Ogłoszenie

Witam na forum Wróżby Online Jest to była strona wrozby.mojeforum.net

#76 2014-01-04 17:35:21

Beatrycze80

Wróżka/Wróżbita

Zarejestrowany: 2013-12-19
Posty: 251
Punktów :   

Re: ANALIZA DUSZY -wahadło

idzik napisał:

Dziękuję Ci bardzo Beatrycze za analizę duszy. Wile się zgadza, jednak niektóre rzeczy tak jakby w ogóle nie były o mnie. Jeszcze raz dziękuję, pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku.

Te na niebiesko zgadzają się w 100%, te różowe wcale.

1)  WIEK DUSZY  - młoda

3. DUSZA MŁODA w tym wieku najważniejszy jest umysł, inteligencja, racjonalizm, wszystko musi być jasne, proste. Są oni kreatorami świata, mają szalone, genialne pomysły, duży tupet, potrafią postawić na swoim, czego duszom starym już jakby nie wypada. Zajmują się polityką, aktorstwem.

2)  ETAP DUSZY  -  IV

IV ETAPw tym etapie pojawiają się różne ciemne strony tego wieku. Mając różne możliwości potrafimy korzystać tak z jasnej jak i ciemnej strony życia. Mimo że dusza ma tego świadomość, schodzi często na złą stronę.


3)  ROLA DUSZY  -  wojownik +

5. WOJOWNIK mają więcej inkarnacji od innych ról. Role bardzo stałe, solidne, twarde. Dusze są bardzo doświadczane. Są to najbardziej fizyczne role. Osoby muszą bardzo ciężko pracować, o wszystko walczyć. Są wytrwali w dążeniu do celu, dobrzy w strategii i taktyce. Lubią niezależność, lubią wygrywać swoje walki. Są szczęśliwi działając na polu fizycznym. Szukają sensu, dobrego jedzenia, smaku, w sporcie,         w interesach. Ludzie ci potrafią zrobić wielką rewolucję w pracy, w swoim otoczeniu. W negatywie wolą być piratami, gangsterami, złodziejami. Poświęcają się, idą nawet na śmierć.


4)  CELE DUSZY  -  dyskryminacja –


1. DYSKRYMINACJA –
wybierana jest po inkarnacjach, w których byliśmy w biegunie minusowym tzn. byliśmy plasteliną w czyichś rękach, musieliśmy służyć, poświęcaliśmy się dla celów drugiego człowieka.
W paśmie ekspresji.


+ wzrost, skrupulatność, pedantyczność, wyrozumiałość, otwarta i twórcza krytyka.   to jest o mnie, z minusa tylko pasuje drobiazgowość, wszystko rozkładam na czynniki pierwsze i zawsze kończę to co zaczęłam.

niezadowolenie, czepianie się o wszystko. Odcinamy sobie tymi zachowaniami rozwój duchowy. Pojawia się snobizm, oszczędzanie z „wężem w kieszeni”, negacja, krytyka wszystkiego, przesądność do przesady, drobiazgowość, ciągła gestykulacja, mimika twarzy.

5)  TRYBY  -  wytrwałośc +

T R Y B Y Sposób realizacji celu. Skoncentrowanie uwagi na widzeniu życia, forma skupienia się na czymś, aby unikać problemów. Ciężko przekabacić daną osobę na swoją stronę.

5. WYTRWAŁOŚĆ
wykładnik sukcesu tak jak i pasja, jeżeli jest w plusie. Wybierana w inkarnacjach o długoterminowych karmach. Daje moc ludziom, którzy idą krok za krokiem do celu, nie robią tego dla poklasku, tylko, dlatego, że tak chcą. Wybierają naukę.

6)  POSTAWY  -  realista +

P O S T A W Y
Typowe spojrzenie na świat / punkt widzenia/, decyzje jak działać, co robić, jak tworzyć. Wybieramy w plusie lub w minusie.

