FORUM EZOTERYCZNO WRÓŻBIARSKIE WRÓŻBY ONLINE

1 pytanie gratis na portalu (WRÓŻBA)

Ogłoszenie

Witam na forum Wróżby Online Jest to była strona wrozby.mojeforum.net

#16 2013-12-28 07:23:21

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: OPINIE NA TEMAT WRÓŻB JASNOWIDZ DONNY

penelope napisał:

Dziekuje za odpowiedz, czekam na sprawdzenie sie wrozby.
Polecam.

Maggi napisał:

Dziękuję Donno,

Hania26 napisał:

Trafna prawdziwa  wróżba  polecam

slowik napisał:

dziekuje

jagodas napisał:

Dziękuje za wrózbe, oraz za swój cenny czas Pani poświeciła mojemu pytaniu. Pozdrawiam serdecznie

xbetty napisał:

Dziękuję Donno, 

urque napisał:

Dziękuję za wróżbę andrzejkową, trochę wystraszyła mnie ta płodność, bo na razie jestem sama;) A jeśli chodzi o tą bliską osobę, o jej szczęście - to mam nadzieję, że chodzi o moją mamę Halinę, bo ona zasługuje na dużo szczęścia:) Solidna egzystencja - mam nadzieję że to stabilizacja finansowa...

Pozdrawiam serdecznie i oczywiście polecam wszystkim wróżby Donny. Sama korzystałam z wizji płatnej ze zdjęcia - naprawdę warto,to obszerna wizja o wiele treściwsza niż tutaj wróżenie, można się naprawdę dużo dowiedzieć, polecam:)

Offline

 

#17 2013-12-28 07:23:44

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: OPINIE NA TEMAT WRÓŻB JASNOWIDZ DONNY

sky3six napisał:

Dziękuję, Donno, za wrózbę. Moje małzeństwo muszę przemyslec, to wiem.Ciekawi mnie, co to za kolega. Mogę się tylko domyslać, ze nie z zyczliwosci mu tak doradza....

Offline

 

#18 2013-12-28 07:29:08

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: OPINIE NA TEMAT WRÓŻB JASNOWIDZ DONNY

EVELA napisał:

dziekuje jest pani nieziemska!!!!!!

malgosia27 napisał:

Dziękuję za poświęcony czas.
Wszystko co pani powiedziała jest zgodne z prawdą.
Polecam wszystkim
Pozdrawiam!

ItsOnlyMexx napisał:

Juz przenoszę po prostu zapomnialam sie bo na starym forum mozna bylo pisac tj komentowac przepraszam

Droga Donno, nie ja wlasnie nie chce jego zmuszac aby spotkal sie ze mna , chce abym on sam tego chciał Smile po prostu wysune propozycje spotkania a on zgodzi sie albo nie ale szczerze mowiac chcialabym aby zgodzil sie Smile i jesli zgodzi sie to ja naprawde nie mam zamiaru poruszac tematu Nas jesli on tego nie zrobi Smile to ma byc takie kolezenskie spotkanie na pogaduchy no i aby zobaczyl ze ja sie troche zmienilam hehe Smile a nasze relacje wlasnie staram sie poprawic poprzez ten esemesowy kontakt , czasem nawet jak za duzo piszemy to urywam zeby nie poczul sie naciskany Smile ale jest lepiej bo sam przedluza to esemesowanie , nawet jak za dawnych czasow "wyzywamy" sie tak pieszczotliwie Smile

Takze postawie na szczerosc i poczekam na jego decyzje ale mam cicha nadzieje ze jednak sie zgodzi Smile

