FORUM EZOTERYCZNO WRÓŻBIARSKIE WRÓŻBY ONLINE

1 pytanie gratis na portalu (WRÓŻBA)

Ogłoszenie

Witam na forum Wróżby Online Jest to była strona wrozby.mojeforum.net

#91 2013-12-28 19:29:08

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

karolisad napisał:

Mnie się ostatnio śniło, że dostałam w prezencie żółwia. Co żółw oznacza w snach?

Offline

 

#92 2013-12-28 19:29:24

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

Ange3 napisał:

karolisad napisał:

Mnie się ostatnio śniło, że dostałam w prezencie żółwia. Co żółw oznacza w snach?

Oj moja droga jak ktoś bardzo Cię lubi skoro w śnie dał Ci żółwika    bo żółwiki to symbol szczęścia moja droga i pomyślności ,a to co wydarzyło się ostatnio u Ciebie pokazało w twoim śnie że dla ciebie szczęściem było zaliczenie tych trudnych egzaminów.
   

Offline

 

#93 2013-12-28 19:29:41

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

karolisad napisał:

No, a dziś znowu mi się śnił taki dziwny sen...Wiecie, że są takie teraz różne programy o metamorfozach kobiet
No i mnie się coś takiego przyśniło, że przeżyłam taką metamorfozę. Że jakoś nie wiem jak, dostałam się do takiego programu i zajeli się mną od stóp do głów i nawet zoperowali chory wzrok. Ja czułam się taka szczęśliwa i spełniona, i że w końcu pokazałam kim jestem. No i jeszcze, że wszystkim rozgłaszałam żeby to ogladali, też tu na forum żebyście mnie zobaczyli. No i pamiętam jak niby powiedziałam w tym programie, że dziękuję za to, że dane było mi  spotkać dobre wróżki w moim życiu i że życie może być magiczne...

Trochę dziwny sen...Pewnie to można interpretować jako jakieś niespełnione marzenia, pragnienia 

Offline

 

#94 2013-12-28 19:29:53

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

karolisad napisał:

ange3 napisał:

karolisad napisał:

Mnie się ostatnio śniło, że dostałam w prezencie żółwia. Co żółw oznacza w snach?

Oj moja droga jak ktoś bardzo Cię lubi skoro w śnie dał Ci żółwika    bo żółwiki to symbol szczęścia moja droga i pomyślności ,a to co wydarzyło się ostatnio u Ciebie pokazało w twoim śnie że dla ciebie szczęściem było zaliczenie tych trudnych egzaminów.
   

Tego żółwia do domu przyniosła niby mama, nie wiadomo było co z nim zrobić i w końcu zamieszkał w moim pokoju 

Offline

 

#95 2013-12-28 19:30:18

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

karolisad napisał:

Swoją drogą to bardzo dziwne....zwykle mi się nic nie śni lub tego nie pamiętam, a teraz jakoś je pamiętam ostatnio. To chyba przez te emocje, które przeżywam teraz...

Offline

 

#96 2013-12-28 19:30:26

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

Ange3 napisał:

karolisad napisał:

ange3 napisał:


Oj moja droga jak ktoś bardzo Cię lubi skoro w śnie dał Ci żółwika    bo żółwiki to symbol szczęścia moja droga i pomyślności ,a to co wydarzyło się ostatnio u Ciebie pokazało w twoim śnie że dla ciebie szczęściem było zaliczenie tych trudnych egzaminów.
   

Tego żółwia do domu przyniosła niby mama, nie wiadomo było co z nim zrobić i w końcu zamieszkał w moim pokoju 

Twoja mama miała dobre intencje 

Offline

 

#97 2013-12-28 19:30:42

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

miska463 napisał:

1 dzien /noc
mi ostatnio snilo sie ze moj ukochany ode mnie ucieka potem snila mi sie jego mama ze sie pytalam gdzie jest moj ukochany a snilo mi sie tez ze ukradlam ukochanemy drogie perfumy
2dzien/noc
sniło ze patrze sie na chmure burzowa byla takas straszna granatowo szara potem mi sie snila tak jakby jakas wioska krasnoludkow bo domki byly takie malutkie a ja na to patrzylam z gory tak jakby choc po chwili weszlam do jednego z nich i zaczelam zbierac szklanki glownie to byly kufle do piwa kubeczki ze szkla snilo mi sie rowniez ze jechalam rowerami na przejazdzke ze swoim bylym i spotkalismy znajomego kompletnie pijanego ktory chcial nam pokazac skroty jak szybciej dojechac do domu


Co te sny oznaczaja?

