FORUM EZOTERYCZNO WRÓŻBIARSKIE WRÓŻBY ONLINE

1 pytanie gratis na portalu (WRÓŻBA)

Ogłoszenie

Witam na forum Wróżby Online Jest to była strona wrozby.mojeforum.net

#76 2013-12-28 19:25:24

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

Ange3 napisał:

ymmm może warto zadać pytanie wróżce czy jest coś czego nie dostrzegasz
w obecnym związku wklej swój sen ..może uda się pokazać jakąś wskazówkę   

Offline

 

#77 2013-12-28 19:25:39

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

yummy napisał:

Dziękuję Monia  za troskę ja juz zadawałam pytanie dot. tej osoby tu na forum... (to nie jest związek) i na tym etapie znajomości niedopowiedzenia itp są normalne....

Offline

 

#78 2013-12-28 19:25:53

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

maika ma napisał:

dziś miałam sen w którym wróżyła mi wróżka , wyszła jej karta ze mój mąż (jeszcze)umrze . były to kart tarota i ta karta była odwrócona.Wróżka powiedział "faktycznie tak będzie"Weszli jacyś  2 mężczyźni i ja schowam karty do kieszeni

druga cześć wilki 2 wilki , próbowały mnie atakować ,al byłam zamknięta w pomieszczeniu .To był samiec i samica ,samiec był bardziej agresywny
dziękuje

Offline

 

#79 2013-12-28 19:26:10

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

maika ma napisał:

dziś miałam sen w którym wróżyła mi wróżka , wyszła jej karta ze mój mąż (jeszcze)umrze . były to kart tarota i ta karta była odwrócona.Wróżka powiedział "faktycznie tak będzie"Weszli jacyś  2 mężczyźni i ja schowam karty do kieszeni

druga cześć wilki 2 wilki , próbowały mnie atakować ,al byłam zamknięta w pomieszczeniu .To był samiec i samica ,samiec był bardziej agresywny
dziękuje

Offline

 

#80 2013-12-28 19:26:24

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

ItsOnlyMexx napisał:

Wczoraj mialam dola i z tego wszytskiego tak sama z siebie zaczelam sie modlić, zeby moj byly do mnie wrocil . Tak wlasnymi zlowami i w sumie nie wiem do kogo, chyba do jakiejs "Sily" sprawczej.

Mialam sen, pamietam go urywkami.
Na poczatku byla inna akcja wogole ale potem zaczal sie sen o bylym.
Bylam z rodzina(mama i bratem) w domku rodzinnym mojego bylego ( a tak relanie mieszka w bloku). I oni mieli nas przenocować , ja wtedy wiedzialam ze chyba z nim juz nie jestem ale tak jakos na lajcie , pogodzilismy sie , kochalismy sie , ale potem on gdzies wyszedl . Nastepnie zaczelam rozmowe z jego mama a ona odnosila sie do mnie bardzo wrogo , powiedziala ze nocuje nas tylko ze wzgledu na to ze sypiam z jej synem  :shock: . Potem nagle zmiana planu i tak jakby w srodku tego domu nagle stadion sie pojawil , bylo duzo ludzi , eks tak jakby mial zamiar grac w cos na tym stiadionie z tymi chlopami .
Jego siotra chyba cos mi zrobilo poniewaz zaczelam ja wyzywac od roznych takich. Pobiegla do eksa aby naskrazyc na mnie ze ja zwyzywalam ale na szczescie On jej nie uwierzył . Dalej nie pamietam co bylo ale chyba koniec snu

Offline

 

#81 2013-12-28 19:26:38

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

aaga napisał:

A mi dość często śnią się buty... najczęściej są to nowe buty (wydaje mi się że w 100% nawet) ... i dość często idę/jadę gdzieś w nich... czasami jest to jedna para, a czasami śni mi się kilka par butów...

Offline

 

#82 2013-12-28 19:26:51

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

inka83 napisał:

a mi się dzisiaj śniło,że byłam w swoim domu i z pokoju nagle wyskoczyłam...ja :?  a raczej cos co wyglądało jak ja,to był chyba mój sobowtór,na pewno chciało mi zrobić krzywdę,a ja złapałam ją(siebie?)zębami za palec i zaczęłam odmawiać modlitwę do archanioła Michała i się obudziłam... :shock:

Offline

 

#83 2013-12-28 19:27:06

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

Ange3 napisał:

inka83 napisał:

a mi się dzisiaj śniło,że byłam w swoim domu i z pokoju nagle wyskoczyłam...ja :?  a raczej cos co wyglądało jak ja,to był chyba mój sobowtór,na pewno chciało mi zrobić krzywdę,a ja złapałam ją(siebie?)zębami za palec i zaczęłam odmawiać modlitwę do archanioła Michała i się obudziłam... :shock:

coś te Archanioły w tym tygodniu nas strzegą ojj komuś zaszłyśmy za skórę

Offline

 