Dziękuje bardzo za pomoc . Jestes kochana KissKiss

P.S. Korzystalam juz z usług Donny i wiem ze jest dobra w tym co robi

Droga Donno tutaj mala dopiska dzisiaj napisalam do niego smsa tak pol zartem pol serio nie podkreslalam ze to tylko kolezenskie spotkanie ani nic , tylko prosto z mostu i na temat : na piwo i pogaduchy i na koniec dodalam : This is your choice Cebulo hehe
Odpisal mi po 5 min ze obecnie to jest w drodze ale ze w nastpenym tyg czemu nie bedziemy w kontakcie i zebym czekala cierpliwie hahaha
Mam cicha nadzieje ze nie zmieni zdania i nie byla to podpucha
Wierze ze jednak spotkamy sie i to spotkanie przebiegnie w milej atmosferze a ja na pewno sama nie porusze tamatu NAS jesli juz cos to tylko wtedy kiedy On to zrobi

Jestem zadowolona i to bardzo

Paula7 napisał:

DZiękuję za wróżbę.  W pani  wróżby wierzę, a więc się cieszę,że wyszła pozytywnie Bardzo polecam wszystkim płatną - mi wszystko się pokryło!!!

magda2210 napisał:

JESTEM POD OGROMNYM WRAŻENIEM.WRÓŻBA BYŁA NAPRAWDĘ TRAFNA ,KONKRETNA I DAJĄCA WSKAZÓWKI.JESTEM BARDZO WDZIĘCZNA

Offline

 

#19 2013-12-28 07:31:11

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: OPINIE NA TEMAT WRÓŻB JASNOWIDZ DONNY

Ormiana napisał:

Donno  własnie  dostalam  propozycje  pracy  za  granicą ,chyba  o  tym  mówiła  twoja  wrózba  jestem  bardzo  wdzieczna  i  dziekuję  .

iwona215 napisał:

Dziekuje Donno za poswiecony mi czas i to co mi napisałaś.Pozdrawiam

Wróżka Dorota napisał:

dziękuję Donna i masz  rację Pawła coś trapi. Widzę, że cos się dzieje z nim. pozdrawiam

slonko napisał:

Dziękuje

Patunia846 napisał:

Dziękuję bardzo i czekam co mi przyniesie czas. napewno nie będę się spieszyć:)

Danuta77 napisał:

Tak  myślałam  ze  ta  praca  to  nic  wielkiego  nie  bedzie  ale wazne  ze  cos  tam  bedzie  dziekuje  za poswiecony  czas

Edyta_NORWEGIA napisał:

Dokładnie  jest  tak  jak  napisałas  100%  prawdy

nika91 napisał:

Dziękuję bardzo za poświęcony mi czas i wróżbę:) Konkretna odpowiedź mam nadzieję że będzie dobrze!

Offline

 

#20 2013-12-28 07:33:28

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: OPINIE NA TEMAT WRÓŻB JASNOWIDZ DONNY

nika91 napisał:

Dziękuję bardzo za poświęcony mi czas i wróżbę:) Konkretna odpowiedź mam nadzieję że będzie dobrze!

marzena022 napisał:

więc na drugim forum wystawiłam Pani zła opinie,ale po niedługim czasie ta wróżba ku mojemy zaskoczeniu się sprawdziła,a więc przepraszam i dziękuję.Na tym forum jeszcze o nic nie pytałam,ale mam pewność,ze warto do Pani napisać


marzena022 napisał:

plus za wróżbę,ale niestety bardzo mi przykro bardzo frywolna odpowiedź wogóle nie adekwatna do sytuacji,kompletna kompromitcja...

Marissa napisał:

Dziękuję Pani Donno, po raz kolejny mi Pani bardzo pomogła. Już nie chodzi nawet o to, że to co Pani pisze się pokrywa z faktami, ale Pani słowa zawsze uspokajają moją podświadomość tak jakby Pani dokładnie wiedziała, co mnie trapi i martwi najbardziej.

Dla mnie jest Pani wspaniałą osobą i ma Pani naprawdę wyjątkowy dar. Myślę, że inne osoby korzystające z wizji też to mogą potwierdzić.