Offline

 

#98 2013-12-28 19:30:55

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

Ange3 napisał:

miska463 napisał:

1 dzien /noc
mi ostatnio snilo sie ze moj ukochany ode mnie ucieka potem snila mi sie jego mama ze sie pytalam gdzie jest moj ukochany a snilo mi sie tez ze ukradlam ukochanemy drogie perfumy
2dzien/noc
sniło ze patrze sie na chmure burzowa byla takas straszna granatowo szara potem mi sie snila tak jakby jakas wioska krasnoludkow bo domki byly takie malutkie a ja na to patrzylam z gory tak jakby choc po chwili weszlam do jednego z nich i zaczelam zbierac szklanki glownie to byly kufle do piwa kubeczki ze szkla snilo mi sie rowniez ze jechalam rowerami na przejazdzke ze swoim bylym i spotkalismy znajomego kompletnie pijanego ktory chcial nam pokazac skroty jak szybciej dojechac do domu


Co te sny oznaczaja?

miśka jak opisujesz sen ,zawsze trzeba pisać jakie się miało odczucia ;
ucieczka zawsze pokazuje twój stan lęk przed czymś , czegoś się boisz i jakbyś też nie umiała stawić czoła problemowi , tutaj może chodzić o druga połówkę ,perfumy mówią ,że między Wami była chwila przyjemności , radość ,rozkosz ale coś się zepsuło bądź masz dosyć tkwienia w tych relacjach.

Drugi sen zapowiada bowiem dla ciebie jakieś trudne sytuacje , może to mówić o tym że przed Tobą gorszy okres w zyciu , musisz uważać na siebie i zwracać uwagę na ryzyko we wszelkich podejmowanych decyzjach.Zwracaj uwagę na swoje zdrowie .Kolory pokazują to iż odpowiedzialność , zaufanie a ponad to smutek , rozstanie i brak uczuć może w twoim życiu dużo zmienić , kolejny kolor mówi ,że posiadasz w sobie mądrość bądź też nijakość i monotonię w swoim życiu , musisz znajść swoją drogę życiowa aby należność szczęście .Krasnoludki tutaj powiedziałabym że to ty jesteś tym krasnalem w małym domku gdzie na ludzi patrzysz z góry zapominając ,że każdy jest równy sobie. Szklanki mówią ,ze jesteś niespełniona macierzyństwem bądź uczuciowo .Kufel zaś daje spory między ludźmi . Rower daje ci możliwość wyboru własnej drogi życiowej teraz ty musisz dokonać takiego wyboru czy chcesz iść tą drogą ,na której obecnie jesteś czy czas na zmiany.
Tak więc moja droga miśko wydaje się ,że wszystko skłania się do twojego związku czy też relacji przyjacielskich i obraniu drogi życiowej. , zrozumienie jej .
Pozdrawiam

Offline

 

#99 2013-12-28 19:31:12

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

miska463 napisał:

ange3 napisał:

miska463 napisał:

1 dzien /noc
mi ostatnio snilo sie ze moj ukochany ode mnie ucieka potem snila mi sie jego mama ze sie pytalam gdzie jest moj ukochany a snilo mi sie tez ze ukradlam ukochanemy drogie perfumy
2dzien/noc
sniło ze patrze sie na chmure burzowa byla takas straszna granatowo szara potem mi sie snila tak jakby jakas wioska krasnoludkow bo domki byly takie malutkie a ja na to patrzylam z gory tak jakby choc po chwili weszlam do jednego z nich i zaczelam zbierac szklanki glownie to byly kufle do piwa kubeczki ze szkla snilo mi sie rowniez ze jechalam rowerami na przejazdzke ze swoim bylym i spotkalismy znajomego kompletnie pijanego ktory chcial nam pokazac skroty jak szybciej dojechac do domu


Co te sny oznaczaja?

miśka jak opisujesz sen ,zawsze trzeba pisać jakie się miało odczucia ;
ucieczka zawsze pokazuje twój stan lęk przed czymś , czegoś się boisz i jakbyś też nie umiała stawić czoła problemowi , tutaj może chodzić o druga połówkę ,perfumy mówią ,że między Wami była chwila przyjemności , radość ,rozkosz ale coś się zepsuło bądź masz dosyć tkwienia w tych relacjach.

Drugi sen zapowiada bowiem dla ciebie jakieś trudne sytuacje , może to mówić o tym że przed Tobą gorszy okres w zyciu , musisz uważać na siebie i zwracać uwagę na ryzyko we wszelkich podejmowanych decyzjach.Zwracaj uwagę na swoje zdrowie .Kolory pokazują to iż odpowiedzialność , zaufanie a ponad to smutek , rozstanie i brak uczuć może w twoim życiu dużo zmienić , kolejny kolor mówi ,że posiadasz w sobie mądrość bądź też nijakość i monotonię w swoim życiu , musisz znajść swoją drogę życiowa aby należność szczęście .Krasnoludki tutaj powiedziałabym że to ty jesteś tym krasnalem w małym domku gdzie na ludzi patrzysz z góry zapominając ,że każdy jest równy sobie. Szklanki mówią ,ze jesteś niespełniona macierzyństwem bądź uczuciowo .Kufel zaś daje spory między ludźmi . Rower daje ci możliwość wyboru własnej drogi życiowej teraz ty musisz dokonać takiego wyboru czy chcesz iść tą drogą ,na której obecnie jesteś czy czas na zmiany.
Tak więc moja droga miśko wydaje się ,że wszystko skłania się do twojego związku czy też relacji przyjacielskich i obraniu drogi życiowej. , zrozumienie jej .
Pozdrawiam

