FORUM EZOTERYCZNO WRÓŻBIARSKIE WRÓŻBY ONLINE

1 pytanie gratis na portalu (WRÓŻBA)

Ogłoszenie

Witam na forum Wróżby Online Jest to była strona wrozby.mojeforum.net

#196 2013-12-28 19:57:19

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

miska463 napisał:

dziekuje za interpretacje postaram sie cos zmienic choc jest mi bardzo tudno bo jestem sama.... a co do tego snu jesli chodzi o ta podroz bardzo chce wrocic  wyjechac do wroclawia ale boje sie ze jak wyjade do wroclawia to cos strace mam lek przed tym wyjazdem bo wyjezdzajac wczesniej na studia tam bardzo wiele stracilam choc mimotego ze starcilam tu wiele tam zyskalam i boje sie ze wyjezdzajac tam i osiedlajac sie tam na stale zapanuje taka rutyna monotonia jak tu jest teraz a wroclaw bardzo milo wspominam to byly moje najlepsze lata lata kiedy czulam sie szczesliwa mimo ze mialam tam tez okres ze zwatpilam w siebie zawalilam rok studiow bylo rozstanie klotnie itp.... ale dalam rady dzieki mojej kochanej wspolokatorce ona mi dawala jak to ty nazwalas kopniaka w dupsko:) pocieszala krzyczala na mnie itp nie chcem aby wroclaw zamienil sie w taka szara codziennosc  i dlatego mam taki hamulec przed wyjazdem

Offline

 

#197 2013-12-28 19:57:36

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

Ange3 napisał:

Dominiko powinnaś poczytać ten kawałek coś dla Ciebie
http://wrozby.mojeforum.net/viewtopic.php?t=1729

druga sprawa to uwierzyć w siebie , brak wiary spowoduje stanie w miejscu
trzecia sprawa to szczerze powiem Ci tak twoje problemy biorą się z dzieciństwa , gdzieś zostały zignorowane twoje problemy w dzieciństwie , ,nikt cię nie umiał wysłuchać , a teraz ty szukasz odpowiedzi na pytania .Nie zostałaś jakby nauczona tego jaki jest ten świat z czym się trzeba zmierzyć.
W twoim świecie każdy gdzieś pędził i nie miał czasu dla ciebie /.
Kolejna rzecz to masz w swoim portrecie podliczby dość ciężkie

19/1 Jest długiem nadużywania władzy. Miało miejsce nadużywanie władzy, tyranizowanie otoczenia, wykorzystywanie, a nawet bolesne krzywdzenie – w ogóle nie zwracając uwagi na krzywdę drugiej osoby. Zarozumialstwo i realizacja własnej ambicji nad potrzebami innych ludzi. Ta energia dąży do wypracowania wewnętrznej niezależności, do poznania własnego wnętrza. Brak koordynacji w naszym własnym działaniu przynosi straty materialne i ciągłą potrzebę budowania od podstaw. Uczy wrażliwości i poszanowania innych. Pojawiają się w naszym życiu osoby, gdzie należy działać wspólnie, ale jednocześnie wykazując szacunek dla ich własnego systemu wartości i opcji na życie. Wymaga wykazania własnej inicjatywy, autonomii i wrażliwości na drugiego człowieka. Należy zauważać drugiego człowieka i jego potrzeby, otaczać go ciepłem, wsparciem i miłością. Należy również pracować bez względu na brak akceptacji i dawać z siebie jak najwięcej dla świata.Ta energia obdarza jednocześnie naturalnym zmysłem dowodzenia, który należy jednak wykorzystywać dzieląc się własną wiedzą z innymi – pozwalając im przy tym zachowywać ich własną indywidualność. Odrodzenie, realizacja - dług karmiczny
[i]
26/8 Jest długiem zaciągniętym względem ciała. Oznacza silną potrzebę osiągnięcia mistrzostwa w jakimś aspekcie życia. Wszystko, co przychodzi do naszego życia w okresie jego wpływów, jest niezbędne dla naszego rozwoju. Uczy panowania umysłem nad aktywnością własnego ciała. Należy panować nad sobą i swoimi emocjami, a w życiu kierować się sercem i wewnętrzną mądrością bardziej, niż samą logiką. Poprzez panowanie nad emocjami i własnymi reakcjami możesz osiągnąć sukces i satysfakcję finansową. Zmysł praktyczny i zdolności administracyjne, jakimi jednocześnie obdarza – zapewniają duże zdolności do interesów. Ta energia skłania do odnalezienia własnej ścieżki rozwoju duchowego – rozbudza zainteresowania wiedzą wewnętrzną i duchowością. Cierpienie i fektywność działania. [/i]