Dziękuję serdecznie za pomoc:)

Offline

 

#21 2013-12-28 07:33:56

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: OPINIE NA TEMAT WRÓŻB JASNOWIDZ DONNY

ItsOnlyMexx napisał:

wiecej napisałabym ci z jego zdjecia
masz racje przyczyna nie jest wtych wydarzeniach ale one maja powiązanie z tym co sie teraz u niego dzieje
sytuacja jest bardziej skaplikowana niz ci sie wydaje
a ja nie powinnam pisac o tym tym bardziej na publicznym forum napisze tylko tyle kiedy mama była w ciazy pewna kobieta przelneła dziecko to byl poczatek tych złych rzeczy w jego zyciu ale lista jest długa jest obraczony złymi energiami i to ma jak kulę u nogi z którymi nie potrafi sobie poradzic fakt jest inteligentny ale ma bardzo ciezką psychike zapewne zauważyłaś ze na dłuższa mete nie idzie z nim gadac przebywac bo zaczynasz czuc sie jak on Jednak nie am on mysli samobójczych itp
on tak jak by jest pogodzony z losem
ciagnie go do zła do ciemnosci itp
dział tutaj pewne czynnik które zostaly na niego nałozone
Ty na pewno nie jestes mu w stanie pomoc
zreszta na te chwilę inna osoba tez nie jest mu w stanie pomoc ,powód? on tego nie chce i póki to sie nie zmieni bedzie tak jak jest i nic nie ulegnie zmianie.
Ty nie powinnas za czesto z nim przebywac bo podłapiesz złe energie mysli a ty masz slonnosc do robienia czasem głupot pod wpływem chwili on moze na ciebie oddzialowywac niekorzystnie .


Oj Donno czułam, że przyczyna jest zupełnie inna niż te wydarzenia ale szczerze mówiąc nie spodziewałam się czegoś takiego  :shock:

Jesli chodzi o to ze nie idzie z nim przebywać na dłuższa metę bo zaczyna sie czuc tak jak On to hmm... na razie tego nie odczułam , moze dlatego ze az tak czesto nie spotykamy sie ale fakt faktem po spotkaniu z nim dziwnie sie czuje ale nie potrafie okreslic jaki to jest stan  :roll:

On tak jakby pogodził się z losem... tutaj Donno tak samo odczuwam to , on chyba zdaje sobie sprawe z tego jak jest choc niekoniecznie wie dlaczego tak sie dzieje w jego zyciu ale i tak nie chce nic zmieniac bo juz sie z tym pogodził .

Z tego co wiem A przynajmniej mowil mi tak to jego taki stan trwa nie od wczoraj ani nie od miesiaca czasu , on od jeszcze chlopiecych lat taki byl. Kiedys tez rozmawialismy o rodzinie , dzieciach itd. On mi powiedzial na poczatku ze nie chce miec dzieci bo to duza odpowiedzialnosc itd a poza tym obawia sie tego ze jego dziecko bedzie takie jak on "okaleczone" .No a poza tym do kobiet tez nie ma szczescia , moze to wlasnie przez to ze zostal przelety , wychodzi tak a nie inaczej .

Moim skromnym zdaniem On tez sam dziala na wlasna szkoda w tym sensie ze mimo iz nie wyglada na takiego ale slucha black metalu , pare piosenek mi podal i szczerze mowiac jakbym ja non stop sluchala takiej muzyki to tez chyba bym popadla w stan beznadziejnosci , taka prawda :O

Narazie nie odczułam aby zle na mnie oddzialywal , mial zly wpływ i mam nadzieje ze jednak tak sie nie stanie gdyz na dzien dzisiejszy  bardzo lubie z nim przebywac, rozmawiac a jedynie co mi przeszkadza to to ze ja jego bardzo sie wstydze , peszy mnie ( On sam mowi ze ma puste w oczach , mi sie wydje ze nie choć  nie potrafie na dluzsza mete spojzec jemu w oczy , 1 raz mi takie cos sie zdarza w zyciu ze nie umiem utrzymac z kims kontaktu zwrokowego )