6. REALISTA osoby te są obiektywne, mają jasny ogląd sytuacji życiowych bez dodawania własnych osądów, wizji opinii, czy własnych nadziei.

+ przyjmują to, co jest, w/g zasady „ bogu, co boskie, cesarzowi, co cesarskie”. Bycie sobą w każdej sytuacji jest dla nich rzeczą najważniejszą. Trzeźwe myślenie.
Tym osobom nie zależy na jakichkolwiek zmianach w życiu. Oni się poddają, płyną.

-  brak możliwości wyboru, działania. Można powiedzieć: „osiołkowi w żłobie dano.........itd.” Są bardzo przesądni i wierzą tylko w przeznaczenie.


[color=darkred]7)  GŁÓWNE CECHY NEGATYWNE   -  arogancja -


które jako jedyna łuska nie są wybierane przed urodzeniem. Jest to łuska, którą dostajemy w posagu od rodziców, od społeczeństwa, od miejsca, w którym się wychowywaliśmy i poznawaliśmy życie. Jest to obraz tego, co się do nas przykleiło, kiedy byliśmy dziećmi, a co się uaktywniło w wieku między 20 a 35 rokiem życia i co musimy przerobić w tym życiu. Łuska ta jest po eksperymentach z dzieciństwa, po ciężkich doświadczeniach w dzieciństwie, które my, jako dorośli odrzucamy, ukrywamy, ale one mimo wszystko wychodzą. Wszystkie cechy negatywne wywodzą się z lęków. Będziemy musieli pracować z naszym poczuciem bezpieczeństwa i ze wszystkimi stanami lękowymi. Wymaga to od nas akceptacji naszej głównej cechy negatywnej. Jedynym antidotum na to są medytacje, dekrety i afirmacje, które pomagają nam ugruntować w sobie miłość, harmonię, światło i bezpieczeństwo, to, co nam jest potrzebne do przerobienia tych cech negatywnych. Wielokrotnie jest tak, że wybieramy jedną łuskę, ale przenikają do nas jeszcze dwie lub trzy inne łuski.
Główne cechy negatywne również występują w biegunie plusowym i minusowym.


4.AROGANCJA – osoby te nadmiernie eksponują zwracanie uwagi na siebie, co wywołuje złe samopoczucie i zakłopotanie u innych osób. Często długo przekonują innych, że są lepsi od nich, wiedzą lepiej, więcej przeżyły. W chwili
rozgłosu bardzo często wycofują się, bo nie wiedzą czy dadzą radę przetrzymać tę próbę. Unikają bezpośrednich konfrontacji / gdy np. nie udało im się to co zamierzyli./ Pod arogancją kryje się lęk i strach przed negatywnym osądzeniem ich przez innych ludzi./maskują się/. Tworzy to impuls do formułowania własnych krytycznych opinii.
Ukrywają się pod maską w różnych dziedzinach wiedzy.

+  duma, szacunek, respekt dla siebie, prawidłowa ocena siebie i swojej pracy.

-  wywoływanie dobrego wrażenia do tego stopnia, że życie staje się ciężkie, nie sprawia przyjemności i radości. Próżność, snobizm, brak samokrytyki, pogarda dla innych. Tworzą blokady do realnego traktowania tego, co przynosi życie. Nadmierne przykładanie uwagi do poczucia własnej wartości tworzy charakter śmiesznie nadęty.
LEKCEWAŻENIE SIEBIE I AROGANCJA – w paśmie Inspiracji i natchnienia[
/