w tym pierwszym snie to bylo takie uczucvcie ze zastanawialam sie co jest nie tak dlaczego on ucieka co zrobilam nie tak jakis taki lek zdenerwowanie ze znow to samo placz jakis taki ogolny strach bo w okolo bylo tak szaro ponoro
a w drugim snie to byla radosc do czasu gdy spotkalismy tego znajomego pozniej to raczej byly zdenerwowanie  jakis taki niepokoj mialam ochote zwyzywac tego znajomego....itd

Offline

 

#100 2013-12-28 19:31:30

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

miska463 napisał:

odkad rozstalam sie z chlopakiem codziennie sie sni mi jego mama  a odczucia w tym snie to jakis taki strach lek jak na nia patrzylam to zadawalam sobie pytanie dlaczego dlaczego pani mi nie chcce pomoc tak jak pani pomagala mi wczesniej coz robie nie tak ze sie pani tak ode mnie odwrocila a zarazem mialam odczucie tak jak bym stracila jakas wazna rzecz w moim zyciu ogolnie w tym snie czulam sie tak jak bym blagala o litosc czulam jak bym wewnetrznie krzyczala dlaczego za co pomozcie jakas taka desperacja taki brak checi do czegokolwiek rozpacz i ciagle pytanie jak dlugo jeszcze bede tak cierpiec

Offline

 

#101 2013-12-28 19:31:44

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

Ange3 napisał:

miska463 napisał:

odkad rozstalam sie z chlopakiem codziennie sie sni mi jego mama  a odczucia w tym snie to jakis taki strach lek jak na nia patrzylam to zadawalam sobie pytanie dlaczego dlaczego pani mi nie chcce pomoc tak jak pani pomagala mi wczesniej coz robie nie tak ze sie pani tak ode mnie odwrocila a zarazem mialam odczucie tak jak bym stracila jakas wazna rzecz w moim zyciu ogolnie w tym snie czulam sie tak jak bym blagala o litosc czulam jak bym wewnetrznie krzyczala dlaczego za co pomozcie jakas taka desperacja taki brak checi do czegokolwiek rozpacz i ciagle pytanie jak dlugo jeszcze bede tak cierpiec

To co opisujesz mówi że musiałaś mieć zta osobą silną więź i teraz tak bardzo nie możesz się pogodzić utraty tego co miałaś że wpędzasz się w poczucie winy jak i też szukasz w tej osobie nienawiści do ciebie , sama sobie zataczasz petle na szyję ,ponieważ wracasz do przeszłości nie umiejąc sobie z tym poradzisz ,stajesz się zła czasem kłótliwa szukasz pomocy z każdej strony .
Co Was tak na prawdę łączyło ?czy ona ma żal do Ciebie o rozpad waszych relacji ? Ta kobieta myśli ,że straciłaś przyjaciół przez zerwanie znajomości za słabo któreś z was walczyło o przetrwanie związku .

Offline

 

#102 2013-12-28 19:32:00

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

miska463 napisał:

ange3 napisał:

miska463 napisał:

odkad rozstalam sie z chlopakiem codziennie sie sni mi jego mama  a odczucia w tym snie to jakis taki strach lek jak na nia patrzylam to zadawalam sobie pytanie dlaczego dlaczego pani mi nie chcce pomoc tak jak pani pomagala mi wczesniej coz robie nie tak ze sie pani tak ode mnie odwrocila a zarazem mialam odczucie tak jak bym stracila jakas wazna rzecz w moim zyciu ogolnie w tym snie czulam sie tak jak bym blagala o litosc czulam jak bym wewnetrznie krzyczala dlaczego za co pomozcie jakas taka desperacja taki brak checi do czegokolwiek rozpacz i ciagle pytanie jak dlugo jeszcze bede tak cierpiec

To co opisujesz mówi że musiałaś mieć zta osobą silną więź i teraz tak bardzo nie możesz się pogodzić utraty tego co miałaś że wpędzasz się w poczucie winy jak i też szukasz w tej osobie nienawiści do ciebie , sama sobie zataczasz petle na szyję ,ponieważ wracasz do przeszłości nie umiejąc sobie z tym poradzisz ,stajesz się zła czasem kłótliwa szukasz pomocy z każdej strony .
Co Was tak na prawdę łączyło ?czy ona ma żal do Ciebie o rozpad waszych relacji ? Ta kobieta myśli ,że straciłaś przyjaciół przez zerwanie znajomości za słabo któreś z was walczyło o przetrwanie związku .

