FORUM EZOTERYCZNO WRÓŻBIARSKIE WRÓŻBY ONLINE

1 pytanie gratis na portalu (WRÓŻBA)

Ogłoszenie

Witam na forum Wróżby Online Jest to była strona wrozby.mojeforum.net

#61 2013-12-28 19:21:29

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

karolisad napisał:

No, a mnie się jakiś czas temu śniło coś takiego:
Jak w ewangelicznych uzdrowieniach Chrystusa
Pamiętam tylko, że ktoś jakby mnie zahipnotyzował i mówił "Wstań i idź, wstań i chodź do mnie...." Podał mi rękę ja wstałam i podeszłam. Później jak gdyby obudziłam się z hipnozy i funkcjonowałam normalnie jak wszyscy: chodziłam biegałam itp. Później nagle obudziłam się ze snu na łóżku i pomyślałam "Czy to jest możliwe?"
Dziwny sen, ale nie daje mi on spokoju. Co może oznaczać?

Offline

 

#62 2013-12-28 19:21:43

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

maika ma napisał:

rowerek dziecięcy które trzymało dziecko.

Offline

 

#63 2013-12-28 19:21:56

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

Ange3 napisał:

maika ma napisał:

rowerek dziecięcy które trzymało dziecko.

może ukrywać wiadomość o dziecku iż będzie jest on samodzielny ,niezależny ale czasem zbyt wolny czyli taki ,który może nie mieć pohamowań przed zrobieniem czegoś nazwijmy to głupiego.

Offline

 

#64 2013-12-28 19:22:09

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

Ange3 napisał:

karolisad napisał:

No, a mnie się jakiś czas temu śniło coś takiego:
Jak w ewangelicznych uzdrowieniach Chrystusa
Pamiętam tylko, że ktoś jakby mnie zahipnotyzował i mówił "Wstań i idź, wstań i chodź do mnie...." Podał mi rękę ja wstałam i podeszłam. Później jak gdyby obudziłam się z hipnozy i funkcjonowałam normalnie jak wszyscy: chodziłam biegałam itp. Później nagle obudziłam się ze snu na łóżku i pomyślałam "Czy to jest możliwe?"
Dziwny sen, ale nie daje mi on spokoju. Co może oznaczać?

Mi raczej ten sen mówi o jakiś guru cz też o kimś kto ma w pewien sposób na ciebie duży wpływ

Offline

 

#65 2013-12-28 19:22:28

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

Ange3 napisał:

Beatka napisał:

Hej, kto wie co oznaczaja we śnie grzyby? w sensie zbieranie grzybów w lesie?

To symbol tajemnicy ,podświadomość , coś co zostaje ukryte [bardzo szczególnego ] niezwykłego .
Natomiast samo zbieranie grzybów jest zwiastunem choroby lub przykrych dolegliwości.

Offline

 

#66 2013-12-28 19:22:42

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

walnieta napisał:

co moze oznaczac sen w ktorym po moim chorym na raka dziadku chodzily jaszczurki ktore nawzajem sie zjadaly?
z gory dziekuje za odpowiedz

Offline

 

#67 2013-12-28 19:22:57

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

Ange3 napisał:

walnieta napisał:

co moze oznaczac sen w ktorym po moim chorym na raka dziadku chodzily jaszczurki ktore nawzajem sie zjadaly?
z gory dziekuje za odpowiedz

Wróg nieprzyjazna kobieta lub tez podłe aspekty charakteru osoby śniącxej. Coś co wyłania się z głębin nieświadomości.

Offline

 

#68 2013-12-28 19:23:16

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

Ange3 napisał:

Mi przed wczoraj śniło się dziecko małe udławione własnymi jelitami ,jelita były w gardle fuuu.
Wczoraj bardzo źle się czułam i wymiotowałam.
Sprawdziłam w senniku i wyszło to
przepracowanie musisz więcej uwagi poświęcić własnym doświadczeniom, może nawoływać, abyśmy uwolnili się od wpływu złych doświadczeń..
No i stwierdzam ,że może byc prawdą ,ponieważ w środę miałam znowu przeboje z szwagierką ,ona nie daje mi żyć .

Offline

 

#69 2013-12-28 19:23:33

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

walnieta napisał:

ange3 napisał:

walnieta napisał:

co moze oznaczac sen w ktorym po moim chorym na raka dziadku chodzily jaszczurki ktore nawzajem sie zjadaly?
z gory dziekuje za odpowiedz

Wróg nieprzyjazna kobieta lub tez podłe aspekty charakteru osoby śniącxej. Coś co wyłania się z głębin nieświadomości.

dziekuje baaardzo

Offline

 

#70 2013-12-28 19:23:49

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

yummy napisał:

co oznaczają:

niemowlęta ślepnące (w źrenicach jaby się mleko wylewało, zmiana osobowosci tego dziecka na negatywny, cienie wokoł, oraz deformacja główki/ cos w rodzaju krzywicy)

bal, na którym wszyscy bawią się (tańczą) w parach, bez masek psychicznych, bez oporów i zachamowań kulturalnych (np. cześciowo lub całkowicie bez ubran), wsoposób kulturalny, każdy jest sobą...

nie ma to jak seny urodzinowe ;/

Offline

 

#71 2013-12-28 19:24:04

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

maika ma napisał:

sen w którym była obserwowana przez okno  i miałam robione zdjęcia.
ktoś pokazał mi zdjęcia na których  śpię , chodzę .(wydaje mi się ,ze to była inna osoba niż co mi robiła)mam wrażenie ,ze chciał mnie ostrzec ,ze jestem obserwowana dlatego pokazał te zdjęcia .
proszę o interpretacje dziękuje

