FORUM EZOTERYCZNO WRÓŻBIARSKIE WRÓŻBY ONLINE

1 pytanie gratis na portalu (WRÓŻBA)

Ogłoszenie

Witam na forum Wróżby Online Jest to była strona wrozby.mojeforum.net

#1 2013-12-29 17:05:52

Gazetówka

Udzielajacy się

Zarejestrowany: 2013-12-23
Posty: 199
Punktów :   

Prorocze sny

Sny, które się sprawdzają, to fenomen, który dotyczy dużej części populacji. Każdy z nas je miewa, ale tylko część z nich może być wykorzystana jako wizja przyszłości.

W większości sny są projekcjami tego, co przydarzyło się nam w ciągu dnia. Jednak zdarzają się również sny, które w mniej lub bardziej wyraźny sposób pokazują to, co zdarzy się w przyszłości. Czasem, żeby odczytać ich sens, trzeba uciec się do pomocy sennika, niekiedy ich przekaz jest bardzo wyraźny. Według niektórych badaczy wynika to stąd, że często sami podświadomie projektujemy swoje sny, myśląc o jakiejś sytuacji, bojąc się jej lub jej pragnąc.

Wizja ta może się wkrótce spełnić, co oznacza, że sami kształtujemy swoją przyszłość. Sny wynikają z naszych przeczuć, które mogą się sprawdzić, ponieważ my sami uważamy je za prawdopodobne. Często jednak snów proroczych nie da się tak prosto wytłumaczyć i ich sens można zrozumieć dopiero po czasie.


źródło  ; internet

Offline

 

#2 2013-12-29 17:07:47

Gazetówka

Udzielajacy się

Zarejestrowany: 2013-12-23
Posty: 199
Punktów :   

Re: Prorocze sny

~NawiedzoOna [2013-12-19 18:57]

Może wierzyć lub nie... Zacznę od opowieści mamy o moim wujku, który jako mały chłopiec opowiadał, że był w wojsku i brał udział w powstaniu. Teraz przejdę do mojej mamy, która jako nastolatka przeżyła szok - idąc mostem koło jej głowy przeleciało coś z impentem i sycząc wpadło do rzeki. Do tej pory twierdzi, że był to meteoryd. Drugi przypadek, to jak niewiadomo skąd wyjechał czerwony samochód, prawie ją potrącił, po czym znów zniknął. Teraz o mojej siostrze, która kiedy chce jest chora i to za każdym razem na inną chorobę! Teraz moja prababcia, którą gdy odwiedzałam (bo już nie żyje) pokazywała na pustą przestrzeń i zachęcała mnie do pobawienia się z dziewczynkami, kiedy indziej pytała mnie, czy niemcy mnie nie złapali. I wreszcie ja - wiele razy spełniły mi się sny, choćby wtedy, gdy tata przyjechał szybciej z zagranicy, chcąc nam zrobić niespodziankę, a ja mając nie więcej niż 5 lat powiadomiłam o tym rodzinę opowiadając mój sen. Zawsze też wiem kiedy mam się uczyć na niezapowiedziane pytanie, kartkówkę. Umiem coś przewidzieć, kieruję się intuicją i przeczuciami - potrafię kogoś przed czymś ostrzec, ,,wywąchać“ nieszczęście. Miałam też przypadek, gdy powiedziałam mamie - 15 maja stanie się coś złego - umarła jedyna babcia mojej najlepszej przyjaciółki, w ten sam dzień pokłóciłyśmy się i do tej pory jesteśmy wrogami. Czasem wiem co ktoś powie lub robię to, o co za chwilę chciał mnie poprosić. Potrafię też ,,ujarzmić“ burzę i wiatr. Mam też wrażenie, że ktoś mnie obserwuje, kiedy budzę się w nocy słyszę szepty, a następnego dnia umiera ktoś mi znajomy. Na cmentarzu jest najgorzej - mam złudzenie, że ktoś łapie mnie za ubranie, ciągnie za rękę - czuję się nieswojo, czas jakby się zatrzymuje, wszystko zamiera. Widzę jakieś cienie, gdy zasypiam, światła. W szkole zazwyczaj jestem cicha, skryta. Wiem, że jestem dziwna, ale kocham tą moją inność...

Offline

 

#3 2013-12-29 17:08:12

Gazetówka

Udzielajacy się

Zarejestrowany: 2013-12-23
Posty: 199
Punktów :   

Re: Prorocze sny

~Luna♥♥♥ [2013-11-21 16:59]

Moja mama zmarła 5 lat temu, ale ja nadal czuję jej obecność. Jej śmierć mnie zmieniła - wpadłam w depresję, ale też zaczęłam zdobywać lepsze oceny, mimo mojego załamania nerwowego. Mam przeczucia, na prawdę to jest dziwne. Kiedyś na festynie główną nagrodą do wygrania był tablet. Każdy dostawał numerek a później było losowanie i wylosowany numer go wygrywał. Wszyscy staliśmy przed panem, który ogłaszał wyniki. Niedaleko mnie stała dziewczynka w granatowej kurtce. Pomyślałam sobie, że ja zapewne nie wygram tableta, ale może np... ona. I kurde aż mnie zatkało, kiedy pan prowadzący wylosował jej numerek!!! Powinna mi teraz dziękować xD

Offline

 

#4 2013-12-29 17:08:30

Gazetówka

Udzielajacy się

Zarejestrowany: 2013-12-23
Posty: 199
Punktów :   

Re: Prorocze sny

shout [2013-11-18 21:49]

Ja czasami się boję moich snów bo zawsze mają jakieś znaczenie np. kiedy śni mi się synek mojej przyjaciółki zawsze coś musi się u niego dziać albo zachoruje, albo nabije sobie guza, albo spadnie z krzesła itp.ale zawsze jest coś- nie rozumiem dlaczego się tak dzieje tym bardziej że rzadko go widuje. Aż się boję czasami zadzwonić do niej i zapytać czy wszystko ok- i tak jest już od 2 lat. Nie potrafię tego wyjaśnić....

Offline

 

#5 2013-12-29 17:09:11

Gazetówka

Udzielajacy się

Zarejestrowany: 2013-12-23
Posty: 199
Punktów :   

Re: Prorocze sny

~Gosc [2013-06-13 20:55]

To moze zabrzmiec dziwnie jako ze mam 24 lata, jednak ze bedac w pracy dolewaqjac olej do przekladni( taka praca )patrzac jak on sie leje w glowie mi zaswitalo to samo zdarzenie ktore mi sie snilo. A najciekawsze jest to ze mnialem wowczas ok 4 latek i powiedzialem o tym swojej mamie. Dlatego tez tzw. efekt deja vu to nic innego jak nasze sny ktore snily nam sie kiedys -dawno temu po paru latach nam sie ukazuja jako w rzeczywistosci. Sam w to nie wierzylem jednak ze z mojego doswiadczenia -a nie bylo tego malo tak rzeczywicie jest,dlatego (to tylko moje zdanie ) przeszlosci ani przeznaczenia nie da sie oszukac ona wrzecz sie zbliza wielkim krokie nieublaganie serwujac nam krzywe schizy eheh ze tak powiem

Offline

 
Tutaj możesz wpisać treść, która ma sie ukazać w stopce forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.unde.pun.pl www.najlepszeotsy.pun.pl www.angelteamasg.pun.pl www.public-ventrilo.pun.pl www.jumpstyle-polska.pun.pl