13/4 Jest długiem karmicznym zaciągniętym w stosunku do pracy. Powstał, kiedy żyliśmy kosztem innych, zaniedbując własne obowiązki, zrzucając je na innych – bawiliśmy się, gdy inni ciężko pracowali. Jego wpływ uczy pracowitości, cierpliwości, odpowiedzialności zawodowej, systematycznej i metodycznej pracy, konkretnego dążenia do celu pomimo zmiany warunków wyjściowych – coś sobie zaplanowaliśmy, zaczynamy to realizować i nagle sytuacja się załamuje, wszystko się wali – i my, pomimo tego z cierpliwością i z takim samym zaangażowaniem jak na początku, powinniśmy zacząć budować daną rzecz od nowa. Poprzez doświadczenia zmuszające do wczesnego podjęcia pracy, poprzez brak pracy, trudną lub zbyt wyczerpującą pracę, poprzez jej nadmiar – konfrontuje z wartością pracy samej w sobie lub jako środka do osiągania naszych własnych celów. W czasie jego wpływów, bez wahania należy podejmować się nawet ciężkiej pracy – uczy cierpliwości, solidności i odpowiedzialności. Nie oczekiwać zachęty, pochwał i próbując odnaleźć radość w tym, co się robi. Nie liczyć na żadną pomoc z zewnątrz, czy na szczęście. Polegać przede wszystkim na własnych siłach. Ta energia jednocześnie daje predyspozycje do pracy wymagającej cierpliwości i systematyczności. Przeobrażenie - dług karmiczny


22/4 Twórczy Geniusz – doskonała umiejętność panowania nad materią. Praktycyzm i konkretna realizacja. Twoim powołaniem jest nauka innych zachowywania równowagi pomiędzy rozwojem duchowym, a pracą materialną. Ta energia predysponuje do zdobycia fortuny i sławy, ale pod jednym warunkiem: że motywacją Twojej pracy jest dobro całej społeczności. W realizacji tej energii konieczna jest równowaga emocjonalna, zdrowy stosunek do siebie samego i zdrowa ambicja – Twoja własna. Pamiętaj – energia, jaką wysyłasz, prawie natychmiast wraca do Ciebie. Uczysz: panowania myśli nad materią. Kontrola nad materią - liczba mistrzowska

Tak po za tym znajdujesz się w cyklu 3
który mówi o nauce , rozwijaniu się ,ale tez o negatywach czyli zagrożeniach jakie mogą się pojawić
a mianowicie  brak konsekwencji, chwiejność, brak stabilizacji, słabość charakteru, lęki, brak śmiałości, izolowanie się. To wszystko może spowodować u Ciebie samotność ,izolacje .Ale po urodzinach wejdziesz w cykl 1 i oby ta jedynka dała ci więcej możliwości ,ambitnych planów rozwój.
Natomiast w punkcie zwrotnym jesteś 4 co mówi o ciężkiej wytężonej pracy ,powinnaś włożyć wysiłek w budowanie swojej przyszłości.Ta wibracja mówi szczególnie o tym ,że samemu trzeba zapracować sobie na swój sukces i tak do 33 lat będziesz pod wibracją tej 4.
Kolejna rzecz to wyzwanie czyli takie czarne punkty ja tak nazywam u ciebie jest to wibracja 2 czyli nie dziwię się ,że masz problemy z budowaniem stałych związków bo ta wibracja im nie sprzyja , tutaj bardziej jest konflikt w porozumiewaniu się niz tworzenie .I co powinnaś zrobić to bynajmniej starać się wprowadzać taki stan harmonii i umieć się porozumiewać  z innymi.Ta wibracja również mówi o problemach z układem moczowym dbaj o niego , jak na układ nerwowy.
Ta wibracja będzie u ciebie też do 33 lat ./
To tyle przeanalizuj wszystko szczególnie cykl co powinnaś zrobić ? rozwijać się .
No tyle
Nikomu jeszcze nie poświęciłam swojego czasu aż tak wiele , mam nadzieję że to docenisz i postarasz się coś zrobić ze swoim życiem.