Jesli nie mam jemu pomóc to chodz ofiaruje jemu swoje kolezenstwo , z tego co wiem on zyje tylko komputerem ewentualnie praca , rzadko spotyka sie ze znajomymi , moze samo takie towarzystwo ze wyjdzie do ludzi czasem choc na chwile jemu "pomoze" ,ze ma z kim porozmawiac o tzw glupotkach ale i o powazniejszych sprawach . chyba tylko tyle jestem w stanie zrobic

Wazne ze on mi krzywdy nie zrobi ( w sensie fizycznym) poniewaz fakt faktem czasem tego sie obawialam jak zaczynal mi mowic o smierci albo jak bylismy gdzies w krzaczorach na lawce to rzucal tekstem ze to dobre miejsce na zabicie kogos , jest ciemno , nie ma ludzi , nikt nie zobaczy itd az ciarki przechodzily chwilami i mimo ze jako tako jemu ufam pod tym wzgledem to chyba kazdy poczulaby sie nieswojo slyszac takie cos .

I jesli moge tutaj dopytac Donno . Ty znasz jego sytuacje dokladniej choc jak sama napisalas ze forum nie jest miejscem aby pisac o tym wiec pobieznie napisalas w czym tkwi "problem"
Jak takiemu czlowiekowi mozna pomoc? albo moze inaczej... kto jemu moze pomoc ( jak juz bedzie chcial owej pomocy ?) bo jesli m.in to wszytsko dzieje sie dlatego ze kiedy jego mama byla w ciazy ktos przeklął jego to taka "zwykla" pomoc w formie psychologa itp niewystarczy .


Jeszcze raz bardzo dziękuję Donno , że mimo wszytsko pomoglas mi

Offline

 

#22 2013-12-28 07:35:08

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: OPINIE NA TEMAT WRÓŻB JASNOWIDZ DONNY

ewa napisał:

Dziękuję za wróżbę.Z tego co wiem na razie jestem jedyna ale jak długo?Przykro że to ma być mój kolejny nieudany związek.

Alex napisał:

jestem bardzo wdzieczna i pod wrazeniem trafnosci tej Pani.Na pawde ma dar jasnowidzenia
slicznie dziekuje i pozdrawiam

ewelein napisał:

Barszo dziekuję za odpowiedz i poświecony czas...........:)pozdrawiam

moni29 napisał:

Dziękuję za wróżbę...bardzo trafna ocena mojej sytuacji,moich myśli...niezwykłe jestem pod wrażeniem...

Offline

 

#23 2013-12-28 07:35:36

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: OPINIE NA TEMAT WRÓŻB JASNOWIDZ DONNY

ItsOnlyMexx napisał:

ItsOnlyMexx napisał:

wiecej napisałabym ci z jego zdjecia
masz racje przyczyna nie jest wtych wydarzeniach ale one maja powiązanie z tym co sie teraz u niego dzieje
sytuacja jest bardziej skaplikowana niz ci sie wydaje
a ja nie powinnam pisac o tym tym bardziej na publicznym forum napisze tylko tyle kiedy mama była w ciazy pewna kobieta przelneła dziecko to byl poczatek tych złych rzeczy w jego zyciu ale lista jest długa jest obraczony złymi energiami i to ma jak kulę u nogi z którymi nie potrafi sobie poradzic fakt jest inteligentny ale ma bardzo ciezką psychike zapewne zauważyłaś ze na dłuższa mete nie idzie z nim gadac przebywac bo zaczynasz czuc sie jak on Jednak nie am on mysli samobójczych itp
on tak jak by jest pogodzony z losem
ciagnie go do zła do ciemnosci itp
dział tutaj pewne czynnik które zostaly na niego nałozone
Ty na pewno nie jestes mu w stanie pomoc
zreszta na te chwilę inna osoba tez nie jest mu w stanie pomoc ,powód? on tego nie chce i póki to sie nie zmieni bedzie tak jak jest i nic nie ulegnie zmianie.
Ty nie powinnas za czesto z nim przebywac bo podłapiesz złe energie mysli a ty masz slonnosc do robienia czasem głupot pod wpływem chwili on moze na ciebie oddzialowywac niekorzystnie .