#84 2013-12-28 19:27:21

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

inka83 napisał:

ange3 napisał:

inka83 napisał:

a mi się dzisiaj śniło,że byłam w swoim domu i z pokoju nagle wyskoczyłam...ja :?  a raczej cos co wyglądało jak ja,to był chyba mój sobowtór,na pewno chciało mi zrobić krzywdę,a ja złapałam ją(siebie?)zębami za palec i zaczęłam odmawiać modlitwę do archanioła Michała i się obudziłam... :shock:

coś te Archanioły w tym tygodniu nas strzegą ojj komuś zaszłyśmy za skórę

w każdym razie ja się cieszę,że ktos nade mną czuwa:) czasem,kiedy śni mi się coś złego,zaczynam we śnie odmawiać modlitwę i wtedy zawsze się budzę...

Offline

 

#85 2013-12-28 19:27:34

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

Ange3 napisał:

inka83 napisał:

ange3 napisał:


coś te Archanioły w tym tygodniu nas strzegą ojj komuś zaszłyśmy za skórę

w każdym razie ja się cieszę,że ktos nade mną czuwa:) czasem,kiedy śni mi się coś złego,zaczynam we śnie odmawiać modlitwę i wtedy zawsze się budzę...

no tak jak ja , sen potrafi dać w kość opisałam swój sen ostatnio na pogaduszkach jak walczyłam z złym duchem nie mogłam dac rady i wezwałam wszystkich Archaniołów no a jak się obudziłam to bez modlitwy ani rusz no i jeszcze wtulenie sie w męża ze strachu

Offline

 

#86 2013-12-28 19:27:55

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

inka83 napisał:

ange3 napisał:

inka83 napisał:


w każdym razie ja się cieszę,że ktos nade mną czuwa:) czasem,kiedy śni mi się coś złego,zaczynam we śnie odmawiać modlitwę i wtedy zawsze się budzę...

no tak jak ja , sen potrafi dać w kość opisałam swój sen ostatnio na pogaduszkach jak walczyłam z złym duchem nie mogłam dac rady i wezwałam wszystkich Archaniołów no a jak się obudziłam to bez modlitwy ani rusz no i jeszcze wtulenie sie w męża ze strachu

Jeśli mi się śni coś złego,to zawsze tuż przed tym,jak mam wstawać do pracy...a męża przeważnie już nie ma,bo wychodzi wcześniej :?

Offline

 

#87 2013-12-28 19:28:11

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

koralik napisał:

moze ktos mi pomoze wyjaśnic co to moze znaczyć, dzis sniło mi sie, ze depiluję sobie brwi, ale nie miałam lusterka i tak mam wrażenie, że raczej było ciemno, tak jakby po omacku wyrywałam te włoski, ale ogólnei to nie bolało i byłam raczej zadowolona z efektu, chociaż nie widziałam jak wyglądam...

Offline

 

#88 2013-12-28 19:28:23

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

mabr11 napisał:

Witam, ostatnio przyśniłam się mojej koleżance. W śnie spacerowałyśmy po zamarzniętym jeziorze i ja wpadłam na pomysł, żeby wybiec na środek jeziora. W tym momencie lód się załamał, a ja wpadłam do wody i zaczęłam się topić. Koleżanka zaczeła szukać pomocy po pobliskich domach, w końcu nie otrzymując pomocy, uratowała mnie sama. Co taki sen może oznaczać? Prosze o pomoc w interpretacji
PS. Czy znacie dobre wróżki z Poznania?

Offline

 

#89 2013-12-28 19:28:39

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

szu_bu_bu napisał:

mabr11 napisał:

Witam, ostatnio przyśniłam się mojej koleżance. W śnie spacerowałyśmy po zamarzniętym jeziorze i ja wpadłam na pomysł, żeby wybiec na środek jeziora. W tym momencie lód się załamał, a ja wpadłam do wody i zaczęłam się topić. Koleżanka zaczeła szukać pomocy po pobliskich domach, w końcu nie otrzymując pomocy, uratowała mnie sama. Co taki sen może oznaczać? Prosze o pomoc w interpretacji
PS. Czy znacie dobre wróżki z Poznania?

Witaj Mabr,
sen jest dosyć czytelny, ale ma oczywiście znaczenie dla Twojej koleżanki, a nie dla Ciebie.
Pozdrawiam.

Offline

 

#90 2013-12-28 19:28:53

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

irongirl6960 napisał:

Mam małe pytanie, co mogą oznaczać czarne odrosty na prawie żółtych włosach? ogólnie odrosty na włosach?

Offline

 
Tutaj możesz wpisać treść, która ma sie ukazać w stopce forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.socjologiawsei.pun.pl www.zipp.pun.pl www.starsknights.pun.pl www.wwegame.pun.pl www.pirotech.pun.pl