Offline

 

#198 2013-12-28 19:57:52

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

miska463 napisał:

ange nawet nie wiem jak ci podziekowac za te slowa jestes naprawde wielka osoba dziekuje ze jestes:*

Offline

 

#199 2013-12-28 19:58:06

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

miska463 napisał:

1)snilo mi sie ze spalam z chlopakiem na tarasie kolo bloku jakiegos kolegi blok tego kolegi byl koloru pomaranczowego i on w nocy zrywal sie ze strachu i panicznie rozgladal sie wokolo
2)a drugi sen to ze poszlam do lazienki w lazience bylo tak strasznie jasno przejrzyscie a deska klozetowa byla cala w ludzkim kale...ogolnie caly sedes byl strasznie brudny tylko woda w nim byla czysta taka przejzysta jak w jakims zrodełku

a to sen mojej mamy:)
snilo jej sie ze chodzila po cmentarzu z tesciowa...

Offline

 

#200 2013-12-28 19:58:19

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

Ange3 napisał:

miska463 napisał:

1)snilo mi sie ze spalam z chlopakiem na tarasie kolo bloku jakiegos kolegi blok tego kolegi byl koloru pomaranczowego i on w nocy zrywal sie ze strachu i panicznie rozgladal sie wokolo
2)a drugi sen to ze poszlam do lazienki w lazience bylo tak strasznie jasno przejrzyscie a deska klozetowa byla cala w ludzkim kale...ogolnie caly sedes byl strasznie brudny tylko woda w nim byla czysta taka przejzysta jak w jakims zrodełku

a to sen mojej mamy:)
snilo jej sie ze chodzila po cmentarzu z tesciowa...

Nie wiem Dominiko  czy ktoś inny miałby tyle cierpliwości i chęci aby każdy twój sen opisywać jak znam życie pewnie nie , wielu już się dziwi że ja ci w ogóle jeszcze odpisuję na twoje sny i nie wierzą że śni ci się co wieczór jakiś sen .
Ja tez zastanawiam się czy to ma sens dalej ci opisywać , wybacz ale czasami lepiej odpuścić na jakiś czas za nim zaczniesz wyłącznie żyć snami , więc postanowiłam odpowiedzieć ci na ostatni sen , przez co najmniej tydzień nie odpowiem ci na sen , a ty za tydzień powiesz napiszesz mi czy zmieniłaś coś w swoim życiu.
Co do twojego snu pomarańczowy kolor daje ci pozytywna energię , ,leczy on depresję a więc noś ten kolor jako twoją ochronę [ bluzkę , opaski czy cokolwiek]ten kolor daje też odnalezienie siebie a więc szukaj tej prawdziwej Ja.
Co do kału są dwie mozliwości otóż wydalanie całego brudu jaki siedzi w tobie , pozbycie się go albo tez przyjdą jakieś  pieniądze do ciebie ./
Więc nie jest to zły sen aczkolwiek pozbądź się tego brudu z siebie i otocz kolorem pomarańczowym.
Głowa do góry .

Twojej mamy sen
Jak widać obie macie jakieś problemy z psychika czyli stany smutku, depresji bądź mama jest zagubiona osobą i samotna .Gdzieś w środku czuje lęki i za dużo wspomina .Jeśli tak się dzieje lub jest niech ona tez zacznie mieć w okół siebie dużo pomarańczowego koloru nawet świeczki tego koloru.

Offline

 

#201 2013-12-28 19:58:38

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

miska463 napisał:

WIELKIE DZIĘKI ANGE!!!!

Bardzo duzo rozmyslam wieczoorami o tym co bylo jest i bedzie stad ten natlok snow sama  sie dziwie ze tak duzo mi sie ostatnio sni nie ma nocy ani dnia ( bo czasami lubie sobie uciac drzemke w dzien)zeby cos mi sie nie snilo

A co do mamy to fakt bardzo przezyla moje rozstanie z bylym pbo bardzo go polubila ona zawsze mnie i jego bronila przed moim tata bo on z moim bylym nie za bardzo sie lubieli:( stad moze te sny u mojej mamy

Dziekujemy Ange:* zarowno mama jak i ja:*

PS.ok daje na luz bede te sny zapisywac w notesie przez tydzien dwa  a potem ci napisze co dalej ze mna jak sie potoczy.... przegladajac twoje modlitwy znalazlam jedna dotyczaco powrotu ukochanej osoby wykorzystam ja przez tydzien bede sie modlic do aniola haniela mam nadzioeje ze mi pomoze jak takze bede prosic mojego aniolka urodzeniowego o to by w koncu mi sie jakos ulozylo zarowno w sferze zawodowej jak i uczuciowej...

Offline

 

#202 2013-12-28 19:58:51

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

Ange3 napisał:

miska463 napisał:

WIELKIE DZIĘKI ANGE!!!!