Oj Donno czułam, że przyczyna jest zupełnie inna niż te wydarzenia ale szczerze mówiąc nie spodziewałam się czegoś takiego  :shock:

Jesli chodzi o to ze nie idzie z nim przebywać na dłuższa metę bo zaczyna sie czuc tak jak On to hmm... na razie tego nie odczułam , moze dlatego ze az tak czesto nie spotykamy sie ale fakt faktem po spotkaniu z nim dziwnie sie czuje ale nie potrafie okreslic jaki to jest stan  :roll:

On tak jakby pogodził się z losem... tutaj Donno tak samo odczuwam to , on chyba zdaje sobie sprawe z tego jak jest choc niekoniecznie wie dlaczego tak sie dzieje w jego zyciu ale i tak nie chce nic zmieniac bo juz sie z tym pogodził .

Z tego co wiem A przynajmniej mowil mi tak to jego taki stan trwa nie od wczoraj ani nie od miesiaca czasu , on od jeszcze chlopiecych lat taki byl. Kiedys tez rozmawialismy o rodzinie , dzieciach itd. On mi powiedzial na poczatku ze nie chce miec dzieci bo to duza odpowiedzialnosc itd a poza tym obawia sie tego ze jego dziecko bedzie takie jak on "okaleczone" .No a poza tym do kobiet tez nie ma szczescia , moze to wlasnie przez to ze zostal przelety , wychodzi tak a nie inaczej .

Moim skromnym zdaniem On tez sam dziala na wlasna szkoda w tym sensie ze mimo iz nie wyglada na takiego ale slucha black metalu , pare piosenek mi podal i szczerze mowiac jakbym ja non stop sluchala takiej muzyki to tez chyba bym popadla w stan beznadziejnosci , taka prawda :O

Narazie nie odczułam aby zle na mnie oddzialywal , mial zly wpływ i mam nadzieje ze jednak tak sie nie stanie gdyz na dzien dzisiejszy  bardzo lubie z nim przebywac, rozmawiac a jedynie co mi przeszkadza to to ze ja jego bardzo sie wstydze , peszy mnie ( On sam mowi ze ma puste w oczach , mi sie wydje ze nie choć  nie potrafie na dluzsza mete spojzec jemu w oczy , 1 raz mi takie cos sie zdarza w zyciu ze nie umiem utrzymac z kims kontaktu zwrokowego )

Jesli nie mam jemu pomóc to chodz ofiaruje jemu swoje kolezenstwo , z tego co wiem on zyje tylko komputerem ewentualnie praca , rzadko spotyka sie ze znajomymi , moze samo takie towarzystwo ze wyjdzie do ludzi czasem choc na chwile jemu "pomoze" ,ze ma z kim porozmawiac o tzw glupotkach ale i o powazniejszych sprawach . chyba tylko tyle jestem w stanie zrobic

Wazne ze on mi krzywdy nie zrobi ( w sensie fizycznym) poniewaz fakt faktem czasem tego sie obawialam jak zaczynal mi mowic o smierci albo jak bylismy gdzies w krzaczorach na lawce to rzucal tekstem ze to dobre miejsce na zabicie kogos , jest ciemno , nie ma ludzi , nikt nie zobaczy itd az ciarki przechodzily chwilami i mimo ze jako tako jemu ufam pod tym wzgledem to chyba kazdy poczulaby sie nieswojo slyszac takie cos .

I jesli moge tutaj dopytac Donno . Ty znasz jego sytuacje dokladniej choc jak sama napisalas ze forum nie jest miejscem aby pisac o tym wiec pobieznie napisalas w czym tkwi "problem"
Jak takiemu czlowiekowi mozna pomoc? albo moze inaczej... kto jemu moze pomoc ( jak juz bedzie chcial owej pomocy ?) bo jesli m.in to wszytsko dzieje sie dlatego ze kiedy jego mama byla w ciazy ktos przeklął jego to taka "zwykla" pomoc w formie psychologa itp niewystarczy .


