FORUM EZOTERYCZNO WRÓŻBIARSKIE WRÓŻBY ONLINE

1 pytanie gratis na portalu (WRÓŻBA)

Ogłoszenie

Witam na forum Wróżby Online Jest to była strona wrozby.mojeforum.net

#1 2013-12-30 01:32:03

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Opinie na temat wróżb Irisa

slonko napisał:

Dziękuje za szybką i konkretną odp. Mam nadzieje , że będzie tak jak pani napisała. Byłoby super   pozdarwiam

anussc napisał:

Dziekuje za wróżbę Pozdrawiam serdecznie

senda napisał:

Dziękuję za wróżbę i poświęcony mi czas. Mam nadzieję, że nie będzie tak jak wróżka napisała   

xxxx napisał:

Dziękuję bardzo za wróżbę Pozdrawiam

motylekkk napisał:

Bardzo życzliwa osoba:) Ślicznie dziękuję za wróżbę. Czas pokaże, czy się sprawdzi.

ola25 napisał:

dzięki, czy sie sprawdzi- IX 2012r. wiec czekamy

Offline

 

#2 2013-12-30 01:33:39

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: Opinie na temat wróżb Irisa

Ange3 napisał:

Witam nową wróżkę na forum   
Życzę miłej ,owocnej pracy ,oraz życzliwych ludzi.

Wysyłam anioła
na powitanie

jagusia napisał:

Dziękuję za wróżbę. Intuicyjnie też czułam, że ja powinnam przejąć inicjatywę - tak jak to wyszło we wróżbie.

blue napisał:

Dziękuje. Dostałam pozytywną energię .

smutna napisał:

Dziękuje za wróżbę

Fler napisał:

Dziękuję Bardzo za wróżbę i poświęcony czas 

izunia2828 napisał:

Bardzo wspaniała,kochana osóbka,dziękuję za poświęcony czas,oraz ciepłe dające uśmiech na twarzy słowa,Trafnie oceniła moją sytuacje,czyli odpowiedz na moje pytanie jest konkretna i wiem już jaką decyzje powinnam podjąć.Bardzo Dziękuję.Pozdrawiam Cieplutko.

Offline

 

#3 2013-12-30 01:34:43

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: Opinie na temat wróżb Irisa

Marissa napisał:

Dziękuję bardzo za te szczegółowe informacje, które rozjaśniły mi wizję przyszłości i utwierdziły mnie w moich decyzjach. To co Pani napisała o tym mężczyźnie - tak to prawda. Oby reszta spełniła się jak najszybciej

Dziękuję za pomoc i życzę przyjemnej pracy na forum. W ramach wymiany energetycznej przesyłam Mandalę Miłości

http://images37.fotosik.pl/1574/336d2f34cb905006m.jpg

Irisa napisał:

urque napisał:

Dziękuję bardzo za te szczegółowe informacje, które rozjaśniły mi wizję przyszłości i utwierdziły mnie w moich decyzjach. To co Pani napisała o tym mężczyźnie - tak to prawda. Oby reszta spełniła się jak najszybciej

Dziękuję za pomoc i życzę przyjemnej pracy na forum. W ramach wymiany energetycznej przesyłam Mandalę Miłości

Proszę bardzo Cieszę się, że mogłam trafnie określić pewne rzeczy i oczywiście, że mogłam pomóc Z całego serca życzę, żeby te pozytywne informacje, o których pisałam spełniły się i dały Ci szczęście Za mandale miłości ślicznie dziękuję    Cieplutko pozdrawiam  

Annnia napisał:

Wspaniała wróżka,osoba,która szczegółowo stawia karty.Dokładnie i z sercem podejmuje się każdego zagadnienia.Odczuwam jak najlepsze fluidy i życzę by takich wróżek jak Irysa było więcej ! Dziękuję i chylę czoła za tak obszerną wróżbę.Warto było czekać ! Dzięki wróżce Irysie nabrałam nadziei na lepszy czas !!! Pozdrawiam !!!!

Offline

 

#4 2013-12-30 01:35:43

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: Opinie na temat wróżb Irisa

wiolettap napisał:

Dziękuję za trafną i obszerną wróżbę

fantagiroex napisał:

Dziekuje za wrozbe i ziarenko nadzieji na lepsze jutro ....Pozdrawiam

Dodie napisał:

Dziękuję za wróżbę

Dodie napisał:

Dziękuję za wróżbę

Offline

 

#5 2013-12-30 01:38:21

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: Opinie na temat wróżb Irisa

EllyMilek

Pozytywna opinia, oczywiście.
W sumie bez zadania pytania odpowiedziała mi Pani na to co mnie dręczyło; a więc wyjedzie... Sad Dziękuję za pomoc, postaram się sprawić by przyjeżdżał często, by miał do czego

ona00
ślicznie dziękuję za wróżbę oczywiście wystawiam pozytywną opinię. Bardzo dużo mi Pani rozjaśniła w głowie i zastosuję się do Pani rad Smile pozdrawiam cieplutko Smile)))

hullaballoo
Bardzo trafna wrozba Smile Faktycznie moj wybranek jest bardzo mocno zwiazany z matka (starsza kobieta) i ona ma wplyw na niego takze w kontekscie jego wlasnych wyborow.
Swietnie opisane charaktety, dziekuje Smile

esflex25
Strzal w dziesiatke,oczywiscie pozytywna opinia Laughing

Offline

 

#6 2013-12-30 01:39:35

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: Opinie na temat wróżb Irisa

ola25 napisał:

ola25 napisał:

dzięki, czy sie sprawdzi- IX 2012r. wiec czekamy

niestety mi się całkowicie  nie sprawdziło, nie zdałam egzaminu   pozostałe również nie trafione, strasznie mi przykro

Alex napisał:

slicznie dziekuje za dopowiedz

padme napisał:

Dziękuje za wróżbe

Amorek napisał:

Dziękuję za czas poświęcony na moje pytanie.

Offline

 

#7 2013-12-30 01:40:37

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: Opinie na temat wróżb Irisa

Posty  z  opiniami  o  wróżbach  , Irisa zostały  przeniesione    z  likwidowanego  forum  ezoterycznego  gdzie  Irisa  wróżył   bezpłatnie  na  www.wrozby.mojeforum.net 

Offline

 
Tutaj możesz wpisać treść, która ma sie ukazać w stopce forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.powerrangersi.pun.pl www.zmienmyswiat.pun.pl www.lobzonka.pun.pl www.animes.pun.pl www.realitygaming.pun.pl