Bardzo duzo rozmyslam wieczoorami o tym co bylo jest i bedzie stad ten natlok snow sama  sie dziwie ze tak duzo mi sie ostatnio sni nie ma nocy ani dnia ( bo czasami lubie sobie uciac drzemke w dzien)zeby cos mi sie nie snilo

A co do mamy to fakt bardzo przezyla moje rozstanie z bylym pbo bardzo go polubila ona zawsze mnie i jego bronila przed moim tata bo on z moim bylym nie za bardzo sie lubieli:( stad moze te sny u mojej mamy

Dziekujemy Ange:* zarowno mama jak i ja:*

PS.ok daje na luz bede te sny zapisywac w notesie przez tydzien dwa  a potem ci napisze co dalej ze mna jak sie potoczy.... przegladajac twoje modlitwy znalazlam jedna dotyczaco powrotu ukochanej osoby wykorzystam ja przez tydzien bede sie modlic do aniola haniela mam nadzioeje ze mi pomoze jak takze bede prosic mojego aniolka urodzeniowego o to by w koncu mi sie jakos ulozylo zarowno w sferze zawodowej jak i uczuciowej...

Dominiko droga ok zapisuj sny ,ale na litość Boską jaki sens jest modlić sie o powrót ukochanego skoro nie jest to Wam pisane ..litości obudź się ..
nie można tak postępować bo ty się zatracasz i z cała pewnością nie wyjdziesz na prostą drogę tylko się zanurzysz w kłamstwach i nadziejach swoich marzeń/ Ty masz zacząć żyć a nie śnic kobieto , jak Bóg zechce to postawi Ci go na twej drodze jeśli taki jest jego plan zrozum to , jeśli nie to widocznie inny jest Ci pisany ,ale nie wolno Ci przekraczać tej cienkiej lini na której ty jesteś ona doprowadzi Cię tylko do tego że odwiedzać Cię będą w psychiatryku . Wydawało mi się ,że zrozumiałaś cokolwiek a widze ,że ty tkwisz w tym samym miejscu złudzeń. Dominko ostrzegam Cie przed takim postępowaniem

Offline

 

#203 2013-12-28 19:59:13

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

miska463 napisał:

hmm... no tak skoro mamy byc razem czy nie mamy być to On- Bóg decyduje to w czym problem a modlitwa jeszcze nikomu nie zaszkodziła.... ja cie doskonale zrozumialam nawet nie wiesz jak bardzo ruszyly mnie twoje slowa...

CO MA BYĆ TO BĘDZIE!!!!!!

Offline

 

#204 2013-12-28 19:59:40

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

perelkaa napisał:

tak jakoś ostatnio mi się przyśniło, że osoba, którą kocham mnie zdradza z hmm "panną lekkich obyczajów" - żeby nie używac innego określenia
w tym śnie też powiedział, że tylko mnie kocha hmm?
gdzieś w internecie przeczytałam:
"Jeśli to ciebie zdradzono we śnie to znak, że wszystkie twoje problemy się skończą i życie ułoży się po twojej myśli."
mam pytanie czy faktycznie to to oznacza, czy ma jakieś inne znaczenie?

a tak do tej wyżej konstruktywnej konwersacji ja też nie mam lekko, baaa nawet ciężko xD ale trzeba pozytywnie myslec i z optymizmem patrzec w przyszłośc i nie tylko myślec o "kimś" z przeszłości.. żeby zaczac życ i byc szczęśliwym to trzeba najpierw pomyślec o sobie, ale to tylko moje takie małe spostrzeżenie  :wink:

Offline

 

#205 2013-12-28 19:59:55

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

miska463 napisał:

hmm moje sny z ostatniego tygodnia
1)
snilo mi sie ze przebieralismy fasole w stodole drewnianej przyszla moja siostra i oznajmila ze poraz drugi wychodzi za maz za szwagra.... po czym ja spojrzalam na podworze bylo strasznie goraco i i swiecilo strasznie jasno slonce i jakies siły, wiatr  otwieral bramy stodoly
2)
snilo mi sie ze pilam cieple kakao w duzym kubku
3)
snilo mi sie ze bylam na weselu z moim chlopakiem bylam bardzo szczesliwa podskakiwalam z radosci w tle bylo sluchac radosna muzyke weselna a obok na drugiej sali na drugim weselu bawili sie moi kuzyni ktorych poznawalam na tym weselu
4)
snilo mi sie ze bylam lesbijka ( w tym snie czulam sie jakos dziwnie nie wiem jak to opisac bo nie bylo to wielkie szczescie radosc ani tez smutek czy jakies inne negatywne uczucie tak poprostu normalnie sie czulam ) ale kochajac sie z kobieta myslalam o moim chlopaku czulam jego obecnosc tak jakby byl przy mnie dotykal itp....