Z mojej strony jesli chodzi co nas loczylo to to poprostu ze bardzo ale to bardzo lubilam z nia rozmawiac rozmawialam z nia z jak najlepsza przyjaciolka ona wiedziala o mnie wiecej niz rodzona matka a jezeli chodzi czy ona ma zal to mysle ze tak po ostatnich rozmowach tqak wywnioskowalam bo zaczela mnie traktowac jak osobe ktora jej cos zabiera niszczy jej wiez z druga osoba w tym przypadku(syn) ostatnio miala do mnie pretensje o wszystko ze on te zle rzeczy robi przezemnie:( Bardzo ja lubie i naprawde bardzo mi jej brakuje brakuje mi rozmow z nia to mnie najbardziej boli czuy jeszcze kiedys wroci ten dobry czas???????? a jezeli chodzi o przetrwanie zwiazku to mysle ze po rowno walczylysmy  tylko ona w pewnym momencie tak jakby przestala i ja zostalam sama z ta walka i byc moze dlatego tak stalo bo ja sama nie dam rady walczyc:(

Offline

 

#103 2013-12-28 19:32:15

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

xxdarc napisał:

Śni mi się często kilka razy w tyg. że jestem w budynku, wchodzę za drzwi jest tam pół ciemno,następnie kieruje się w coraz ciemniejszy tunel, co okazuje się labiryntem, dzieją się tam dziwne rzeczy, spotykam różne osoby zwierzęta, rzeczy nadprzyrodzone i dochodzę do 3 zakrętu i szybko się wracam bo nie mam siły dalej iść, każdy mnie popycha/odpycha.. dziwne się patrzy . zwierzęta syczą .. i wreszcie wybiegam i kończy się sen.

Offline

 

#104 2013-12-28 19:32:31

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

Ange3 napisał:

xxdarc napisał:

Śni mi się często kilka razy w tyg. że jestem w budynku, wchodzę za drzwi jest tam pół ciemno,następnie kieruje się w coraz ciemniejszy tunel, co okazuje się labiryntem, dzieją się tam dziwne rzeczy, spotykam różne osoby zwierzęta, rzeczy nadprzyrodzone i dochodzę do 3 zakrętu i szybko się wracam bo nie mam siły dalej iść, każdy mnie popycha/odpycha.. dziwne się patrzy . zwierzęta syczą .. i wreszcie wybiegam i kończy się sen.

Spróbuję zanalizować twój sen..otóż budynek to twoja psychika czyli płaszczyzna na jakiej działa psychika , drzwi symbolizują otwartość na świat zewnętrzny i wewnętrzny oraz kontakt z ludźmi do tego wybory przed jakimi stoi śniący bądź też stanie , tunel przejście do nieświadomości , sfera emocji ,intuicji i wypartych treści tutaj może też nawiązywać do przeżyć z porodem, albo symbolizować przejście na inny wymiar istnienia [ inny poziom świadomości] w każdym razie tunel , labirynt symbolizuje że znalazłaś się w sytuacji bez wyjścia , nie możesz ocenić obiektywnie ani rozwiązać jakiegoś problemu , zwierzęta mówią że eksperymentujesz z losem , coraz bardziej jesteś bezradna a więc i czychaja na ciebie jakieś pułapki , masz zakorzeniony lęk , poczucie zagrożenia  niepewności .
A więc twój sen mówi ,że znalazłaś się w swoim życiu na rozdrożu , twój stan psychiczny i fizyczny jest w totalnej rozsypce jesteś świadoma zagrożeń w swoim życiu tzn , jesli nie pozbierasz się i nie pokonasz swoich lęków obaw niepewności to stracisz cały grunt pod nogami .
Musisz przejść ten tunel , czyli zakodować w swojej podświadomości że
to co przeżyłaś przezywasz nadal jest po to by twoje doświadczenia nauczyły cię czegoś nowego i pokazały ci iż człowiek musi przerobić swoja karmę . Twój sen daje ci podpowiedź ,że nie można tkwić w jednym punkcie trzeba umieć się przemóc i pokonywać swoje lęki .

Offline

 

#105 2013-12-28 19:32:46

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

perelkaa napisał:

mi się sniły buty stojące na schodach

Offline

 
Tutaj możesz wpisać treść, która ma sie ukazać w stopce forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.starsknights.pun.pl www.wwegame.pun.pl www.zipp.pun.pl www.pirotech.pun.pl www.zs24torun.pun.pl