Offline

 

#72 2013-12-28 19:24:21

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

Ange3 napisał:

yummy napisał:

co oznaczają:

niemowlęta ślepnące (w źrenicach jaby się mleko wylewało, zmiana osobowosci tego dziecka na negatywny, cienie wokoł, oraz deformacja główki/ cos w rodzaju krzywicy)

bal, na którym wszyscy bawią się (tańczą) w parach, bez masek psychicznych, bez oporów i zachamowań kulturalnych (np. cześciowo lub całkowicie bez ubran), wsoposób kulturalny, każdy jest sobą...

nie ma to jak seny urodzinowe ;/

dziecko czy noworodek ma przeważnie odbicie w związku czyli tutaj jakbyś dostała informacje na temat jakiegoś związku partnerskiego może chodzic o twój ,że czegoś nie dostrzegasz ,mleko pokazuje tu że dajesz sie energetycznie wykorzystywać jak również może mówic o seksie z osoba niedojrzałą w tej dziedzinie , deformacja głowy możliwe że czegoś nie dopuszczasz do mysli , wręcz zagłuszasz prawdę to samo ze ślepotą nie widzisz tego co powinnaś a dzieje się w okół ciebie . Takie mam ja swoje skojarzenie.

Offline

 

#73 2013-12-28 19:24:37

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

Ange3 napisał:

maika ma napisał:

sen w którym była obserwowana przez okno  i miałam robione zdjęcia.
ktoś pokazał mi zdjęcia na których  śpię , chodzę .(wydaje mi się ,ze to była inna osoba niż co mi robiła)mam wrażenie ,ze chciał mnie ostrzec ,ze jestem obserwowana dlatego pokazał te zdjęcia .
proszę o interpretacje dziękuje

Okno nie napisałaś czy było czyste czy brudne [odczucia tego okna] z jednej strony mówi ono o przeszłości i mogą bywać snami proroczymi , zdjęcie  ma utrwalić pewne zdarzenia lub też wartości. Twój sen mówi o powracającej przeszłości coś co sie wydarzyło i jest to mocno zakorzenione w twojej głowie , może mieć to powiązanie z ta osobą która robiła te zdjęcia .
Jest to też próba zdystansowania się do tej osoby i próby obiektywnego spojrzenia na pewien problem. Musisz sobie uświadomić co za wydarzenia tak wpłynęły na ciebie ,że powracają natrętnie do twoich myśli i snów.

Offline

 

#74 2013-12-28 19:24:51

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

maika ma napisał:

ange3 napisał:

maika ma napisał:

sen w którym była obserwowana przez okno  i miałam robione zdjęcia.
ktoś pokazał mi zdjęcia na których  śpię , chodzę .(wydaje mi się ,ze to była inna osoba niż co mi robiła)mam wrażenie ,ze chciał mnie ostrzec ,ze jestem obserwowana dlatego pokazał te zdjęcia .
proszę o interpretacje dziękuje

Okno nie napisałaś czy było czyste czy brudne [odczucia tego okna] z jednej strony mówi ono o przeszłości i mogą bywać snami proroczymi , zdjęcie  ma utrwalić pewne zdarzenia lub też wartości. Twój sen mówi o powracającej przeszłości coś co sie wydarzyło i jest to mocno zakorzenione w twojej głowie , może mieć to powiązanie z ta osobą która robiła te zdjęcia .
Jest to też próba zdystansowania się do tej osoby i próby obiektywnego spojrzenia na pewien problem. Musisz sobie uświadomić co za wydarzenia tak wpłynęły na ciebie ,że powracają natrętnie do twoich myśli i snów.

Bardzo dziękuje ,
wydaj mi sie ,ze okno było zamknięte za firanką czyste . Osoba co mi robiła ,nie widziałem jej.

Offline

 

#75 2013-12-28 19:25:08

Beata_Kalinowska

Wróżka/Wróżbita

5870486
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 617
Punktów :   
WWW

Re: SNY-interpretacja

yummy napisał:

ange3 napisał:

yummy napisał:

co oznaczają:

niemowlęta ślepnące (w źrenicach jaby się mleko wylewało, zmiana osobowosci tego dziecka na negatywny, cienie wokoł, oraz deformacja główki/ cos w rodzaju krzywicy)

bal, na którym wszyscy bawią się (tańczą) w parach, bez masek psychicznych, bez oporów i zachamowań kulturalnych (np. cześciowo lub całkowicie bez ubran), wsoposób kulturalny, każdy jest sobą...

nie ma to jak seny urodzinowe ;/

dziecko czy noworodek ma przeważnie odbicie w związku czyli tutaj jakbyś dostała informacje na temat jakiegoś związku partnerskiego może chodzic o twój ,że czegoś nie dostrzegasz ,mleko pokazuje tu że dajesz sie energetycznie wykorzystywać jak również może mówic o seksie z osoba niedojrzałą w tej dziedzinie , deformacja głowy możliwe że czegoś nie dopuszczasz do mysli , wręcz zagłuszasz prawdę to samo ze ślepotą nie widzisz tego co powinnaś a dzieje się w okół ciebie . Takie mam ja swoje skojarzenie.

dziękuję Monia za interpretację snu.... mi też skojarzylo się, że czegoś nie dostrezgam i że na cos mam "zdekatyzowany" pogląd... tylko zastanawiałam sie o co chodzi.... bo tematów do rozmyslań mi nie brakuje.... niestety

Offline

 
Tutaj możesz wpisać treść, która ma sie ukazać w stopce forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.arkadia.pun.pl www.groupix.pun.pl www.zgraja.pun.pl www.pg-clan.pun.pl www.starevolution.pun.pl