8)  ZEŚRODKOWANIE  -  instynktowne

Czyli centra /czakry/ -  Są to jakby pułapki, bo po naszym zachowaniu się w danej sytuacji przeciwnik może zobaczyć,  z jakiego poziomu działamy. Mimo że istnieje           7 centrów /7 czakr/ każdy z nas wybiera sobie jedno centrum, z jakiego działa. Potem przechodzi się w wyższe centra, które są jednak zarezerwowane dla ludzi mocno rozwijających się duchowo. Rzadko korzystamy z wyższych centrów, ponieważ są to wysokie pułapy,  które osiągamy przez rzetelną medytację i rozwój duchowy. Ześrodkowania polegają na tym, że zależy to od wyboru centrum, np. jaka będzie nasza reakcja na problem, który nas spotyka, .np. szef z dnia na dzień zwalnia nas z pracy i nasza reakcja na daną sytuację jest:  Ześrodkowanie instynktowne – pozwala nam na uniknięcie tej sytuacji. Prawdopodobnie nie spotkamy się z szefem, albo nie zareagujemy, po prostu jakbyśmy przewidywali, że tak się stanie. Przyjmujemy to normalnie, tak jakbyśmy wcześniej to przeczuwali.

4.INSTYNKTOWNE – ześrodkowanie to związane jest z pierwszą czakrą, związane jest z kontrolą samozachowawczą. Mocno wyostrzony wzrok, słuch, powonienie. Kierują się tym, co im podpowiada głos wewnętrzny, np. nie wsiadają do jakiegoś pociągu, bo jest bomba, skręcić nie w lewo,  ale w prawo, itp. Można powiedzieć że mają ”nosa”: omijają to co się może złego wydarzyć, a także mogą ostrzec inne osoby.

Dusze stare, które wybierają to centrum odbierają wszystkie ostrzeżenia. Również dusze dojrzałe. Natomiast dla duszy noworodka i dziecka, jeżeli wybiera- ją to centrum, prowadzi do paranoi lękowej, schizofrenii /bywalcy zakładów psychiatrycznych/.

Offline

 

#77 2014-01-04 17:35:36

Beatrycze80

Wróżka/Wróżbita

Zarejestrowany: 2013-12-19
Posty: 251
Punktów :   

Re: ANALIZA DUSZY -wahadło

Dorota74 napisał:

Beatrycze bardzo ciekawa lektora dziękuję za Twój czas. Pozdrawiam )

Offline

 

#78 2014-04-24 14:46:48

Monroe

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-24
Posty: 1
Punktów :   

Re: ANALIZA DUSZY -wahadło

Czy mogłabym poprosić o analizę duszy?

Aleksandra 12 styczeń 1994 rok.

Offline

 

#79 2014-05-01 23:38:59

MagdaR

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-01
Posty: 1
Punktów :   

Re: ANALIZA DUSZY -wahadło

Proszę o analizę duszy.
Magdalena 10.04.1973

Offline

 

#80 2014-05-02 15:09:07

Tarocistka Cesarzowa

Wróżka/Wróżbita

Zarejestrowany: 2014-01-03
Posty: 13
Punktów :   

Re: ANALIZA DUSZY -wahadło

Ja poproszę Rola duszy dane pw

Offline

 

#81 2014-05-30 22:28:18

nalesnik27

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-30
Posty: 1
Punktów :   

Re: ANALIZA DUSZY -wahadło

Bardzo prosze o analize duszy
Karolina 27.06.1984

Offline

 

#82 2015-03-18 20:11:15

lookew

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-03-18
Posty: 1
Punktów :   

Re: ANALIZA DUSZY -wahadło

Witaj,
Ewa 17.12.1977
Dziękuję

Offline

 

#83 2015-09-04 15:06:51

Kate

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-09-04
Posty: 1
Punktów :   

Re: ANALIZA DUSZY -wahadło

Witam Kasia 9.12.1992
Poproszę o analizę duszy

Ostatnio edytowany przez Kate (2015-09-04 15:08:57)

Offline

 

#84 2016-06-15 09:36:52

Sylwia02

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2016-06-15
Posty: 1
Punktów :   

Re: ANALIZA DUSZY -wahadło

Sylwia 27.02.1991

Offline

 
Tutaj możesz wpisać treść, która ma sie ukazać w stopce forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
marcepan gangster opis kontrolek golf 4 cryptsetup luksformat green day trampki www.psteam.pun.pl