Ps. w kazdym tym snie bylam naprawde bardzo szczesliwa taka pozytywna energia az ze mnie kipiala mialam chec tanczyc skakac smiac sie reszty snow nie pamietam ale w kazdym z tych snow bylam szczesliwa kazdy byl taki kolorowy różnokolorowy w kolarach teczy

DZIEKUJE ZA INTERPRETACJĘ:*

Offline

 

#206 2013-12-28 20:00:11

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

perelkaa napisał:

aaa no znowu coś zapamiętałam

dzisiaj mi się przyśniło.. może od początku bo to są jakby dwa sny <mysli>
A więc tak Przed domem spotkałam koleżankę i mówiła, że w parku blisko naszego miejsca zamieszkania odbędzie się jakaś zabawa, jakiś koncert.. coś takiego. Tylko, że tym razem będzie trzeba wejśc innym wejściem i żebym po nią później podeszła to podjedziemy jej autem (tym co kiedyś wcześniej w śnie kierowałam) powiedziałam ok i wróciłam do domu. Mając jeszcze trochę czasu postanowiłam pójśc do pobliskiego sklepu.. był tam mój ojciec kupił sobie chyba piwo i poszedł a ja kupiłam kilka ciastek, bo miałam ochotę na coś słodkiego i wróciłam do domu. Nie wiem co w końcu było z tym parkiem bo zaraz potem był ten jakby drugi sen a mianowicie znalazłam się w szpitalu nie bardzo wiem po co.. był to chyba jakiś oddział dziecięcy ja byłam zdrowa tam była taka malutka dziewczynka od razu poczułam, że bym chciała żeby była moja<3 no i była druga ledwo przeżyła najpierw leżała taka nieprzytomna delikatna malutka dostawała krew przez kroplówkę ;o no i przeżyła obudziła się i miała chyba troszkę ponad roczek wyszła z sali później i zaczęłam jej szukac znalazłam ja jak stała na oknie, ale zanim podeszłam to wyskoczyła;/ wcześniej powiedziała, że jest sama i nikt jej nie chce wybiegłam z budynku po nią i nagle znalazłam się pod moim domem pod oknem mojego domu była znów nieprzytomna zabrałam ją i pobiegłam, żeby ją uratowali i się udało a ja byłam wtedy taka szczęśliwa mmm zabrałam moje dwie adoptowane córeczki do domu i miałam wtedy już trójkę dzieci, bo mam jeszcze synka i byłam baaardzo szczęśliwa. Koniec

Offline

 

#207 2013-12-28 20:00:30

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

miska463 napisał:

kolejna porcja snow:)
1) snilo mi sie zeby zdrowe biale lsniace dosc duze moje ze je pojedynczo wyjmowalam ze szczeki.... bylo ich strasznie duzo
2)snilo mi sie ze rodzice mi kupili nowe z salonu auto  koloru siwy srebny metalik bylam bardzo szczesliwa nie potrafilam pochamowac radosci

Offline

 

#208 2013-12-28 20:00:46

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

miska463 napisał:

snily mi sie moje piersi ze mi je masowanoa ja czulam sie szczesliwa kochalismy sie....itp ogolnie co oznaczaja piersi w snie bo to byl glowny motyw w snie.... moje piersi i szczescie dotyk )gdyies w tzm snie bzl rowniez dotyk matki

Offline

 

#209 2013-12-28 20:01:02

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

filipkell napisał:

mialem sen ze odbieralem z przeczkola corke mojej bylej narzeczonej i nagle zjawili sie jej rodzice

czy ktos moze zna znaczenie takiego snu?

Offline

 

#210 2013-12-28 20:01:20

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

perelkaa napisał:

ja dzisiaj miałam hardcorowy sen.. szkoda, że nie pamiętam w całości o  co tam chodziło:( 
najlepiej pamiętam 3 czarne ładne samochody.. dobra i tak sobie nie przypomne o co tam chodziło ;|

Offline

 
Tutaj możesz wpisać treść, która ma sie ukazać w stopce forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.everold.pun.pl www.muzago.pun.pl www.sonygsm.pun.pl www.warrockpoland.pun.pl www.zgraja.pun.pl