes.pun.pl www.zmienmyswiat.pun.pl www.djsoul.pun.pl www.realitygaming.pun.pl www.lobzonka.pun.pl