Jeszcze raz bardzo dziękuję Donno , że mimo wszytsko pomoglas mi

Donno miałaś rację, On mnie dobija tzn zauwazylam ze mam dziwne dolujace nastroje , a i czuje sie jakas taka fizycznie i psychicznie zmeczona :O walcze z tym ale to nie ta sama Mexia co wczesniej :O

Nie zerwe z nim kontaktu bo sie tak nie robi ale znacznie ogranicze bo tutaj tez nie chodzi o dolowanie ale on mnie zadrecza :O pewnie nie jest tego swiadomy ale mimo ze powatrzam jemu aby tego czy tamtego nie robil to nie trafia gdyz jak mowi..on juz taki jest ...eh...

Dziekuje jeszcze raz za poswiecony czas ...gdyby nie Ty to bym pewnie wmowila sobie ze to ja mam znowu jakies mega zalamanie i dlatego jest jak jest.  :flower:  :flower:  :flower:  :flower:  :flower:  :flower:

Offline

 

#24 2013-12-28 07:36:51

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: OPINIE NA TEMAT WRÓŻB JASNOWIDZ DONNY

Dodie napisał:

Dziękuję za dobrą wróżbę Pozytyw Polecam

Amorek napisał:

Dziękuję za czas poświęcony na moje pytanie 

bacha napisał:

PANI DONNO,
Pani jest  dla mnie niezwykle mądrą i wspaniałą Osobą. Dziękuję za Pani serce, za czas, który mi Pani poświęciła. Mając ogromny szacunek, uznanie i podziw dla Pani, NAJMOCNIEJ jak potrafię dziękuję.
DUŻO dobrego Pani życzę .

Alex napisał:

Droga Pani Wrozko
Bardzo dziekuje za okazana dobroc i serduszko.
Pani szczerosc jest cudowna.Slicznie dziekuje i zycze wszystkiego dobrego w zyciu

Offline

 

#25 2013-12-28 07:38:11

 Admi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 782
Punktów :   

Re: OPINIE NA TEMAT WRÓŻB JASNOWIDZ DONNY

Posty  z  opiniami  o  wróżbach  ,wizjach  jasnowidz  Donny  zostały  przeniesione    z  likwidowanego  forum  ezoterycznego  gdzie  Donna  wróżyła  bezpłatnie  na  www.wrozby.mojeforum.net 

Offline

 

#26 2015-12-19 20:46:19

Anna Bettil

Udzielajacy się

48454062
Zarejestrowany: 2013-12-27
Posty: 207
Punktów :   

Re: OPINIE NA TEMAT WRÓŻB JASNOWIDZ DONNY

Wpis  z  strony  Jasnowidz Donny

WAŻNE

Do  15 grudnia  2013 można  zapisywać  się  do  mnie  na  wizje  po  tym  czasie  definitywnie  się  już  z  tych  usług  wycofuję  na  zasłużoną  emeryturę  .



Ja  tylko  dodam  ze  Jasnowidz  Donna  nadal  dostaje  mnóstwo  e-maili  z prosbami  o  wizje  i  tak  w  czerwcu  2014 roku  i  w  lipcu  2015  roku  będąc  w  Polsce  ponownie  nawiązała  współpracę  "tymczasową  "  z  Beatą  Kalinowską  i  można  wtedy  było  skorzystać  z  jej  wizji  .Dlatego  jeśli  komuś  zależy  na  wizji  u  niej  niech  obserwuje  jej  stronę  w  okresie  wakacyjnym  .

Offline

 
Tutaj możesz wpisać treść, która ma sie ukazać w stopce forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gm81a.pun.pl www.golddragony.pun.pl www.orksworldrp.pun.pl www.graficiarze.pun.pl www.centerots.pun.pl